Faizsiz Sistemler

Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı denildiği zaman akla doğal olarak Birevim gelmektedir. Bilhassa genç insanların içerisinde bulunduğumuz ekonomik şartlardan dolayı ev sahibi olmayı imkansız olarak gördüğünü söyleyebiliriz. Ancak, taksitle ev almak isteyenler için birden çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en dikkat çekeni hiç şüphesiz Birevim tasarruf planı ile ev sahibi olmaktır.

Birevim ile Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olun!

Ev sahibi olmak isteyenlerin ilk başvurduğu yöntem tasarruf yapmaktır. Ancak, tasarruf, her şeyden önce meziyet ve kararlılık istemektedir. Ayrıca, tasarrufu nereden ve nasıl sağlayacağınızı da bilmeniz gerekir. Bu noktada, işe en yakınınızdan başlayabilirsiniz. Daha az elektrik ve su tüketerek faturalarınızı düşürebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yalnızca oturduğunuz odada doğalgaz yakarak ısınma maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.

Tasarruf yapmak isteyenler için bir diğer yöntem ise ikinci el ürün kullanmaktır. Yalnız yaşıyorsanız ve dekorasyon takıntınız yoksa ikinci el eşyalar satın alabilirsiniz. Gereksiz eşyalarınızı satmak ve ek iş yapmak gibi seçenekler de tasarruf yapma noktasında işinize yarayacak çözümler olacaktır. Tüm bu hususlar sayesinde kenara para ayırabilirsiniz.

Birevim; yukarıda da söylediğimiz üzere tüketicilerin küçük tasarruflarla ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Bahsettiğimiz tasarruf seçenekleri ile siz de Birevim’e katılmak için gerekli olan parayı denkleştirebilirsiniz.

Birevim Neler Vaat Ediyor?

Birevim; her şeyden önce faizsiz ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Bankalardan alınan konut kredisinin yüksek kredi faiz oranları yüzünden çok ciddi bir mali yük olarak kendisini gösterdiğini söyleyebiliriz. Alınan kredinin neredeyse iki katı geri ödenmektedir. Konut kredisi faiz oranları; bir dönem yüzde birin altına düşse de 2020 yılının ikinci yarısında en düşük yüzde 1,34 civarına kadar ilerlediğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, konut kredisi, satın almak istediğiniz evin tamamı için verilmemektedir. Hangi evi satın almak istediğinizi bankayla paylaşmanızın ardından ev için ekspertiz işlemleri yapılmaktadır. Evin değeri bu şekilde belirlenir. Sonrasında ise evin değerinin yüzde 20 veya yüzde 25’lik kısmı tarafınızdan ödenmek şartıyla geri kalanı için konut kredisi verilmektedir.

Birevim’de konut kredisinin tam aksine evin tamamı için size maddi yardım yapılmaktadır. Ekspertiz işlemleri olmadığı için bu bağlamda herhangi bir ekspertiz ücreti de ödemezsiniz. Ayrıca, kira yardımı gibi sizi maddi açıdan son derece zorlayacak hususların da olmadığını söylemeliyiz.

Birevim’de kendinize ait bir ödeme planını rahatlıkla bulabilirsiniz. Dört farklı ev alma yöntemi ile kendi bütçeniz doğrultusunda ödeme planınızı da oluşturabilirsiniz. Sıra tespitli tasarruf yöntemine katılarak evinizi teslim alacağınız tarihin noter huzurunda belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Evinizin teslim tarihine kadar ödemelerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz. Serbest planlı tasarruf yönteminde ise çekiliş olmadan hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını hem de evinizi teslim alacağınız tarihi siz belirlemiş olursunuz.

birevim

Aydın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eleven − 2 =