Faizsiz Sistemler

Mesken Finans

Ev satın alma sürecinde aldığınız kararlar oldukça önemlidir. Bir ev satın almaya karar verdiyseniz öncelikle bazı adımlar atmaya başlayın.

 1. Tasarruf yapmaya başlayın.
 2. Kredi notunuzu yükseltin.
 3. Bir emlakçı bulun, hangi  evi satın almanız gerektiği konusunda tüyolar verecektir.
 4. Ev araştırmaya başla.
 5. Mesken Evim danışmanları ile irtibata geç.

20 yıllık sektörel deneyime sahip Mesken Finans 50 Milyon türk lirası öz sermaye ile kurulmuştur.  Profesyonel kadro ile hizmet veren Mesken Finans ev, iş yeri, otomobil ve arsa almak istediğinizde size en mantıklı sistemleri sunarak karlı yatırımlar yapmanıza destek olur.

Başvurulardan önce dilerseniz; Mali durumunuzu değerlendirin ve her aya ne kadar taksit ödeyebileceğiniz net olsun.  Konutunuzu  araştırın, size ne kadar mal olacağını bilmek vadeleri düzenlerken Mesken Finans Danışmanına yardımcı olacaktır.  Gerisi sizin eviniz sizin zevkiniz.

Mesken Finans Ev Alma Yöntemleri

Mesken Finans herkesi avantajlı şekilde ev sahibi yapmak istiyor.  Beğendiğiniz evi, yüksek maliyetlere katlanmadan,kredi faizi ödemeden değerinde satın alabilirsiniz. Vade farkı ödemezsiniz.  Peşinatsız taksitlerinizi bütçenize göre düzenlersiniz.

Ev alma yöntemleri ile ilgili  gelir durumunuza en uygun seçeneklere ulaşmak için size önerimiz web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakmanızdır. En kısa sürede size danışman ulaşarak tüm sorularınızı yanıtlayacak ve en yakın şubeye davet edecektir.

Mesken Finans Nedir?

Herkesi ev sahibi yapmak isteyen ve kişilerin gelirine göre en uygun ve mantıklı yöntemler ile faizsiz ev,araba vb sahibi olmanıza olanak sağlayan tasarruf şirketidir. İhtiyaç sahipleri  ile görüşerek mantıklı planlamalar yaparak ev, iş yeri, otomobil ve arsa sahibi yapan yenilikçi bir şirkettir.

Faizsiz tasarruf şirketi olarak ihtiyaç sahiplerine faizsiz ve peşinatsız avantajlı ödeme seçenekleri sunarken ülke ekonomisinde de büyük destek olmaktadır.

Mesken Finans Kimin?

Mesken Finans Gayrimenkul Yatırım Organizasyon San. ve Tic. Anonim Şirketi ; Duran Ateş, Muhammed Musab Tok, Ömer Burkay ve Serdar Turhan tarafından 50.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur.

Birçok sektörde hizmet veren şirket inşaattan otomotiv sektörüne başarılarına her geçen gün yeni başarılar ve yatırımlar ekliyor.

Peşinatsız, faizsiz ve küçük taksitler ile ev, otomobil,arsa vb. ihtiyaçlarınızı gidermek üzere Mesken Finans ile irtibata geçebilirsiniz.  Almak istediğiniz ihtiyacınızı olması gereken fiyattan üstüne herhangi bir  fark ödemeden sahip olursunuz.

Mesken Finans Şubeleri

Mesken Finans şubeleri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verecektir.  Ancak bölge bazında iller konusunda web sitesi üzerinden form doldurmanız durumunda Mesken Finans yetkilisi size dönüş yaparak bilgi aktarımı yapacaktır.

Mesken Finans Şikâyet ve Yorumları

Mümkün olan en kaliteli hizmeti vermeye kendini adamış olan Mesken Finans, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek süreçlerde, hizmetlerde dinamik şekilde entegre etmektedir.  Şikayet sitelerini incelediğimizde herhangi bir şikayete ulaşamadık.

Müşterinin katılımını biraz kişisel bir dokunuşla bir adım daha yukarıda tutan Mesken Finans bağın güçlenmesi için ilişkilerini kuvvetli tutar.   Ürün, hizmet satın alındıktan sonra, Mesken Finans size istediğiniz her an hizmet vermeye devam eder.  Ulaşılabilir bir yapısı bulunur.  Hizmet kalitesini sorgulayan Mesken Finans  memnuniyet açısından müşterisini birebir takip eder.  Ve müşterisinin değerli olduğunu hissettirir.

Ayrıca asla müşterilerle sahte sözler vermez. . Ürününüzü yanlış sözlerinizle bir kez satabilirsiniz, ancak bu durum müşteri karmaşasına yol açar ve müşteriyi sonsuza kadar kaybedersiniz. Bu bilçinç ile müşterisine değer vererek sağlıklı dinleme yapan Merkez Finans yetkilileri bu konuda gerekli eğitimlere tabi tutulurlar.

birevim

Gelecek Tasarruf

Önceki Yazı

TOKİ 5 Bin TL Peşinat ve 311 TL Aylık Taksitle Ev Sahibi Yapıyor

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 Yorumlar

 1. Mesken FİNANS ile çıktığımız yolda , her yönü ile çok memnun kaldık ,
  En kısa zamanda ev sahibi olmayı hedefliyoruz. O kadar firma gezdik ki , net ve şeffaflığı ” samimiyeti ”
  Mesken Finansta yakalıdık .Bende başvurmadan önce araştırdım , tüm sorularıma cevap bulduktan sonra
  konut finansı için proje başlanğıcı yaptık. Küçük ödemeler ile zorlanmadan ev sahibi olabileceğimizin umudunu burada yeşerttiler. Allah razı olsun hepsinden. Teşekkürler Mesken Finans Teşekkürler Ümraniye şube ve değerli ekibi.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 + twenty =