Emlak & Konut

Sıfır Faizli Konut Projeleri ve Kampanyaları

Büyük finansal kararlar alırken bilgilendirilmek önemlidir ve bir ev satın almaktan daha az sayıda mali karar vardır. Herhangi bir mülk satın almadan önce neler yaptığınızı öğrenmek için zaman ayırın. Sıfır faizli konut projeleri ve kampanyaları fırsatlarını değerlendirirken almak istediğiniz ev konusunda emin olun ve gelir gider ve tasarruf miktarlarınızı netleştirin.

birevim faizsiz ev

Birçok insan, sürece başlamadan önce yıllarca hatta on yıllarca bir ev satın almayı hayal eder. Kaç yatak odası istediğinizi, mahallenizin nasıl olması gerektiğini ve ön bahçenizde hangi çim cücesinin olacağını düşünmüş olabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir ev satın alımında en sevdiğinizi seçip taşınmaktan daha fazlası vardır.  Hayalinizdeki evi almadan önce, bir ev satın alma adımlarını anlamalısınız. Bir planınız ve ileriye yönelik net bir yolunuz varsa konut projelerinden birini seçmek çok daha kolay hale gelir.

Kişisel mali durumunuza göre ne ödeyebileceğinizi bilinceye kadar bir ev satın alamazsınız. Tasarruf yapabilmek için gelir gider listenizi gözden geçirin.  Ev almaya karar verdiğiniz ikinci el evlerde daha fazla kontrol yapmanız gerekir. Çatı, tesisat vb. oysa sıfır faizli konut projeleri sıfırdan kampanyalar ile sizi tüm bu sıkıntılardan kurtarır.

Birevim İle Türkiye’nin Herhangi Bir Yerinde Sıfır Faizli Konut Sahibi ol

Faizsiz ev alma konusunda günümüzde birçok sistem var. Dilerseniz peşinatlı dilerseniz peşinatsız ev sahibi olma şansınız var.  Bu sistemlerde sizin yapmanız gereken aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarını belirlemek ve almak istediğiniz evi seçmek diğer konular ile ilgili; Birevim sıfır faizli konut kredisi veriyor.  Bir mülkünüz olsun istiyorsanız sıfır faizli ev alma seçeneklerini değerlendirmeli ve hayallerinizi ertelememelisiniz.

Ev almak ister yatırım ister barınma için fark etmez ihtiyaçtır. Gelecek yatırımlarınız arasında en çok işinize yarayacak gayrimenkul yatırımı için gelir düzeyiniz önem arz etmez. Çünkü Birevim ile sıfır faizle ev almak mümkündür.

Almak için en uygun bulduğunuz evi ve ödeme olanaklarınızı belirledikten sonra kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Elbette sadece ev değil, işyeri yâda arsayı aynı sistem ile edinebilirsiniz.  Kira öder gibi mülk sahibi olabilirsiniz.

 • Peşinatsız,
 • Sıfır Faizli Konut Projeleri,
 • Vade Farksız ev sahibi olunabilir.

Birevim İle İletişime Geç

Birevim evin yanı sıra sıfır faizle araba sahibi olmanıza da yardımcı olan bir şirkettir. Birevim birçok şubeye sahiptir ve her geçen gün hızla büyümektedir. Birevimin ülkenin dört bir yanında şubeleri bulunmaktadır. Şubelerin yanı sıra call center aracılığı ile  444 23 53 numaralı hattan da ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Call center ile görüşmenizde sizleri en yakın şubeye de yönlendirebilmektedir. .

bir evin olsun istiyorsan  sloganı ile hizmet veren şirket 30 yılı aşkın süredir sektörde ve  faizsiz sistemi ile 250 aya uzanabilen vadeler ile ev sahibi olmanıza yardımcı olur.

birevim

Samsun Konut Projeleri

Önceki Yazı

Burdur Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Comments

 1. Sıfır faizle konut sahibi olabilmek gerçekten güzel, bir kısmı peşinat gerisini taksitle yapabiliyoruz sanırım

 2. Sıfır faizli konut projelerinde vade seçenekleri kaç acaba?

 3. Güzel kampanyalar ancak güncel kampanyaları takip etmemiz gerekiyor yakalamak için 🙂

 4. Sıfır faizli konut projelerini sitenizden takip ediyorum çok iyi paylaşımlar yapıyorsunuz 🙂

 5. Şu süreçte ev alınması çok mantıklı hareket ama imkanı olanlar için 🙂

 6. Sıfır faizle ev sahibi olabilmek günümüzde güzel bir fırsat, imkanı olanlar için güzel kampanyalar 🙂

 7. Sıfır faizli konut projeleri günümüzde çok mantıklı, faizsiz sistemlerle bunlardan ev alabiliyor muyuz?

  1. Merhaba Yunus Bey,
   Faizsiz sistemlerle istediğiniz evi alabilmektesiniz.

 8. Sıfır faizli konutlar için gerçekten güzel kampanyalar oluyor, fırsatı olanların değerlendirmesi lazım 🙂

 9. Sıfır faizli konutlar günümüz için bir fırsat aslında, evlerin fiyatı çok çabuk artıyor yatırımlık alınabilir

 10. Faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten şahane bir şey

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × three =