Emlak & Konut

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Sinpaş Finans Şehir projesi; sıra dışı olmak isteyenlere hitap eden bir projedir. Projenin ilk etabı olarak bilinen Palas’ın teslimleri başlamıştır. Buna ek olarak, seçkin markaların bu proje kapsamında herkesin evinin altında olması mümkündür. Çok farklı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam; Sinpaş Finans Şehir projesi altında müşterilerini beklemektedir. Spor, sağlık, sosyal olanaklar bakımından insanların doyuma ulaşması hedeflenmektedir. Forbes; İstanbul’da satışı devam eden konut projeleri arasında yapmış olduğu değerlendirmede yaşam kalitesi en yüksek olan projenin Sinpaş Finans Şehir projesi olduğunu belirlemiştir. Bu dairelerin sahip olduğu balkon imkanları sayesinde şehirle temas kurmak mümkün olmaktadır. Şehrin içinde gastronomi bahçesinin bulunması ise Sinpaş Finans Şehir projesini farklı kılan detaylar arasındadır.

Sinpaş Finans Şehir Fiyat Listesi

Sinpaş Finans Şehir fiyat listesi; ortalama olarak 500 bin TL’den başlamaktadır. Buna ek olarak, beş milyon TL’ye kadar ulaşan daire ve villa seçeneklerinin olduğunu söylemek gerekir. Projenin 2020 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanmaktadır. 2550 adet daire bulunmaktadır. 76m2 alana sahip 1+1 dairelerin ortalama fiyatı; 623 bin TL’dir. 2+1 daireler 896 bin TL’den başlarken 3+1 daireler ise 1.173.600 TL olarak bilinmektedir. En yüksek fiyata sahip konutlar ise 7+1’dir.

Sinpaş Finans Şehir Nerede?

Sinpaş Finans Şehir nerede diye merak edenlere bu projenin Ümraniye’de uygulamaya konduğunu söylemek gerekir. E5’e yedi km uzaklıkta bulunmaktadır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 15km uzaklıkta olduğunu söylemek gerekir. TEM otoyoluna dört km uzaklıkta olması farklı bir avantajdır. FSM köprüsüne 15km uzaklıkta olan Sinpaş Finans Şehir projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 27km uzaklıkta yer almaktadır.

Sinpaş Finans Şehir Kat Planları

Sinpaş Finans Şehir kat planları; dairelerin özelliklerine göre değişmektedir. Bir odalı stüdyo dairelerin 46-93m2 aralığında olduğu bilinmektedir. 1+1 daireler ise 54m2 alana sahiptir. 2+1 daireler 79m2, 3+1 daireler 132m2, 4+1 daireler 200m2, 7+1 daireler ise 508m2 alana sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu bağlamda, dairelerin genişliğine göre dairelerde bulunan banyo, yatak odası sayıları artmaktadır. Buna ek olarak, 2+1 dairelerden başlayarak her daire tipinde ebeveyn yatak odası ve banyosu bulunmaktadır.

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

Sinpaş Finans Şehir özellikleri; herkesin kendi tarzını yaratmasına olanak tanımaktadır. Donanım özellikleri arasında enerji otomasyonu, masaj ünitesi, akıllı kilitleme çözümleri, çocuk güvenlik kamerası, su arıtma sistemi, ankastre kahve makinesi bulunmaktadır. Bu özellikler arasından müşterilerin istediklerini seçip kişiselleştirmesi söz konusu olmaktadır. Tarz seçenekleri arasında ise renkli iç ve dış kapılar, renkli elektronik eşyalar, çizilebilen ve silinebilen duvarlar, duş kabin camı tasarım, işlevsel duvar ve seperasyon çözümleri bulunmaktadır. Lezzet Meydanı, Parky, Finans Cadde, Finans Meydan, açık hava kütüphanesi, açık hava sineması, dev şehir parkı; Sinpaş Finans Şehir  özellikleri arasında yer almaktadır.

birevim

Makyol Santral Projesi

Önceki Yazı

Sinpaş Marina Ankara Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4 Comments

  1. Sinpaş evleri çok güzel ancak en düşük evlerin bile fiyatları çok pahalı

    1. Merhaba Aynur Hanım;
      Sinpaş firması köklü bir firma olmasıyla beraber, projeleri çok kalitelidir. Ayrıca lokasyon olarak en iyi yerler olduğundan her zaman prim yapmaktadır. Bu etkenlerde sinpaş projelerinin fiyatlarını bir tık yukarıda tumaktadır.

  2. Sinpaş şehir projesi mimari olarak gerçekten çok kaliteli. Yapıları çok derin bir mimari yapıya sahip.
    Sinpaş zaten yılların firması, kalitesini konuşturmuş

  3. Toki konutlarının daha farklı ve yeni varyasyonu gibi olmuş ve gayet şık görünüyor.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 + 17 =