Faizsiz Sistemler

Zenevim

Güçlü bir ekonomi, işsizlik ve daha yüksek ücretler dışında, hayalinizdeki evi bu yıl beklemek yerine satın almayı düşünmek için üç harika neden daha var.

Birçok rapor, gayrimenkulün iyi bir yatırım olduğunu ve altın, hisse senetleri, tahviller ve tasarruflar gibi diğer seçeneklerin üstesinden geldiğini gösteriyor. Neden? Gayrimenkul, sizin ve aileniz için bir yatırım şekli olan eşitliğin oluşturulmasına yardımcı olur. Özkaynaklarınızı oluşturmaya başlamak istiyorsanız, konut maliyetlerinizi bu yıl ev sahibi olarak sizin için işe koyun.

Zenevim bu konuda size destektir.  Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitlerle evinize kavuşun.  Kefil ve senet zorunluluğu olmayan ve sizlerden  ekstra maliyetler talep etmeyen tamamen faizsiz bir sistem araştırıyorsanız Zenevim aradığınız adrestir.

Daha sonradan daha erken bir ev satın almak, sizin ve aileniz için önemli tasarruflara ve uzun vadeli finansal büyümeye yol açabilir. Ev sahipliğinin bu yıl sizin için doğru seçim olup olmadığını belirlemek için yerel bir gayrimenkul uzmanına ulaşın. Zenevim danışmanları sizleri bekliyor.

Zenevim Ev Alma Yöntemleri

İpotek yükümlülüğünü üstlenmek istemiyorsanız, ev hayallerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz.  Ev alma yöntemlerinden en avantajlısı şüphesiz faizsiz tasarruf şirketlerini sunduğu avantajlardır.  Zenevim birbirinden farklı ve farklı gelir gruplarına uygun sistemleri ile size avantajlar sunar.

Erken Teslim Sistemi

Eğer araba yâda evinizi erken teslim almak istiyorsanız bu sistem sizin içindir. Bu sistemde ödeyeceğiniz peşinat oranı ev yâda arabanıza erken kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Peşinat dışında kalan borcunuz için dilediğiniz şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Değer Artışlı Sistem

Her gayrimenkul gün be gün değer kazanır.  Teslim tarihiniz ne kadar geç olursa olsun bu sistemde size alım bedeli artırılarak o günün değerine göre ödenir.

Sabit Taksitli Sistem

Sabit taksit seçeneğidir.  Sabit taksitli sistem   kalan borcunuzu kaç ayda ödeyebileceğinize karar vermeniz için eşit taksitlerle ödeme kolaylığı sağlar.

Artan Taksitli Sistem

Her yıl artan gelirinize istinaden % yâda tutar artışı oranı belirleyerek artan taksit sistemi borcunuzun daha kısa sürede ödenmesini sağlar.

Bireysel Sistem

Belirlediğiniz bir ödeme takvimine göre alım hakkınızda vardır.  Aylık bütçenize göre dilediğiniz taksit tutarı veya sabit taksit, artan taksit seçenekleri ile planlama yapabilirsiniz.

Zenevim Nedir?

30 yılı aşkın süredir ülkemizde faizsiz tasarruf işlemleri yürütülmektedir. Sistem tamamen faizsizdir. Sistemde arsa, ev, işyeri, araç, iş makinesi alabilirsiniz.  Zenevim ise bu sistemlerden biridir.  Kefil yâda senet istenmeyen sistemde sizin kredi notunuza bakılmaz.

Ve birçok ekstra avantaja sahiptir.  Eğer sistemden ayrılmak isterseniz; kesintisiz iade alırsınız.  Taksitlerinizi dondurma yâda bekletme hakkına sahipsiniz.  Ek ödemeler karşınıza çıkmayacaktır.  Teminat senedi veren Zenevim ile güven içinde ev yâda aracınıza sahip olabilirsiniz.

Zenevim Kimin?

Zenevim 2011 yılı itibarı ile gayrimenkul sektöründe yer almıştır. 2018 yılında sektörde farklılıklar yaratmaya başlamıştır.  Evinize yâda arabanıza faiz yükü olmaksızın, kefilsiz, taksitle sahip olabilirsiniz.

Zenevim Şubeleri

Zenevim şubeleri ile ilgili bilgi vermemiz gerekirse; bölge bazında aşağıda yer veriyoruz.

Marmara Bölgesi’nde Kocaeli ve İstanbul

Ege Bölgesi’nde İzmir ve Muğla

Akdeniz Bölgesi’nde Adana / Antalya, Burdur/Isparta, Mersin

İç Anadolu Bölgesi’nde Karaman, Kayseri

Zenevim Şikâyet ve Yorumları

Şikâyetlerle uğraşmak zor, duygusal olarak zorlayıcı ve bazen sinir bozucu olabilir. Şikâyetlerin tehdit olarak görülmediği ancak gerçek değerleri ile tanındığı ve personelin kendileriyle olumlu bir şekilde ilgilenmesi için desteklendiği bir organizasyon kültürü oluşturmak önemlidir. Şikâyetlere açık görüşlülük ruhu içinde ve adalet ve iyileştirme pratiği taahhüdüyle yaklaşırsak, öğrenebileceğimiz çok şey vardır. Zenevim bunu dikkate alarak üyelerine yaklaşır. Ayrıca web sitesi üzerinde onlarca gerçek kişinin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

birevim

İhtiyaçevim

Önceki Yazı

Finalevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

12 − eight =