Faizsiz Sistemler

Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İnsan merkezli sosyal finans modelini benimseyen Birevim’e katılmak yapacağınız en doğru işlerden birisi olacaktır. Türkiye’nin her yerine hizmet sunan Birevim; düşük, orta veya yüksek gelirli olmasından bağımsız olarak herkesin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bayburt kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sayesinde siz de hayalinizdeki eve en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bunu yaparken de nerede yaşadığınızdan bağımsız olarak Türkiye’nin herhangi bir yerindeki evi satın alabilirsiniz.

Birevim Kimlere Hizmet Verir?

Birevim’in sunmuş olduğu ev sahibi olma fırsatından yararlanmak isteyenlerin yalnızca 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. Bunun dışında farklı bir şart aranmamaktadır. Birevim; insanların vermiş olduğu hizmetlere daha kolay ulaşması adına Türkiye’nin neredeyse her şehrinde en az bir adet şube bulundurmaktadır. Şube ağı üzerinden düzenli tasarruflarla ev sahibi olmak isteyenlere hizmet vermektedir.

Birevim tarafından verilen tüm hizmetlerde katılımcıların hakları gerekli hukuksal prosedürlerle korunmaktadır. Bu süreçte, Birevim katılımcılarından hiçbir şekilde peşinat, vade farkı, faiz, ara ödeme, kira yardımı talep edilmez. Yalnızca operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuki süreçlerin en iyi şekilde işlemesi adına hizmet bedeli alınmaktadır. Hizmet bedeli yalnızca bir kereliğine alınmaktadır. Miktarının da son derece düşük olduğunu söylemeliyiz. Bankaların dosya masraflarından çok daha azdır.

Birevim; 1990’lı yıllardan bu yana farklı şekillerde de olsa varlığını devam ettirmektedir. Emlak sektörünün bugünkü haline gelmesinde önemli bir paya sahiptir. Tasarrufu milli kalkınma modeli olarak benimsemiştir. İnsanlardaki tasarruf bilincinin artması adına büyük çaba gösteren Birevim; bu amaca hizmet edilmesi amacıyla daha çok kişiyi Birevim’e katılmaya teşvik etmektedir.

Birevim; vermiş olduğu hizmetler ile hiçbir zaman yetinmez. Teknolojiyi ve değişen satın alma davranışlarını takip eder. Yeni nesil yaklaşımları hayata geçirir. Yepyeni uygulamalar ve sürdürülebilir politikalarla beraber sektördeki varlığını korumaktadır. Hizmet kalitesini gözle görülür seviyeye getiren Birevim; sektörel standartların oluşmasına da katkı sağlamaktadır.

Birevim ile Nasıl Ev Sahibi Olursunuz?

Birevim ile ev sahibi olmak için her şeyden önce satın almak istediğiniz evi kararlaştırmalısınız. İsterseniz 100 bin, isterseniz de 500 bin TL’lik bir evi almak isteyebilirsiniz. Eve karar vermenizin ardından peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vermelisiniz. Ardından, size aylık en çok ne kadar taksit ödeyebileceğiniz sorulacaktır. Bu sayede, Birevim’deki 60 – 480 arası değişen tasarruf gruplarından birisine katılmış olursunuz. Ardından, tüm bu hususları yazılı hale getirerek sözleşmeye imza atmalısınız.

Birevim’deki ilk taksidinizi ödemenizin ardından noter huzurundaki çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Bu sayede, evinizi hangi tarihte alacağınız belli olmaktadır. O tarihe kadar aylık taksit ödemelerinizi yapmaya devam edersiniz. Belirlenen tarihte evinizi satın almanızla beraber bilginiz dahilinde aylık ödediğiniz taksit tutarlarına zam yapılacaktır. Bu sayede, borcunuz, vadesinden de önce bitecektir.

birevim

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Burgan Bank Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × four =