Faizsiz SistemlerGüncel Haberler

TÜGVA ve Birevim Elazığ’a İcathane Kuracak!

Tüketicilerin faizsiz, peşinatsız ve vade farksız ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Birevim; bugüne kadar binlerce insanın hayatını değiştiren bir firma olmuştur. Birevim sayesinde hiç kimse ev almak için konut kredisi, araba almak için ise taşıt kredisi almak zorunda kalmaz. Faizli finansman yöntemleri yüzünden almış olduğunuz kredinin neredeyse iki katını geri ödemek durumunda olmazsınız. Bu noktada, Birevim; insanların bütçelerine uygun ödeme gruplarına katılmasını sağlamaktadır. Tüketicilerin aylık ödeme miktarlarından tutun da vade sürelerini ve toplam ödeme miktarlarını kendilerinin belirleme hakkı bulunmaktadır. Buna ek olarak, sıra tespitli tasarruf yöntemi sayesinde vadenizin sonuna kadar beklemek zorunda değilsiniz. Noter huzurunda yapılan kura sonucunda erken teslim avantajıyla evinize veya arabanıza sahip olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Birevim; yalnızca tüketicilerin en uygun ekonomik şartlarla ev ve araba sahibi olmasını sağlamaz. Bunun yanı sıra, istihdam olanağı yaratarak yeni mezun gençlerin iş bulmasına ve kariyer edinmesine katkıda bulunur. Birevim; yönetici adayları projeleri kapsamında birçok gencin iş hayatına katılmasını sağlayacak sertifika programlarına imza atmaktadır. Türkiye’nin her ilinde şubesinin olmasını hedefleyen Birevim; bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Buna ek olarak, farklı kuruluşlarla ortak projelerin içerisinde bulunarak insanların gözündeki değerini arttırmaktadır.

Birevim’den Elazığ’a Büyük Hizmet!

Türkiye Gençlik Vakfı olarak bilinen TÜGVA; Birevim ile ortak bir projenin içerisinde yer alarak 2020 yılının başında deprem felaketiyle sarsılan Elazığ’a icathane kurmayı hedeflemektedir. Bir Gelecek Projesi kapsamında TÜGVA Elazığ Temsilciliği bünyesinde icathane atölyesinin kurulmasının Elazığ için oldukça faydalı bir gelişme olacağını ifade etmek gerekir.

Çocukların ve gençlerin kabiliyetlerini arttırmaları için her türlü araç ve gereci bünyesinde bulunduracak olan bu atölyenin kurulmasına yönelik protokol; TÜGVA ile Birevim arasında TÜGVA Genel Merkezi’nde imzalanmıştır. Birevim Bir Gelecek Genel Müdürü Mustafa Alpay; TÜGVA ile beraber ortaklık kurarak böyle bir atölyeyi Elazığ’a kazandıracak olmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirmiştir. Deprem felaketiyle sarsılan Elazığ’da bilhassa çocukların ve gençlerin bu travmayı atlatabilmeleri adına bu tür bir projenin çok faydalı olacağını dile getiren Mustafa Alpay; yaşı küçük insanların tramvayı atlatabilmeleri adına gerekli rehabilitasyon sürecinin hızlanması için bu tarz bir işbirliği yaptıklarını ifade etmiştir.

Söz konusu proje içerisinde yer alacak olan tasarım atölyelerinin yanı sıra kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerin bu noktada büyük bir önem taşıdığını dile getiren Alpay; bu vesileyle Elazığ’da birçok icadın ve topluma yararlı buluşların ortaya çıkmasını beklediklerini söylemiştir. İmza töreninde konuşan TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu; Birevim ile beraber en önemli hedeflerinin gençliğe hizmet etmek olduğunu dile getirmiştir. Eminoğlu; deprem sonrası kendisini boşlukta hisseden çocukların ve gençlerin bu proje sayesinde yüksek moralli olarak hayatlarına devam edeceğini ifade etmiştir.

birevim

Vakıf Katılım’dan 50 bin Kamu Lojmanının Satışına Özel Finansman Desteği!

Önceki Yazı

Eminevim Başarılı Çalışanlarını Ödüllendirdi!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × two =