Faizsiz Sistemler

Emin Otomotiv

Emin Otomotiv ile yıllardır arzuladığınız otomobili az bütçeli taksit avantajıyla satın alabilirsiniz. Emin Otomotiv uzun süren taksit imkanıyla müşterilerini araç sahibi yapıyor. Emin Otomotiv vade farkı ve faizsiz ödeme sistemiyle otomobil almaya imkan sağlar. Dilerseniz daha önce öngördüğünüz uzun taksit sayısını düşürerek ödemelerinizi erken tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte Emin Otomotiv ön ödemeye gerek olmadan araba almanın rahatlığını da yaşatıyor. Alacağınız arabanın fiyatından daha düşük ödeme yapmanız bile mümkün.

Emin Otomotiv Araba Alma Yöntemleri

Birarabam esnek ve müşterinin bütçesine bağlı ödeme planları sunar. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ve serbest planlı tasarruf yöntemi ödeme planları arasında yer alır.

Emin Otomotiv müşterinin planlarına göre finansal destek sağlar. Dolayısıyla birbirinden farklı ve avantajlı ödeme yöntemleri sunar.

Çekilişli Sistem

Çekilişli sistemle otomobil almak için 40 kişiden 200 kişiye kadar olan gruplardan birine dahil oluyorsunuz. Gruptaki kişi sayısı aynı zamanda ödeyeceğiniz taksit sayısıdır. Böylece ödeyeceğiniz taksit sayısını da siz belirlemiş olursunuz. Dilerseniz birikmiş paranızı ön ödeme olarak yatırabilir yada hiçbir ödeme yapmadan sisteme dahil olabilirsiniz. Belirli aralıklarla yapılan çekilişte otomobilinizi ne zaman alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer taksitler yarıyı geçmiş ise aracınızı birkaç ay içinde teslim alırsınız.

Peşinatlı Sistem

Eğer halihazırda biriktirmiş olduğunuz bir miktar para varsa peşinatlı sistemi tercih edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz parayı peşinat olarak yatırırsınız. Taksitlerinizin miktarına ve araç değerine yine siz karar verirsiniz. Yapmış olduğunuz ilk peşinat ödemesine ve kaç taksit ödediğinize göre aracınızı teslim alabileceğiniz tarih belirlenir.

Vade Ortası Sistem

Vade Ortası Sistemde satın almak istediğiniz aracın fiyatına karar verirsiniz. Ardından ödemek istediğiniz taksitlerin değerini belirlemeniz gerekir. Aracınızı ise taksitlerinizin yarısını geçtikten sonraki ay teslim alabilirsiniz. Eğer vade ortası sistemden ayrılmak isterseniz yapmış olduğunuz ödemeleri geri alabilirsiniz. Bu yüzden sistemde ne kadar kalırsanız o kadar birikim yapmış olursunuz.

Emin Otomotiv Nedir?

Emin Otomotiv kredi çekmek istemeyen ve vade farkından kaçınan alıcılara yönelik otomobil edinmeye olanak tanıyan finansal hizmet sağlar. Emin Otomotiv ile taksitlendirerek otomobil satın alabilirsiniz.

Emin Otomotiv Kimin?

Emin Otomotiv bir Emin Grup şirketidir. Eminevim ve Emin otomotiv olarak ev ve araba almak isteyen müşterilerine finansal çözümler sağlamayı ilke edinen bu iki şirket Emin Grup çatısı altında toplanmıştır.

Eminevim

Eminevim, Emin Otomotivle aynı sistemle işler. Eminevim, konut satın almak isteyen müşterilerine yönelik finansal çözümler üretmektedir. Benzer ödeme sistemleriyle ister peşinatlı ister peşinatsız konutunuzun ödemelerini yapmaya başlarsınız. Grup ya da sabit sistem ödemeleriyle ev taksitlerinizi ödersiniz. Konutunuzu teslim alacağınız tarih ise, içinde bulunduğunuz ödeme sisteminin şartlarına göre şekillenir.

Emin Otomotiv Şubeleri

Emin Otomotiv, Eminevim şubeleri ile ortaktır. Emin Otomotiv şubelerine ulaşmak isterseniz Eminevim şubelerinden destek alabilirsiniz. Türkiye’de toplam 105 şubesiyle hizmet veren Emin Otomotiv sektördeki finansal sağlayıcılar arasında en geniş şube ağına sahiptir.İstanbul’da hemen hemen her ilçede Emin Otomotiv Şubesi bulunmaktadır.

Emin Otomotiv Örnek Hasaplama Tablosu

Otomobilin değeri:                  200.000 TL
Ön ödeme:                                   20.000 TL
Taksit tutarı:                              2,250 TL
Otomobilin teslim tarihi:       33. Ay
Ödenecek taksit sayısı:          80 Ay
Organizasyon ücreti:              17,200 TL
Genel masraf:                             217.200 TL

Emin Otomotiv Şikayet ve Yorumları

Emin Otomotiv’in, Eminevim ile birlikte vermiş olduğu hizmetlerden oluşan müşteri memnuniyeti %66’dır. Her iki firma bir arada değerlendirilmiş ve 220 şikayet konusu açılmış. Bunun yanında firmaya edilen teşekkür sayısı ise 106.

birevim

Fuzul Oto

Önceki Yazı

Katılımevim’den Arabanı Getir Evi Götür Kampanyası

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8 Comments

 1. Çok sorun yaşayan varmış ancak şirket bunların çoğunu çözümlemiş olarak görüyorum, bence güzel bir işleyiş.

  1. Merhaba Yunus Bey;
   Her müşterinin firma ilgili kendince hakkı olduğu sorun ve şikayetleri bulunmaktadır. Önemli olan firmaların bu sorunların çözebiliyor olmasıdır. Emin Otomotiv firması gibi sektörde müşterilerine önem veren Birarabam (https://www.evalmakistiyorum.com/birarabam/) firmasıda bulunmaktadır. İncelemenizi tavsiye ederim.

 2. Emin otomotiv şirketi organizasyon payı alıyor ama bir bankaya ödeyeceğiniz faizden daha az ödüyorsunuz.

  1. Merhaba Yakup Bey,
   Emin otomotivde sisteme katılan kişilerden organizasyon ücreti alınmakta ancak hiçbir faiz ödemesi yapılmamaktadır.

 3. Emin otomotiv son zamanlarda sosyal medya reklamları falan yapmaya çok başladı, ancak ne kadar güvenilirdir bilmiyorum 🙂

 4. Emin otomotiv, Emin evimin bir yan kuruluşu mu acaba?

  1. Merhaba Hakan Bey;
   Emin Otomotiv, Eminevim firmasının faizsiz araba almanıza yardımcı olan firmalarındandır.

 5. Eminevim’in hakkında hep olumlu yorumlar gördüm, emin otomotivden onların bir kuruluşu olduğuna göre bence güven konusunda problem yaşamayız.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × two =