Faizsiz Sistemler

Yılda 4 Bin Aileyi Ev ve Otomobil Sahibi Yaptı!

Ev ve araba sahibi olmak isteyen ancak ekonomik koşullardan dolayı bu hayallerini ertelemek zorunda kalan tüketicilere müjdeli haber! Finansevim sayesinde tasarrufa dayalı olarak faizsiz, vade farksız, ek masrafsız ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce insanın hayallerini gerçekleştirerek ev veya araba sahibi olmasını sağlayan Finansevim; paketlerini, kampanyalarını ve sunmuş olduğu fırsatlarını her geçen gün geliştirerek daha çok kişinin hayallerine kavuşmasını istemektedir.

birevim faizsiz ev

Finansevim Genel Müdürü Özgür Öztürk; yalnızca iki yıl önce kurulan bir firma olmalarına rağmen bu sektörde hızlı bir şekilde büyüdüklerini ifade etmiştir. Bugüne kadar dört bin ailenin ev ve araba sahibi olmasını sağladıklarını söyleyen Özgür Öztürk; temelinde yardımlaşmanın olduğu bu sistemin Türkiye ekonomisine de ciddi bir katkı sağladığını ifade etmiştir. Finansevim sisteminin Türk ekonomisinde iki milyar TL’lik bir büyüklüğe ulaştığını söyleyen Öztürk; bu rakamın ilerleyen yıllarda daha da artacağının sinyallerini vermiştir.

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteminin her geçen gün daha da popüler hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu bağlamda, Finansevim’e katılan tüketicilerin ayda yalnızca 294 TL ödeyerek ev sahibi olmaları mümkündür. Sektörün parlayan yıldızı Finansevim’in Genel Müdürü Özgür Öztürk ile yapılan söyleşinin genel başlıklarına şöyle bir bakalım!

Finansevim Hakkında

Özgür Öztürk; tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteminin köklerinin Osmanlı’ya kadar uzandığından bahsetmiştir. Amerika ve Avrupa’da farklı isimlerle uygulanan bu sistemin Türkiye’deki temsilcilerinden birisi olduklarını dile getiren Öztürk; dayanışma yoluyla tüketicilerin ev ve araba sahibi olmalarının mümkün kılındığını ifade etmektedir. Bu noktada, faizli sistemlere kıyasla çok daha uygun fiyatlarla insanların ev veya araba sahibi olması söz konusudur.

Özgür Öztürk; iki yıl önce kurulan ve bugüne kadar dört bin aileyi ev veya araba sahibi yapan firmalarının geleceğe yönelik hedefleri arasında tasarruf kültürünü arttırmanın olduğunu söylemiştir. Tasarruf bilincini yardımlaşma ve dayanışma kültürüyle bir araya getirmenin hedeflendiği Finansevim’de tüketicilerin en uygun ekonomik koşullarla ev veya araba sahibi olması öncelikli amaçtır.

Özgür Öztürk; Finansevim sisteminde tüketicilerin ödeme planlarını kendi bütçelerine göre oluşturduklarını söylemektedir. Bu bağlamda, aylık 294 TL’den başlayarak tüketicinin ekonomik durumuna göre aylık beş bin TL’ye kadar uzanan taksitlerin ödenmesi söz konusu olabilir. Sonuç olarak, bu sistem sayesinde bilhassa alt ve orta gelir grubundaki tüketicilerin ev veya araba sahibi olması mümkün kılınmaktadır.

Finansevim Genel Müdürü Özgür Öztürk; Finansevim’e olan ilginin her geçen gün arttığını ifade etmektedir. Buna ek olarak, borç sırasında rehin sistemi sayesinde sistemin güvenliği sağlanmaktadır. Bir başka deyişle, tüketiciler, borçlarını bitirene kadar ev veya arabalarının üzerine rehin konmaktadır. Bu sektörün iki milyar TL ciro büyüklüğüne ulaştığını ifade eden Özgür Öztürk; yeni alanlara yatırım yapmadan en iyi bildikleri işi yapmaya devam edeceklerini söylemiştir.

birevim

Birevim Stevie Awards’tan 4 Ödül Daha Kazandı!

Önceki Yazı

Eminevim 2020’de 500 Kişilik Yeni İstihdam Sağlayacak!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen − 5 =