Emlak & Konut

Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için Ziraat bankası anlaşmalı konut projesi fırsatı öne çıkmaktadır. Türkiye’nin hangi şehrinde olursa olsun herkes belli sebeplerden dolayı ev sahibi olmak isteyebilir. Herkes istediği modelde bir eve sahip olduğu bütçe koşulları ile ulaşmak ister. Düşük faizler ile kira öder gibi para ödeyip konut projesi altında ev sahibi olmak artık oldukça kolaydır.

birevim faizsiz ev

Ziraat Bankası ülkeye katma değer sağladığı gibi konut sektöründe de birçok fırsat oluşturup çözümlere ulaşmaktadır. Hem konut üreticileri hem de bireysel olarak konut sahibi olmak isteyen aileler için Ziraat Bankası yeni çözümler oluşturmuştur.

İstediği bir şehirde Ziraat Bankası ile çalışmakta olan firmadan herkes konut projeleri adı altında toplanan hizmetten faydalanabilmektedir. Anlaşmalı konut üretici olan firmalardan isteyen herkes bankadan yararlanıp oldukça düşük faizler ve uzun vadeli ödemi imkanı ile eve sahip olabilir.

Ziraat Bankası anlaşmalı üreticilerden konut almayı hedefleyen kişiler için aylık %0.79 faiz oranı ile 180 aya varabilen konut kredisinden yararlanma fırsatı sunmaktadır. Örneğin 500.000 TL tutarı için 120 ay vadede aylık %0.79 faiz oranı sağlanıp %0.50 kredi tahsis ücreti kullandırılan konut kredisi %10.0701 yıllık maliyet oranına sahip olmaktadır. Anlaşmalı firmalardan ev almak isteyen herkes hayal ettiği modelde ve konumda olan eve bu kadar düşük faiz oranı ile sahip olabilir.

BİREVİM ile hayal etiğiniz eve Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile sahip de olabilirsiniz. Ziraat bankası anlaşmalı konut projeleri için detaylı bilgi almak ve hayal ettiğiniz şehirdeki ev modeli hakkında bilgi edinmek için şubemiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Merkez Şube

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 444 23 53

E-Posta: [email protected]

Ziraat Katılım Anlaşmalı Konut Projeleri sayesinde Ümraniye / İstanbul’da Avrupa Konutları Yamanevler, İzmit / Kocaeli’de Tuana Evleri ve Bursa’da Orange Cıty adı altında daha birçok şehirde birçok seçenek ile dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

birevim

Konya Konut Projeleri – Konya Projeleri ve Fiyatları

Önceki Yazı

Ankara Konut Projeleri – Ankara Projeleri ve Fiyatları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen − 4 =