Faizsiz Sistemler

Eminevim

Emlak sektöründe 1991 yılından beri hizmet veren Eminevim’in kurucusu Türkiye’de ilk kez faizsiz ev sahibi olma sistemini başlatan kişi olarak geçiyor. 29 yılı aşkın tecrübesi ile hizmet veren şirket evin yanı sıra otomobil sahibi olunabilmesi içinde aynı avantajlı fırsatları sunuyor.

29 yılın vermiş olduğu deneyim ile Eminevim 100’ü aşkın şube ile hizmet veriyor.

Eminevim Ev Alma Yöntemleri

Peşin yâda taksitli ödeme seçenekleri ile Eminevim Ev Alma yöntemleri oldukça avantajlıdır.

 • Ödemeleri bütçenize göre ayarlayabilir, kira öder gibi taksitle ev sahibi olabilirsiniz.
 • Taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilir,
 • Faizsiz,
 • Noter huzurunda yapılan çekiliş ile erken teslimat şansını yakalayabilirsiniz.
 • Taksit dondurma şansına sahipsiniz.

Çekilişli Sistem

Ne kadar taksit ile hangi eve sahip olmak istediğinizi biliyorsanız uzmanlar size en uygun guruba ekleyecektir. Sisteme girdikten sonra noter huzurunda yapılan çekiliş ile erken teslimat şansına sahip olabilirsiniz.  Dilediğiniz şehirde dilediğiniz evi seçebilirsiniz.

Peşinatlı Sistem

Almak istediğiniz evin peşinatının bir kısmını vererek diğer kısmını taksitlendirebilirsiniz. Bu şekilde ödemeleriniz kısa sürede bitecek ve en uygun şartlar ile evinize kavuşmuş olacaksınız.

Vade Ortası Sistem

Bu sistem erkenden taksitlerini bitirmek isteyen kişiler için idealdir. Kendini zorlamadan taksitli sistemle başlayan kişiler sonrasında vade ortası sistem avantajından faydalanabilir.

 • Peşinatlı erken teslimat modeli,
 • Peşinatsız kampanya,
 • Peşinatlı kampanya,
 • Peşinatlı ara ödemeli kampanya,

Kısaltılmış Vadeli Çekilişli Sistem

Sistemde aylık taksitlerden bahsedebiliriz. Öncelikle ev sahibi olmak için her ay ne kadar bütçe ayırabileceğinize bakın. Sonrasında nereden ne kadara bir ev almak istediğinize karar verin.  Taksit tutarınıza göre sizi bir gruba dâhil eden firma sonrasında yapılan çekiliş ile kaç ay sonra evinize sahip olacağınızı  belirler.

Peşinatlı yâda peşinatsız katılabilirsiniz. Taksitler yarıyı geçtiğinde ise, henüz evini teslim almamış olanların tamamının birkaç ay içerisinde evlerini teslim alması sağlanır.

Kira Destekli Çekilişli Sistem

Noter huzurunda yapılan çekilişler sonrasında sırası gelen kişi evini teslim alır.  Sistemde 100 aile varsa 100 ay taksit ödeyeceğinizi bilmeniz gerekiyor.  Aslında çok basit işleyen bir sistemdir.  Her ay bir ailenin parası toplanı ve eviniz satın alınır.

Kişinin belirlediği konut değerinden, peşinat tutarı düşüldükten sonra gruptaki kişi sayısına bölünerek taksitler belirlenir. Çekilişlerde konut çıkmadığı aylar için de kişinin taksitlerinde belirli oranda azalmalar yapılarak kişiye kira desteği sağlanır. Sonrasında ödemelerine eklenir.

Eski dönemlerde ilkokuldan öğrendiğimiz imece usulü bir sistem ve gerçekten günümüz koşullarından kolaylıkla ev sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir.

Hayat bu eğer ödemelerde zorlanırsanız dondurma şansınız da bulunuyor.

Değer Artışlı Çekilişli Sistem

Satın almayı istediğiniz konut için fiyat artışlarını korunduğu bir sistemdir. Zaman akıp giderken alım gücünüzü etkileyen emlak sektöründeki değişiklikler için ortaya çıkmış bir sistemdir.  Değer artışlı çekilişli sistemdir.

Her zaman ki gibi alım gücünüze göre grubunuz belirlenir.Çekiliş noter huzurunda yapılır. Her bir üyenin aylık taksit tutarını belirlemek için ne şekilde bir sistem uygulandığını anlatalım. Ödenecek peşinat belirlendikten sonra bu rakam alınacak gayrimenkulün fiyatından düşülür. Ve çıkan rakam gruptaki üye sayısına bölünür. İlk taksit üzerinden bir defaya mahsus düşüş yapılır.  Teslimat gerçekleşene kadar taksit bedeli sabitlenir.

Elbette çekilişte avantajlı taraf ilk çıkan kişilerdir.  Evi erken alan katılımcılar kiradan kurtulur ve kendi  evlerine geçerler. Ve kendi evine geçen kiracılar kira maliyetinden kurtulmuş olurlar.  Yapmış oldukları ödeme kendisinden sonra evlerini teslim alacak ailelere değer arış desteği olarak verilir.

