Emlak & Konut

Emaar Square Projesi

Emaar Square Projesi, İstanbul’un Üsküdar semtinde hayata geçirilmektedir. Projenin yüklenici firması Türkerler İnşaat iken geliştiricisi ise Emaar Türkiye’dir. Apartman dairesi, rezidans, lüks otel, alışveriş merkezi türünde hayata geçirilen projenin başlangıcı Kasım 2011 tarihi olmakta birlikte 2018’in 3. çeyreğinde tamamen hayata geçirilmiştir. Üsküdar’ın en gözde lokasyonları üzerinde 66 bin metrekarelik arsada konumlanan Emaar Square projesi içinde AVM, otel, rezidanslar, ofisler ve konutlar yer almaktadır.

Emaar Square Kat Planları

Emaar Square projesinde 1073 konut, 180 odalı beş yıldızlı bir otel ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. Toplam kiralanabilir alanı 150 bin metrekareyi geçen alışveriş merkezide, ziyaretçiler için eğlence ve çocuk oyun merkezleri bulunmaktadır. Emaar Square kat planları 3 farklı şekilde planlanmıştır. 1+1 daireler ortalama 54 ile 104 metrekare arasında genişliğe sahiptir. Emaar Square projesinde 2+1 daireler 108 ile 154 metrekare, 3+1 daireler ise 173 ile 218 metrekare arasında değişmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Geniş metrekarelerde yaşamak isteyen, kapalı mutfak tercihi olan çocuklu aileler için planlanan daireleri ile öne çıkan Emaar Square projesinde 14’er katlı 4 binadan oluşan rezidanslar bulunmaktadır. Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, fitness stüdyoları ve spor salonu bulunan projede fiyatlar hakkında detaylı bilgiler, Emaar Square iletişim adresleri kullanılarak öğrenilebilir. Emaar Square ödeme seçenekleri %5 ile %8 arasında değişen nakit indirimi bulunmaktadır.

Emaar Square Özellikleri

Emaar Square özellikleri bakımından çok yönlü bir yaşam alanına sahiptir. Binadaki kat sayısı 33 olan Emaar Square projesinde arsa alanı 66 bin metrekaredir. Alışveriş merkeziyle dikkatleri üzerine çeken Emaar Square AVM’de bir benzeri Dubai Mall’da bulunan sualtı hayvanat bahçesi gibi çok çeşitli seçenekler yer almaktadır. AVM’ye özel 4 bin 500 araçlık otoparkın yanı sıra 2 bin 400 koltuklu mega sinema kompleksi de Emaar Square projesi içinde yer almaktadır. Bununla birlikte 4 bin beyaz yakalı çalışan için Emaar Square proje kapsamında 44 bin metrekarelik ofis alanı da bulunmaktadır. Projede toplam daire sayısı 1073 olarak belirlenmişken, mağaza sayısı ise 491 şeklinde planlanmıştır.

Emaar Square Nerede ve Yakın Çevre

Emaar Square İstanbul Anadolu Yakası’nda Çamlıca semtinde yer almaktadır. Proje Bağdat Caddesi’ne çok yakın olmasıyla bilinmektedir. Bunun yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Emaar Square projesinin en yakınındaki metro istasyonu ise 900 metre uzaklıkta olan Göztepe İstasyonu’dur. Marmaray ve otobüs ile aktarma yapılarak bu lokasyona ulaşmak oldukça basittir.

Emaar Square konumu itibarıyla ana arterler ve bağlantı yolları üzerinde, Bağdat Caddesi’ne İstanbul Boğazı’na ve köprülere oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Emaar Square Projesi Bağdat Caddesi’ne 4 kilometre, Kadıköy’e 5.5 kilometre, Beşiktaş’a 10 kilometre, Boğaziçi köprüsüne ise 7 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

birevim

Duru Beytepe Projesi

Önceki Yazı

Kameroğlu Metrohome Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 − ten =