Emlak & Konut

Gebze Emlak Konutları Projesi

Gebze Emlak Konutları projesi; Emlak Konut GYO tarafından Gebze’de uygulamaya konulan bir konut projesidir. Bu proje; 37 bloktan oluşmakla beraber 1955 adet daireye ev sahipliği yapmaktadır. Gebze Emlak Konutları projesinde herkesin ihtiyacına uygun olan daire tipleri bulunmaktadır. Buna ek olarak, kuş cıvıltıları ve yeşillikler içerisinde bir yaşam hayal edenlere oldukça uygun bir projedir. Bu projenin dikkat çekici yanlarından birisi, 7/24 güvenlik hizmetinin varlığıdır. Ayrıca, açık ve kapalı otoparkı sayesinde insanlar, kendilerini rahat bir yaşamın içerisinde bulacaklardır.

Gebze Emlak Konutları Fiyat Listesi

Gebze Emlak Konutları fiyat listesi; üçüncü etap projesiyle dikkat çekmektedir. Buna göre, 2+1 evlerin 295 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulması söz konusudur. Daireler hemen teslim edilmektedir. 180 ay ve %0,99 vade farkı uygulanmaktadır. Kasım 2016 tarihinde başlayan projenin teslim tarihi, Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Bu bağlamda, birçok dairenin satışına halen daha devam edilmektedir. Gebze Emlak Konutları fiyat listesi hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse ortalama 400 bin TL’den başlayan fiyatların 790 bin TL sınırlarına kadar ulaşması mümkün olmaktadır.

Gebze Emlak Konutları Nerede?

Gebze Emlak Konutları nerede diye merak edenlere projenin Kirazpınar Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi’nde faaliyet konduğunu belirtmek gerekir. Bu projenin ulaşım ağlarına yakın bir yerde olması ve dinamik bir şehir hayatı vaat etmesinin mümkün olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak, Osmangazi Köprüsü’ne 20km mesafede bulunmaktadır. Kuzey Marmara bağlantı yoluna 10 dakika mesafede yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 30 dakika mesafede bulunmaktadır. Bunun dışında, İstanbul’a 40 dakika mesafede olduğunu belirtmek gerekir. Birçok okul veya hastaneye yakın olması ayrı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

Gebze Emlak Konutları Kat Planları

Gebze Emlak Konutları kat planları; 2+1, 3+1 ve 4+1 için farklı olmak üzere düzenlenmiştir. İki odalı dairelerin 112-136m2 aralığında olduğunu söylemek gerekir. 3+1 dairelerin ise 146-171m2 aralığında olduğu bilinmektedir. 4+1 daireler; 188-200m2 aralığında bulunmaktadır. Buna ek olarak, tüm dairelerde açık veya kapalı balkon yer almaktadır. 2+1 dairelerde ebeveyn banyo ve ebeveyn yatak odası bulunmaktadır. 3+1 dairelerde kapalı balkon vardır. Bunun yanı sıra, 2+1 daireler için A,B,C tipi blokların varlığından bahsetmek gerekir.

Gebze Emlak Konutları Özellikleri

Merkezi lokasyon; Gebze Emlak Konutları özellikleri arasında bulunmaktadır. Buna ek olarak, çocuk oyun alanları ve engelli çocuk oyun alanları vardır. Açık spor alanları, yürüyüş yolları, süs havuzları, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik gibi Gebze Emlak Konutları özellikleri beğeni toplamaktadır. Gebze Emlak Konutları; ferah ortamıyla daha sağlıklı bir hayatın anahtarını sunmaktadır. Huzurlu, sağlıklı, yemyeşil, ayrıcalıklı bir yaşam Gebze Emlak Konutları’nda bulunmaktadır. Yangın, doğalgaz alarmları ve 7/24 çalışan güvenlik; güvenli bir yaşamın ipuçlarını göstermektedir.

birevim

Sinpaş Marina Ankara Projesi

Önceki Yazı

TOKİ Bayburt Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − three =