Emlak & Konut

Makyol Santral Projesi

Makyol Santral projesi; konut projeleri arasında uygun fiyatları ve muhteşem konumuyla dikkat çekmektedir. Akbatı AVM’nin tam karşısında bulunmaktadır. 55 yıllık Makyol güvencesiyle uygulamaya konulan bu projenin hemen teslim şansı sunması ayrı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Makyol; dünyanın en büyük 250 uluslararası müteahhit şirketi arasında bulunmaktadır. Bahçeşehir’in tam merkezinde bulunan bu projenin birçok ulaşım noktasının kesiştiği noktada olması, onu farklı kılmaktadır. Doğanın tadını çıkarmayı mümkün kılan manzarasına ek olarak modern yaşam unsurlarını barındıran özellikleri sayesinde Makyol Santral Projesi; birçok kişinin hayalini süslemektedir.

Makyol Santral Fiyat Listesi

Makyol Santral fiyat listesi; dairelerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 daire ve villa seçenekleri bulunmaktadır. Daire fiyatlarının ortalama 450 bin TL’den başladığını ve maksimum olarak 1 milyon 590 bin TL’ye uzandığını söylemek gerekir. Toplam beş blokta 403 daire, dokuz villa ve ticari alanlar bulunmaktadır. 2016 yılının Mayıs ayında başlayan projenin 2019 yılında teslim edilmesi söz konusudur. 1+1 daire için %25 indirimli fiyat uygulanmaktadır. %80 banka kredisine ek olarak %0,99 faiz oranıyla ve 180 ay vade seçeneğiyle taksit fiyatları belirlenmektedir.

Makyol Santral Nerede?

Makyol Santral nerede diye merak edenlere Bahçeşehir’in en güzel ve merkezi konumunda olduğunu söylemek gerekir. Akbatı AVM’nin tam karşısında olması alışveriş ve kolay bulunabilirlik bakımından önem taşımaktadır. Aynı zamanda, Aqua Dolphin’e oldukça yakın bir yerdedir. Esenkent- Bahçeşehir yolu üzerinden Makyol Santral’a kolayca ulaşmak söz konusudur. Bahçeşehir; devletin önem verdiği ve gelişmesine katkı sağlamaya çalıştığı yerler arasında bulunmaktadır. Yakın zamanda buradaki ulaşım imkanlarının artması söz konusu olacaktır. Ayrıca, Makyol Santral, hastane, okul ve alışveriş merkezlerine oldukça yakındır.

Makyol Santral Kat Planları

Makyol Santral kat planları; dairelerin oda sayısına göre şekillenmektedir. 1+1 dairelerin brüt alanlarının 68,07m2 olduğunu söylemek gerekir. Net alan ise 44,75m2’dir. 1+1 dairelerin içerisinde salon+mutfak, banyo, hol, yatak odası, balkon bulunmaktadır. 1+1 dairelerin J ve N olarak isimlendirildiği ve ikisinin de farklı alan kapladığını söylemek gerekir. Buna ek olarak, 2+1 daireler, 144m2 brüt alana sahiptir. İki balkon, ebeveyn yatak odası ve ebeveyn banyo bulunmaktadır. 3+1 dairelerde ise tüm bunlara ek olarak çamaşır odasının ve iki yatak odasının varlığı söz konusudur.

Makyol Santral Özellikleri

Makyol Santral özellikleri; teknik ve iç özelliklere ek olarak sosyal faaliyet bakımından çeşitli olmasıyla dikkat çekmektedir. Merkezi sistemle ısınmak söz konusudur. Ücretsiz, kapalı otopark bulunmaktadır. Özel güvenlik ve kapalı devre TV vardır. Çocuk oyun alanı, cafe, restoran ve bahçe bulunmaktadır. Spor olanakları çok geniştir. Makyol Santral özellikleri arasında futbol ve basketbol sahası, sauna, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzunun varlığından bahsetmek mümkündür.

birevim

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi

Önceki Yazı

Sinpaş Finans Şehir Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nine + seven =