Faizsiz Sistemler

Bartın Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Borçlanmadan mümkün sloganıyla hizmet veren Birevim; Bartın kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunuyor. Yalnızca küçük tasarruflar ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 2020 yılında Stevie Awards’ta dört farklı kategoride dört ödül birden kazanan Birevim; başarısını Türkiye çapında devam ettirmektedir.

Birlikte tasarruf finansı yöntemiyle insanların ev sahibi olmasını isteyen Birevim; Türkiye’de bir ilk olarak birçok avantajı sizlere sunmaktadır.

Birevim ile Nasıl Ev Alınır?

Birevim ile ev almak için önünüzde birçok başvuru seçeneği bulunmaktadır. 444 23 53 numarasını arayarak Birevim hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, sisteme katılabilirsiniz. Arama yapmak için vaktiniz yoksa Birevim’in internet sitesine girerek form doldurabilirsiniz. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, il ve ilçe bilgileriniz ile formu doldurduktan sonra gönder tuşuna basabilirsiniz. Birevim’in müşteri temsilcileri en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Tüm bunların yanı sıra, Birevim şubelerinin Türkiye’nin her yerine dağıldığını söyleyebiliriz. Birevim sitesinden size en yakın şubeyi öğrenebilirsiniz. Bilhassa büyük şehirlerde birden çok şubesi olan Birevim; Bartın gibi şehirlerde de şube sayısını arttırarak vermiş olduğu hizmeti geliştirmeye çalışmaktadır. Son olarak, Birevim’in bir de internet şubesinin olduğunu söylemeliyiz. Birevim ile çalışmaya karar verdikten sonra internet şubesine de kayıt olma hakkınız doğacaktır. Bu sayede, ödeme yapabilir veya evinizin teslim tarihi ve diğer detayları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Birevim’in Sunmuş Olduğu Ayrıcalıklar Nelerdir?

Birevim sayesinde diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla birçok avantaj elde edersiniz. Her şeyden önce, konut kredisi veya senetle ev alma seçeneğinde olduğu gibi peşinat ödeme zorunluluğunuz yoktur. Bu sayede, birikiminiz olmasa dahi ev almaya hak kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, aylık taksitlerinizin tutarını arttıracak kredi faiz oranları Birevim’de bulunmaz. Vade farkının ve diğer ek masrafların da Birevim’de olmadığını söylemeliyiz. Tüm bunlara ek olarak, Birevim’de kira yardımı da yoktur.

Birevim sayesinde diğer ev alma yöntemlerine göre daha kısa sürede evinize sahip olabilirsiniz. Konut kredisi için çok uzun süreler boyunca sizi maddi anlamda zorlayacak aylık taksitleri ödemek zorunda kalırsınız. Ancak, Birevim’de ödeyeceğiniz aylık taksit tutarlarını kendiniz belirlersiniz. Bunun yanı sıra, ödemekte zorlandığınız takdirde Birevim’e başvurarak ödeme erteleme imkanı sağlayabilirsiniz. Ayrıca, yine istediğiniz takdirde ödeme tutarlarınızı düşürebilir veya arttırabilirsiniz.

Birevim ile ev sahibi olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık! Her şeyden önce, kendi bütçenize uygun bir ödeme planına sahip olabilirsiniz. Birevim’de dört farklı ödeme yöntemi vardır. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ile evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılacak çekiliş ile belirlenmektedir. Ayrıca, serbest planlı tasarruf yönteminde de hem aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını hem de evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz belirlersiniz.

Sonuç olarak, Birevim ile ev alma hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceksiniz.

birevim

Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two − 1 =