TOKİ

Tokat Turhal TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklandı mı?

Toki kura sonuçları en çok merak ettiğimiz konulardan biri pandemi sebebi ile bir süreliğine iptal edilen kura çekilişleri internetten canlı yayınında sunuldu.  100 bin sosyal konut projesine başvuru yapan Tokatlılar, Turhal ilçesi kura sonuçları için heyecanlı bekleyişleri sona erdi.

birevim faizsiz ev

Tokat Turhal ilçesinde yapılacak 300 adet konut için kura çekilişi sonlandı. Kura sonuçlarını canlı yayında izleyemediyseniz şimdi resmi web sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

TOKİ Tokat Turhal 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim listesi açıklandı, sonuçları sorgulamak için Toki’nin resmi web sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.  100 bin sosyal konut projesi kapsamında 300 adet konut sahiplerini buldu. Konutlar 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

 • 2+1 – 210 adet
 • 3+1 – 90 adet

TOKİ Tokat Turhal kura sonuçları ile ilgili merak edilenleri bu yazıda derlemeye çalıştık. 2020 TOKİ Tokat Turhal kura sonuçları isim listesi:  İşte sonuçlara kolaylıkla ulaşabilmeniz için yöntemler burada…

Toki Tokat Turhal Kura Sonuçları İsim Listesi Açıklandı

Toki’nin resmi web sitesi üzerinden açıklanan sonuçlar için aşağıda vereceğimiz web adresine giriş yaparak; ilgili bölümden çekiliş sonucunu beklediğiniz ili seçmeniz gerekiyor. Yan sekmede proje seçiniz bölümü yer alıyor, kura çekiliş sonuçlarına bu şekilde ulaşabilirsiniz.  www.toki.gov.tr adresinden kura çekilişini izleyebilirsiniz.

Toki Para iadeleri içinse Halk Bankası internet üzerinden hesaplarınıza tutarları aktarıyor. Halkbank şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Pandemi sebebi ile ertelenen çekilişler internet üzerinden yapılarak resmi web sitesinde yayınlandı. 1920’li yılların başında kurulan Toki (Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığı) aracılığı ile her türk vatandaşı ülkemizin herhangi bir yerinden ev satın alabilir.   2020 Toki kura çekilişleri ertelendi. Çekiliş tarihleri tekrar Toki’nin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Korona virüs salgınına karşı vatandaşa destek adımları ile dikkat çeken Toki’den güncel bilgiler edinmek için resmi sitesini takip edebilirsiniz.

Toki avantajları ile oldukça fazla başvuru alıyor. 21 farklı şehirde konut ve işyeri sahibi yapan Toki projeleri i avantajları oldukça cazip, günümüz ekonomik şartlarını dikkate alarak hareket eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı; birbirinden cazip fırsatlar yarattı. Bu projelerdeki avantajları özetlememiz gerekirse;

 • 5 bin Türk lirası peşinat ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.
 • 180 veya 240 ay vade imkânı sunuyor.
 • 311 Türk lirası taksitle ev sahibi olabiliyorsunuz.

Toki, pandemi döneminde yaptığı ataklar ile başvuru sahiplerini mağdur olmaktan korudu. Toki çekiliş sonuçları, Toki başvurularına resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

birevim

Bankaların kredi faiz oranları!

Önceki Yazı

TOKİ Konya Tuzlukçu Beyşehir kura sonuçları isim listesi açıklandı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

13 Comments

 1. Toki’nin bu çekilişlerini nereden takip edebiliriz?

  1. Merhaba Serkan Bey,
   Toki çekilişlerini http://www.toki.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz.

 2. Çok teşekkürler paylaşım için 🙂

 3. Tokinin kuralarını takip ediyorum, bir şey soracağım tokinin başka ilindeki bir kuraya da katılabiliyor muyuz yoksa o ilde ikamet etmem gerekiyor mu?

  1. Merhaba Beyza Hanım,
   Kuraya katılabilmeniz için o ilde ikamet ediyor olmanız gerekmektedir.

 4. Tokiye çok başvurdumda hiç nasip olmadı ben evimi aldım hala kayıt oluyorum ve nasip olmadı hiç 🙂

 5. Tokinin 2020 yılı kuraları bitti mi acaba? Nereden takip edebiliriz?

  1. Merhaba Sedef Hanım,
   Toki kura sonuçlarını Toki’nin web sitesinden takip edebilirsiniz.

 6. Paylaşım için teşekkürler 🙂

 7. Tokinin projeleri fiyat açısından çok makul oluyor, bu yüzden bende çok kez başvuruyorum ama daha nasip olmadı 🙂

 8. Tokinin ülkemizin bir çok bölgesinde yaptığı bu kuralar çok güzel, nasipse bende yakında başvurmak istiyorum memleketimde olursa

 9. Tokinin kuralarına bende katılıyorum ama bir türlü nasip olmadı 🙂

 10. Tokinin kuraları gerçekten çok iyi oluyor bir çok kişiye umut veriyor

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

12 − 11 =