Faizsiz Sistemler

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Borçlanmadan ev sahibi olmak istiyorsanız yolunuz Birevim’e düşmeli! Bireysel tasarruf finansının ev almak için ne kadar yetersiz olduğu aşikardır. Bu noktada, kendisine özgü bir yöntem olan birlikte tasarruf finansını benimseyen Birevim; geliştirmiş olduğu insan merkezli sosyal finans anlayışıyla sizin de ev ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Birevim; müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktadır. Bu sayede, neredeyse otuz yıldan bu yana emlak sektöründeki varlığını devam ettirmektedir. Küçük tasarruflarla ev ve araba sahibi olmak isteyenlere yardımcı olur. Tüketicilerin dönemsel ihtiyaçları için gereken nakit parayı temin etmelerini sağlar. Bunları yaparken de Türkiye şartlarını düşünerek işi en kısa sürede bitirmeye çalışır. Birevim’in aklınıza gelebilecek tüm taksitle ev alma yöntemlerinden farkı ise taksit oranlarını tamamen sizin belirlemenizdir. Bir başka deyişle, aylık şu kadar ödemek istiyorum demeniz Birevim tarafından kabul görmektedir.

Birevim’in Hedefleri Nelerdir?

Birevim; ülkemizde ne kadar az sayıda insanın ev sahibi olduğunun farkındadır. Bu noktada, tasarruf sahiplerinin sayısını arttırmak adına uğraş göstermektedir. Bu noktada, ev alma amacına sahip olan tüm ihtiyaç sahiplerinin bir araya getirilmesi adına faaliyetlerde bulunmaktadır. Birevim; alım satım işlemlerinde borca dayalı modeller yerine varlık temelli modelleri tercih etmektedir. Bu amaçla, tasarrufların bireysel değil kitlesel olarak yapılmasını amaçlamaktadır. Birevim; birlikte tasarruf anlayışını yaygınlaştırmaktadır.

Birevim; kendisiyle çalışmayı tercih eden her müşterisini bireysel girişimci olarak kabul etmektedir. Bireysel tasarrufları kitlesel tasarruflar ile birleştiren Birevim; bireylerin alım gücünü arttırmaktadır. Birevim; aşağıdaki kriterleri hesap ederek faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • Birlikte tasarrufun bireysel tasarruflardan farkının tasarrufun ortak yapılması noktasında olduğunu bilir.
  • Bireysel tasarruflarla ulaşılması güç olan hedeflere birlikte tasarruflarla ulaşılmasının mümkün olduğu noktasında kararlıdır.
  • Yalnızca küçük tasarruflar ile bireysel hedeflere ulaşmanın mümkün olduğunu ispat etmeye çalışır.

Birevim’in Diğer Taksitle Ev Alma Yöntemlerinden Farkı Nedir?

İnsan merkezli sosyal finans modelini yalnızca Birevim’de görebilirsiniz. Hiçbir şekilde kar amacı gütmemesinin Birevim’i farklı kılan detaylardan birisi olduğunu söylemeliyiz. Bireysel, toplumsal ve milli çıkarların buluşma noktası olan Birevim; toplumdaki tasarruf bilincini yükseltmek adına çalışmaktadır. Ayrıca, halkı daha tasarruflu bir hayat sürmesi noktasında teşvik etmektedir. İnsanların yastık altı olarak tabir edilen küçük birikimlerinin ekonomiye kazandırılması ve bu sayede milli kalkınmaya yön verilmesi de Birevim’in farkını anlatan detaylar arasında bulunmaktadır.

Birevim; insanların ev sahibi olarak mutlu bir hayat sürmesini mümkün kılmaktadır. Bununla yetinmeyerek yukarıdaki sebepler doğrultusunda ülke ekonomisinin gelişmesine de önemli katkılar sağlar. Bunu yaparken de sizden hiçbir şekilde peşinat talep etmez. İstediğiniz takdirde peşinat verebilirsiniz. Ayrıca, konut kredisinde olduğu gibi evin değerinin belirli bir kısmı için değil tamamı için size destek sunulur. Son olarak, Birevim’de faiz, vade farkı ve kira yardımının da olmadığını söylemeliyiz.

birevim

Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

19 − 16 =