Dekorasyon

Fotoğraflı Ev Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Bir evi ev yapan kişisel dokunuşlardır ve hiçbir şey bu işi fotoğraflar kadar iyi yapamaz. Aile fotoğrafları, seyahat fotoğrafları, vahşi yaşam fotoğrafları, sanat baskıları veya kesinlikle sevdiğiniz diğer koleksiyonlardan oluşan geniş bir koleksiyonunuz varsa, bunları gururla gösterin. Fotoğraflı ev dekorasyonu yapmak için aşağıda size birkaç fikir ileteceğiz.

Mimar veya kitap aşığı olmayan birine hediye mi arıyorsunuz? Fotoğrafla ilgileniyorlar mı? Eğer öyleyse, başka yere bir şey araştırmana gerek yok! Sevdiklerinizin fotoğraflarını, tutkularını taklit eden ev dekoruyla kutlayın. Modern fotoğrafçının evrimini mağara adamından izlemek ister misiniz? Bir duvar çıkartmasında gösterin. Özetin dışına çıkan şık bir tuvalet kağıdı tutucusu ister misiniz? Bir Instax’ta barındırın. Asılı kamera süslemeleri, antika masa lambaları ve bol miktarda mutfak ve yatak odası aksesuarları listemizde sağlanmıştır. Mükemmel resim için arkadaşlarınızın veya kendi tutkunuz için biraz ilham toplamak için bir göz atın.

Renkli bir duvardan en iyi şekilde yararlanın

Bu odadaki tonların kontrastı oldukça çarpıcı ve koyu griye boyanmış vurgulu duvar, resim veya sanat sergilemek için bir tuval olarak kendini sunuyor. Duvarınızı fotoğraflarla bunun gibi net ve düzenli bir düzende süsleyebilirsiniz. Fotoğraflar kömür grisi duvara karşı göz alıcıdır ve parlak mavi kanepe renk görünüme katkıda bulunur.

İpucu: Farklı boyuttaki fotoğraf çerçeveleriyle denemeler yapmayı deneyin. Karıştırın; 16×20 inçlik çerçevenin yanına 11×14 inçlik bir çerçeve yerleştirin ve 20×24 inçlik bir çerçeve daha ekleyin. Görüntüler açısından, bazı yatay resimleri dikey olanlarla karıştırın.

Fotoğraflı Yastıklar

Fotoğraflı yastıklar için yastık kılıflarına kendi seçtiğiniz resimleri bastırabilirsiniz.  Ev dekorasyonuna uygun şekilde dizayn edebilirsiniz.

Fotoğrafları Teller ile Ev Dekorasyonu

Bunun gibi basit pimlere sahip metal raylar, bir duvarı fotoğraflarla süslemenin yaratıcı bir yoludur. Tel çerçeve, oda için süs unsuru olarak ikiye katlanır.

Kendin Yap çözümlerini seviyorsanız, duvar boyunca ipleri veya ince ipleri germeyi ve basit ahşap klipsler kullanarak üzerlerine resimler asmayı düşünün. Klipsleri odanın dekoruna uyacak şekilde renklendirebilirsiniz.

Koridor Boyunca Fotoğrafları Sergileyin

Koridorlar ve girişler, fotoğraflarla süslenmek için çok uygundur. Uzun duvarlar galeri gibidir- duvarları aile fotoğrafları, dekorasyon çıkartmaları, posterler ve diğer sanat eserleri ile süslemek için tüm uzunluğu kullanın.

Fotoğrafların net ve keskin görünmelerini sağlayan bir köpük fotoğraf panosuna yazdırarak görüntüleri patlatmayı seçebilirsiniz.

Evde kendi köpük tahta resimlerinizi oluşturabilirsiniz. Resmi fotoğraf kağıdına yazdırın ve tam olarak köpük tahta boyutunda kestiğinizden emin olun. Bir baskıyı monte etmek için temiz bir yüzeye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin. Tüm kenarlar boyunca bir yapıştırıcı ve baskının tam ortasına küçük bir şerit uygulayın. Baskıyı çevirin ve bir parça köpük çekirdeğin üzerine yapıştırın. Baskının ortasına bastırmak için yumuşak bir bez kullanın. Şimdi tahtayı ters çevirin ve baskının iyi ve gerçekten yapışmış olduğundan emin olmak için birkaç dakika bu konumda tutun.

 

birevim

İkinci El Araç Piyasası Düşecek Mi?

Önceki Yazı

Aydınlatmalı Ev Dekorasyonu Ürünleri Nelerdir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × 1 =