Faizsiz Sistemler

Yaşamevim Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim Fırsatı Sunuyor

Günümüzün salgın hastalığı Covid -19 sebebi ile risk arasında hizmet veren Sağlık Çalışanlarına Yaşamevim büyük bir jest yaparak sağlık çalışanlarına %50 İndirim fırsatı sundu.

birevim faizsiz ev

Tüm sağlık çalışanları faizsiz konut veya araba sahibi olabilecekleri Yaşamevim’in sistemlerinden herhangi birinden faydalanabilirler.  Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev yâda araç tercih edebilirsiniz.  Ödeme yapabileceğiniz aylık taksitinizi belirleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Tüm halk olarak ülke genelinde, korona virüsle (Covid-19) hizmet veren doktorlara, hemşirelere ve sağlık çalışanlarına pencere ve balkonlarından alkışlayarak saygı ve sevgimizi göstermeye çalıştık. Hareket, Türkiye Sağlık Bakanı Fahrettin Koca parlamentoda yaptığı konuşmada milletvekillerinden virüsün yayılması için çok çalışan sağlık çalışanlarını alkışlamasını istedi. Bu şekilde büyüyen alkış jestini gören Yaşamevim sağlık çalışanlarına büyük bir jest yaptı.

Yaşam yüklerini bir nebze azaltmayı hedefleyen Yaşamevim sağlık çalışanlarına minnetini ev ve araba almalarına destek sağlayacak bir avantaj ile gösteriyor.  Sağlık çalışanlarına “Hayallerinizdeki Yaşam Fırsatı” sloganı ile seslenen Yaşamevim ister oturmak için ister yatırım yapabilmeleri için %50 indirim fırsatı sunuyor.

Yaşamevim sağlık çalışanlarına çok özel bir indirim sağladı. Ancak tüm alıcılar için peşinat zorunluluğu olmayan ve peşinatsız küçük taksitler ile ev yâda araba almanıza olanak sağlayan bu sistemde %50 indirim yanı sıra sağlık çalışanları için çok büyük farklı fırsatlarda var.

Herkes hayallerini yaşamayı hak eder.  Ev sahibi olmayı düşünemeyecek kadar zor şartlarda hizmet veren sağlık. Çalışanlarına ev hayalleri için Yaşamevim destek verdi.

18 yaşını doldurmuş herkesin ülkenin herhangi bir yerinde ev sahibi olma şansı bulunuyor.  Özellikle sağlık çalışanı iseniz %50 indirimli olarak başlatılan kampanyayı hemen değerlendirmenizi öneririz.  Tek yapmanız gereken telefon yâda birebir ziyaret ile şubeleri ziyaret etmektir.  Yâda siz numaranızı Yaşamevim web sitesine bırakın biz sizlere ulaşalım. Ne dersiniz! Bu zorlu süreçte Yaşamevim tüm içtenliği ile sağlık çalışanlarını alkışlayarak onlara çok büyük minnettarlık hediyesi olarak %50 indirim imkânı sundu.

Ülkenin en güvenilir şirketlerinden biri olan Yaşamevim her geçen büyümekte ve eğer danışanlar isterse;  güvenli sistemi ile katılım bankalarından teminat mektubu vererek danışanlarına garanti sunmaktadır.   Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitlerle üstelik %50 indirimli olarak Yaşamevim gayrimenkul edindirme avantajını kaçırmayın.

birevim

Faizsiz Finans Hizmeti Sağlayan Firmalar Nasıl Çalışıyor?

Önceki Yazı

Hedefevim Müşterilerine Farklı Fırsatlar Sunuyor

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × 1 =