Emlak & Konut

Sinpaş Marina Ankara Projesi

Sinpaş Marina Ankara projesi; Türkiye’deki en güzel projelerden birisi olarak dikkat çekmektedir. Sinpaş Marina Ankara’da yaşamak isteyenlerin birden çok sebebi bulunmaktadır. Her şeyden önce, Yalı Vadi Evleri; ön talep doğrultusunda satışa çıkarılmaktadır. Buna ek olarak, marina havasının bu projenin tercih edilmesi için yeterli bir sebep olduğunu belirtmek gerekir. İnsanlar, su sedirinde geçirecekleri akşamların hayaliyle bu projeden ev almak isterler. Bunun yanı sıra, benzersiz balkon keyfi ve kumsal yaşamı, kanyon deneyimi, spor olanakları, vadi manzaralı yürüyüş yolu; Sinpaş Marina Ankara projesinin tercih edilme sebepleri arasında bulunmaktadır.

Sinpaş Marina Ankara Fiyat Listesi

Sinpaş Marina Ankara fiyat listesi; dairelerin özelliklerine göre şekillenmektedir. Buna göre, 2+1 smart daireler; 510 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Şirket bünyesinde taksitle olmak üzere 60 ay vadeli aylık 3.150 TL’den başlayan taksitlerle ödeme imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Sinpaş Marina Ankara fiyat listesi; 4 milyon TL’ye kadar olan dairelerin varlığıyla sınırlandırılmaktadır. 2590 dairenin bulunduğu projenin 2021 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanmaktadır. Dairelerin rezidans türünde olduğunu söylemeden geçmemek gerekir.

Sinpaş Marina Ankara Nerede?

Sinpaş Marina Ankara nerede diye merak edenlere Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunduğunu belirtmek gerekir. Buna ek olarak, Sinpaş Marina Ankara, oldukça merkezi bir konuma sahiptir. Panora AVM’ye üç dakika uzaklıktadır. Konya Yolu’na üç, Odtü Ormanı’na dört, Eymir Gölü’ne dört, Atakule’ye yedi, Eskişehir Yolu’na on, Acıbadem Hastanesi’ne iki dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Projenin oldukça merkezi bir yerde inşa edilmesinden dolayı projenin başladığı tarihten bu yana %50’den fazla değer kazandığını belirtmek gerekir.

Sinpaş Marina Ankara Kat Planları

Sinpaş Marina Ankara kat planları; smart 2+1 daire planından bahsetmek gerekirse, daire içerisinde salon, mutfak, balkon, çocuk odası, banyo, çalışma odası ve yatak odası bulunmaktadır. 3,5+1 dairenin planında yine benzer şekilde salon, mutfak, balkon, çocuk odası, banyo yer almaktadır. Buna ek olarak, 2+1 dairelerin 84m2’den, 3+1 dairelerin ise 124m2’den başladığı bilinmektedir.

Sinpaş Marina Ankara Özellikleri

Sinpaş Marina Ankara özellikleri arasında yerden ısıtma tipi bulunmaktadır. Ücretsiz kapalı otopark yer almaktadır. Özel güvenlik ve kapalı devre TV bulunmaktadır. Sinpaş Marina Ankara özellikleri denilince sosyal olanakların ön plana çıktığından bahsetmek gerekir. Bahçe, masaj salonu, çocuk oyun alanı, restoran ve cafe bulunmaktadır. Spor olanakları ise oldukça gelişmiştir. Futbol ve basketbol sahası, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık ve çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca, tenis kortunun var olduğunu söylemek gerekir. Her dairede ebeveyn banyosu vardır. Bunun yanı sıra, çamaşır odası, hidrofor, yük asansörü, otopark asansörü, su deposu; teknik özellikler arasındadır. 25 adet asansör bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, marina hayatı yaşamak için en uygun ortam buradadır.

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Önceki Yazı

Gebze Emlak Konutları Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR