Kredi Haberleri

Türkiye Finans Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası

2005 yılından bu yana güçlü sermaye yapısı ile hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası’nın gücü Ulusal Ticaret Bankası ile ortaklığına dayanır. %67,03 hisseye sahip Türkiye Finans Katılım Bankası, 1991 yılında Family Finans ( Faysal Finans Kurumu) ile gücünü birleştirerek Türkiye’de bir ilk olarak Anadolu Finans kurumunu kurdu. Bu birleşme ile birlikte kurumsal kimliğini güçlendiren kurum hedef kitlesini de bu şekilde genişletmiştir.

birevim faizsiz ev

2008 yılında Ulusal Ticaret Bankası (NCB), Türkiye Finans Katılım Bankası’nın çoğunluk hissesini devralmış ve Banka dönüşüm ve gelişme dönemine girmiştir. Suudi Arabistan’ın 5 ülkede yatırım yapan ilk ve en büyük bankası olan Ulusal Ticaret Bankası, katılım bankacılığı sektörünün önde gelen oyuncularından Türkiye Finans Katılım Bankası’nın % 67,03’lük hissesi ile ana hissedarıdır.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın amaçlarından biri de kolay bankacılık işlemleridir. Binlerce prosedür içinde kaybolmadan kolaylıkla işlem yapma rahatlığına sahip olmanız için alt yapı çalışmaları titizlikle sürdürülmektedir.

Teknoloji bankacılığı ve faizsiz helal konut edindirme sistemleri sebebi ile de kullanıcılar tarafından tercih edilen Türkiye Finans Katılım Bankacılığı yola çıktığı 2005 yılından beri müşteri taleplerini dikkate alarak büyümüştür.

Türkiye Finans Katılım Bankası ve KOBİ Bankacılığı

KOBİ bankacılığı alanındaki geniş müşteri tabanına yenilikçi ve katma değeri yüksek ürünler, hizmetler ve çözümler sunan banka ve etkin alternatif dağıtım kanallarından oluşan güçlü hizmet platformu ile bireysel bankacılık segmentlerini başarı ile sürdüren bir yapıya sahiptir.

Müşterisinin yatırımını koruyan iyi bankacılık parolası ile her geçen gün daha güçlenen sermayesi ile yenilikçi zihniyetini koruyarak hizmet vermektedir. Kobi’nizi geleceğe taşıyan finansal çözümler sunan bankadan;

  • Sektör ve Ürün paketleri sunmaktadır. Eczacı Paketinden %100 enerji paketine birçok destek paketi mevcut. Web sitesinden detaylara ulaşmak çok kolay!
  • Pos Hizmetleri ve Avantajları, POS cihazına sahip olmak; potansiyel müşterilerinizi, işlem hacminizi ve ciroyu da genişletir. İşletme hesaplarınızın düzenli tutulmasını kolaylaştırır.
  • Türkiye Finans Siftah Card, ticari mal ve hizmetlerin nakit alımlarında taksitli ödeme yapan, sizi çek ve senet gibi evraklardan arındıran bir tür ticari karttır.

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Gayrimenkul Satışı

Türkiye Finans Katılım Bankası aracılığı ile gayrimenkulünüzü daha uygun fiyata edinebilirsiniz. İnternet üzerinden hazırladıkları uygulama ile şehir, kategori, ilçeye kadar alt segmentlerde arama yapabilirsiniz. Fiyat aralığı belirleyerek ülke genelinde de arama yapabilirsiniz.  Detaylı bilgi için 0850 222 22 44  ulaşabilir yâda size en yakın şubeye de ulaşabilirsiniz.

birevim

Anadolu Yakası Metro Durakları

Önceki Yazı

BİRTEP – Birlikte Tasarruf ve Ticaret Ekonomisi Platformu

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × four =