Bu şekilde örneğin 46 kişilik bir gruptaysanız 1. Sıradan ev alan ile 46. Sıradan ev alan arasındaki adalet korunmuş olur.  Bu sistem ani enflasyon artışları gibi durumlarda fazla ödeme yapmamızı etkilememsi  için kurulmuş bir sistemdir.

Eminevim Nedir?

Eminevim benzer emlak sistemleri gibi faizsiz stressiz ev satın almanızı sağlayan bir sistemdir. Üstelik 1991 yılından beri hizmet veren bir sistem olduğundan güvenilirliğini yıllar içinde kanıtlamış bir güvenli bir sistemdir.

Eminevim Kimin?

Eminevim Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün’dür.  El birliği olarak adlandırılan sistemi  İstanbul’da birkaç kişi bir araya gelerek kurmuştur.  Yaklaşık 26 yıldır hizmet vermektedir. Faizsiz sistem ile çalışan Emin Otomotiv, Eminevim gibi şirketler ile ihtiyaç sahiplerine kolay ve güvenilir hizmet vermektedir.  Ayrıca Emin Şirketler Grubu bünyesinde; Emin Enerji, Emin Tarım ve Hayvancılık, Emin Sigorta, Emin Otomotiv 2. El, Emin Mağaza, Emin Yachting gibi firmalar bulunmaktadır. Çocukları ile çalışan Emin Üstün bu sektörde sistemin kurucuları arasında geçmektedir.

Eminevim Araba

Eminevim 26 yıl önce ilk kez otomobil satın almak için benzer bir sistem ile başlamıştır.  Sonrasında faizsiz ev seçeneği  devreye girmiştir.  Benzer bir sistem söz konusudur.

 • Peşinatlı erken teslimat modeli,
 • Peşinatsız kampanya,
 • Peşinatlı kampanya,
 • Peşinatlı ara ödemeli kampanya,

Vade farksız ve faizsiz kolay yoldan otomobil sahibi olmak istiyorsanız! İstediğiniz marka ve model otomobili seçin uzun vadeler ile zaman kaybetmeden aracınıza kavuşun. Tüm Detaylar: https://www.evalmakistiyorum.com/emin-otomotiv/

Eminevim Şubeleri

26 yıllık bir şirket olduğundan yüzü aşkın şubeye sahiptir.  Size önerimiz adresinize en yakın şube ile irtibata geçin.  444 3 646 call center hattından sizlere yardımcı olunacaktır.

Eminevim Örnek Hesaplama Tablosu

Aşağıda basit bir örnek paylaşıyoruz. Ancak aslında iki ödeme seçeneği var. Peşinatlı ve peşinatsız ve peşinatlı seçenekte daha hızlı borcunuzu kapatma olanağına sahipsiniz.

Toplam 200000 TL
Peşinat 20000 TL
Gruptaki Kişi Sayısı  100
İlk Taksit 1.800 TL
Evi alırken eklenecek fark 1.100 TL
Ev Çekiliş Sayısı  Oca.46
Toplam Taksit Sayısı İlk Teslim 62 Ay 62 Ay
Toplam Taksit Sayısı Son Teslim 79 Ay 79 Ay
Organizasyon Ücreti 18.200 TL
Toplam Maliyet – İlk Teslim 218.200 TL

Eminevim Şikâyet ve Yorumları

Çeyrek asrı aşkın süredir hizmet veren şirket  ile çok şikâyete rastlayamazsınız. Eminevim şikayet sitelerine girilen birkaç sorununda aynı gün içerisinde çözümlendiğini görebilirsiniz. İncelediğimiz ve araştırdığımız sitelerde her gelir grubuna hitap eden Eminevim ile ev sahibi olmanın oldukça kolay ve güvenli olduğunu görüyoruz.

birevim

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Önceki Yazı

Katılımevim’in Katılım Şartları Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Eminevim reklamlarıyla ve mutlu müşterileriyle gerçekten alanında iyi bir firma

 2. Eminevim pandemi sürecinde çalışıyor mu aynı saatlerinde yoksa çalışma saatlerinde değişiklik var mı?

  1. Merhaba Sevgi Hanım,
   Pandeminin ilk zamanlarında çalışma saatlerinde değişiklikler yaşandı fakat şu sıralar eski çalışma saatlerinde hizmet vermektedirler.

 3. Eminevim uzun süredir müşteri memnuniyeti için çalışan bir firma, abim arabasını başka firmadan aldı ama evi eminevimden düşünüyordu

  1. Merhaba Ebru Hanım,
   Eminevim, 30 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren öncü bir firmadır. Müşteri memnuniyetli odaklı çalışmaları ile adını duyurmuştur.

 4. Eminevim firmasıyla ablam sayesinde tanıştık, evdekileri ikna etmesi zor oldu ancak sonrasında çok memnun bir şekilde evini teslim aldı 🙂

 5. Eminevim firmasından alan hiç tanıdığım yok ama bir çok yorum var internette, onlarında çoğu olumlu

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four + sixteen =