Faizsiz Sistemler

Katılımevim’den Arabanı Getir Evi Götür Kampanyası

Katılımevim; tüketicilerin kendi birikimleri sayesinde ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılan bir organizasyondur. Katılımevim’e katılmayı tercih eden tüketiciler, kendi belirledikleri taksit tutarları ve miktarları sayesinde birikim yapmaya başlarlar. Tüketicinin birikiminin belirli bir noktaya ulaşmasıyla beraber geri kalan tutarın Katılımevim tarafından tamamlanması söz konusu olacaktır.

birevim faizsiz ev

Bu sayede, tüketicinin kısa zamanda ev veya araba sahibi olması sağlanacaktır. Katılımevim’in benzersiz avantajları bulunmaktadır. Faizsiz, peşinatsız ve vadesiz olmak üzere düşük taksitlerle sunulan Katılımevim organizasyonu; tüketicilerin ödemelerini yapmakta zorlandıkları zamanlarda taksitlerini erteleme fırsatını onlara sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, Katılımevim; başvuru yapmak isteyenlerin kredi notuna bakmaz. Ayrıca, hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmaz.

Katılımevim’in Özel Kampanyaları

Katılımevim sayesinde ev veya araba sahibi olmak isteyenlerin ilk olarak başvuru formunu doldurması gerekir. Ardından, tüketicilerin ne kadarlık bir ev veya araba almak istediklerini belirlemesi şarttır. Üçüncü etapta ise Katılımevim; ev veya araba alınması için gereken nakitin kurulan grup organizasyonu sayesinde toplanmasını mümkün kılmaktadır. Bu noktada, Katılımevim’in dönemsel olarak sunduğu kampanyalardan bahsetmek gerekir. Katılımevim arabanı getir evi götür kampanyası; adından da anlaşılacağı üzere ev almak için arabasından vazgeçmeyi göze alanlara hitap etmektedir.

Katılımevim arabanı getir evi götür kampanyası sayesinde ev sahibi olmak isteyen tüketiciler, arabalarını Katılımevim’e getirerek peşinat olarak saydırma hakkına kavuşurlar. Araba tutarının en doğru şekilde belirleneceğinden kimsenin şüphesi olmamalıdır. Bu kampanya sayesinde Katılımevim’den ev sahibi olmak isteyenlerin ödeyeceği toplam taksit tutarı ve aylık taksit rakamları daha düşük olacaktır. Katılımevim; her ne kadar tüketicilere peşinat zorunluluğu sunmasa da bu kampanya sayesinde birçok kişi, evini daha kısa zamanda alma şansına kavuşmaktadır. Türkiye’nin her yerinden insanlar bu kampanyaya katılmaya devam etmektedir.

birevim

Emin Otomotiv

Önceki Yazı

Katılımevim’den Turkcell’lilere Ev ve Araba Kampanyası

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 + fifteen =