Faizsiz Sistemler

Wowwo İle Senetle Araba Alma Fırsatı

Kredi oranlarının artışı ile ortaya çıkan alternatif faizsiz ve senetle araç satın alma yöntemlerinden biri olan Wowwo ile senetle araba alma fırsatı için aşağıdaki yazımıza bir göz gezdirin.  Ve inanılmaz avantajlı sistemi değerlendirin.

%35 peşin ve 36 vadeli sistem ile araç satışı yapan kurum reklam aracılığı ile müşterilerine ulaşarak onbinlerce aracın satışını gerçekleştirmiştir.  Reklam yüzlerinden biride Sinan Akçıl’dır.

Telefon ile bilgi alabileceğiniz gibi showroomları da ziyaret ederek birebir bilgi alabilir ve sorularınızı uzman danışmanlara yöneltebilirsiniz.

Kendini Avrupa’nın ikinci el araç devi olarak tanıtan kurumun web sitesi oldukça sade ve anlaşılabilir şekilde hazırlanmıştır.  Bu şekilde siteye girdiğinizde dahi avantajları inceleyerek size en uygun şartlarda araç için irtibata geçebilirsiniz.

Wowwo ile nasıl irtibata geçebilirsiniz?

05385937977 nolu whatshap telefon numarasından arayarak yâda yazarak, düşük peşinat ve düşük taksit ile araç sahibi olabilirsiniz. Ayrıca birebir showroomları ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda ziyaret edebileceğiniz showroom ilçelerine ulaşabilirsiniz. Şuan toplamda 12 showroom ile hizmet veriyor ancak çok yakında Tuzla, Adapazarı ve Gaziantep şubelerinin de açılması bekleniyor.

 1. İstanbul Topkapı Showroom
 2. İstanbul Kartal Showroom
 3. İstanbul Bağcılar Showroom
 4. İstanbul Otoport Showroom
 5. İstanbul Üsküdar Showroom
 6. Ankara Otonomi Showroom
 7. İzmir Showroom
 8. Antalya Showroom
 9. Bursa Showroom
 10. Kayseri Showroom
 11. Denizli Showroom
 12. Samsun Showroom

Wowwo senetle araç satın alan müşterilerine ekstra avantajlarda sunabiliyor. Örneğin 1 yıl ya da 5.000 km’ ye kadar garanti veriyor ve üstelik 24 saat arıza anında destek sağlıyor.

Web sitesi üzerinden üye olarak avantajları takip etmeniz oldukça kolaydır.  Ayrıca ödeyebileceğiniz taksit miktarına yâda araç tutarına göre internet sitesi üzerinde yer alan hesaplama bölümünden faydalanabilirsiniz.

Wowwo ve Güvenlik

 • Firma güvenlik olarak sitede SSL (Secure Socket Layer) kullanıyor buda network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli verilere ulaşabileceğiniz anlamına gelir.
 • Size özel fiyat avantajı sağlar.
 • Bilgi güvenliğiniz için SSL sertifikası ile şifreleme yapılır.
 • Personel konusunda uzmandır. Araçları bu uzman danışmanlar inceleyerek satın alırlar ve sonrasında satışı gerçekleşir.
 • Peşinat yattıktan sonraki gün aracınızı teslim alarak sonraki gün noterden araç devri yapabilirsiniz.
 • Bu sistem aracılığı ile araç satın aldığınızda indirimli kasko, garanti kasko vadeli fiyatlara dâhil olarak paketinizde yer alır.

Senetle Araba Nasıl Alınır? merak ediyorsanız; https://www.evalmakistiyorum.com/senetle-araba-nasil-alinir-taksitle-araba-alma/ içeriğimizi okuyabilirsiniz.

2019 Birevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları – Canlı Yayın

Önceki Yazı

Oto Vadeli İle Senetle Nasıl Araba Alınır?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR