Faizsiz Sistemler

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Herkes bir ev sahibi olmak için yatırım veya birikim yapmaktadır. Peki bu dönemde ülkemizden ev almak mümkün mü? Özellikle İstanbul’da konut fiyatlarının yüksek olması ve bununla birlikte konut kredisi faiz oranlarında yükselmesiyle ev almak hayal olmaya başladı. Yakın zamanda yapılan enflasyona endeksli konut kredisi kampanyası bile halkımız memnun etmedi. Şuan en uygun konut kredisi %1.65 faiz oranlarıyla verilmektedir.

Peki Kira Öder Gibi Ev Sahibi Nasıl Olacaksınız?

Durum böyle olunca Kira Öder Gibi Ev sahibi olma konusunda geniş bir kesim çözüm arayışında. Özellikle banka ve faizle muhatap olmak istemeyen vatandaşlar ev sahibi olma yolunda son zamanların FİNANS sağlayan kurumlarından yararlanıyor. Kredi kullanmadan faizsiz, taksitle ev alma fırsatı sunan firmalar sayesinde Türkiye’nin istediğiniz yerinden istediğiniz evi Kira Öder Gibi alabiliyorsunuz.

Bu kurumlar sayesinde evinizi peşinat ödeyerek veya peşinat ödemeden aylık gelirinize göre taksitlerle alabiliyorsunuz. Bu sistemin içinde olan firmalar belli gruplar kurup, çekiliş sonucu her ay bir aileyi ev sahibi yapıyorlar. Hızlı ve çabuk ev sahibi olabilmek için belli unsurlar bulunmakta. Verdiğiniz peşinatın fazla olması ve aylık ödeyeceğiniz ücretin yüksek olması sizi ev sahibi olmanıza yakınlaştıran unsurlardır.

Peki Bu Finans Sağlayan Kurumlar Güvenilir Mi?

Annelerimizin altın günü mantığında her ay bir aileyi ev sahibi yapma mantığıyla ilerleyen bu kurumlar, uzun yıllardır hizmet vermekte. Bu nedenle doğru araştırma ile bu firmalara güveneceğinizi anlayacaksınız. Uzun yıllardır hizmet veren firmalar ve bu zamana kadar bunlardan hizmet alanları incelediğinizde birçok ailenin Kira Öder Gibi Ev sahibi olduğunu görebilirsiniz.

Her kurumun kendine göre çalışma ve ödeme planı bulunmakta. Firmaların çalışma mantığı aynıdır. Örnek bir ödeme planı verirsek;

300.000 TL’lik bir ev almak istiyorsunuz. 100.000 TL peşinatınız var olduğunu sayalım. Evi alabilmek için 200.000 TL kredi çekmeniz gerekmekte. Şu an en iyi konut kredisi için 120 Ay vadeli ödemeniz gereken aylık ortalama tutar 3.850 TL’dir. Toplam ödeyeceğiniz tutar ise, ortalama 460.000 TL’dir. Kısaca konut kredisi ile 300.000 TL’lik evinizi 560.000 TL’ye almış oluyorsunuz.

Peki Finans sağlayan kurumlardan almak isterseniz. İhtiyacınız olan 200.000 TL için %10’luk çalışma bedeli alınmakta. Yani sizden anapara dışında sadece 20.000 TL alınmakta. Bu sayede gireceğiniz çekiliş sayesinde sıra size geldiğinde evinizi alabileceksiniz. Böylece 300.000 TL’lik evinizi sadece 320.000 TL’ye almış olacaksınız.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede yetkili arkadaşlar tarafından geri dönüş yapılacaktır.

birevim

Faizsiz Sistemlerin Amacı Nedir?

Önceki Yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Babamda 10 yıl önce bir hesap yapmış, kiranın her yıl artışıyla kredi karşılaştırması yapmış ve krediye girip ev almış. O zamanlarda bu tarz faizsiz ev sahibi yapma şirketleri pek bilinmiyormuş sanırım, şimdiki nesil olarak çok daha şanslıyız

  2. Kira öder gibi ev sahibi olabilmek bence çok mantıklı, günümüzde nereden baksanız 1500 TL’den aşağıya adam akıllı kiralık ev yoktur, 1500 TL yerine 2000 TL gibi rakamı zorlayıp peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

  3. Kira öder gibi ev sahibi olabilmek herkesin hayalidir ve bu hayallerimizi bu firmalar sayesinde gerçekleştirebiliyoruz 🙂

  4. Zamanında babamda bu tarz bir hesap yaparak banka kredisiyle ev almış, ancak artık faize peşinata gerek kalmadan ev sahibi olabiliyoruz 🙂

  5. Girişim reklamı çok güzel, kira öder gibi ev sahibi olma, tek sorun evin ne zaman sahibini olabileceğiniz kısmı, bazen çok erken denk gelebiliyor bazen çok geç

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 + 8 =