TOKİ

TOKİ Konya Tuzlukçu Beyşehir kura sonuçları isim listesi açıklandı

Toki birçoğumuzun umudu bir sistemdir. Küçük taksitler ile ülkenin dört bir yanında yer alan projelere dâhil olabilirsiniz.  Uzun vadeler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlayan sitemde en son Toki Konya Tuzlukçu Beyşehir kura sonuçları isim listesi açıklandı.

birevim faizsiz ev

Toki çekilişleri internet üzerinden canlı gerçekleştirmeye başladı. Konya Tuzlukçu Beyşehir kura sonuçları isim listesi açıklandı. 2020 Toki Konya kura sonuçlarını internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Kura sonuçlarını nasıl öğrenebilirsiniz?  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya’nın Tuzlukçu ilçesinde bulunan konutlar için yapılacak 126 adet çekiliş yapıldı.  Konya Beyşehir ilçesine yapılan 300 konutun kurası ise ilk çekilişten 4 saat sonra yapıldı. Kuraya başvuru yapan Konyalılar sonuçları heyecanla bekledi. Geçmişe dönük kayıtlara internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

81 ilde inşaat edilecek 100 bin konut projesi için kura çekimleri yapıldı.  Konya’ya bağlı Tuzlukçu ve Beyşehir ilçelerinin kuraları bugün yapılıyor. Kuraya başvuru yapan vatandaşlar sonuçlara resmi internet sitesi üzerinden ulaşabiliyor.  Son gelişmeler sosyal medyada duyuruluyor.

Konya Tuzlukçu ve Beyşehir kura sonuçları isim listesi açıklanması çok beklendi. Sanırız Google aramalarında en çok kullanılan bölümdür. .2020 TOKİ Konya kura çekiliş sonuçlarına resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Toki Konya Kura Sonuçları İsim Listesi Açıklandı mı?

Toki’nin remi sitesi üzerinden tüm çekiliş sonuçlarına ulaşmak mümkündür. Peki, site üzerinden işlemleri ne şekilde yapacaksınız; http://talep.toki.gov.tr/ internet sayfasını açtıktan sonra “İl Seçme” butonuna tıklayın. Bulunduğunuz ili seçtikten sonra yan sekmede gelen “Proje Seçiniz” kısmında başvurduğunuz projeyi seçin. Kura çekilişi tamamlandıktan sonra isim listesine resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Toki Para İadesi Nasıl Alınır?

Eğer çekiliş sonucunda kazanamadı iseniz; Halk Bankası’ndan iadelerinizi temin edebilirsiniz.  Pandemi sebebi ile para iadeleri internet üzerinizden hesaplarınıza gönderiliyor yâda bankamatiklerden temin edebilirsiniz.

Toki Başvuru Şartları Nelerdir?

Elbette Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için hazırlanmış bir sistemdir.  1 yıldan az olmamak kaydı ile projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olunması da istenen şartlar arasındadır.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişinin eşinin yâda çocuklarının mülk sahibi olmaması şartı aranmaktadır. Toki başvurularında aylık hane geliri önemlidir. Toplam gelirin 5.500 türk lirası olması gerekiyor. İstanbul’da hayat daha pahalı olduğundan bu tutar 6000 türk lirasıdır.  Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi elbette farklı şartlara sahiptir.

 

birevim

Tokat Turhal TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklandı mı?

Önceki Yazı

TOKİ’nin Arsaları Açık Arttırma ile Satışa Çıkıyor!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 Comments

 1. Tokinin kura çekilişlerini, tarihlerini ve sonuçları takip edebileceğimiz bir link var mıdır?

  1. Merhaba Filiz Hanım,
   Toki kura çekiliş sonuçlarını resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

 2. Toki kuralarına bende katılıyorum ama, daha nasip olmadı umarım yakında nasip olur 🙂

 3. Tokinin çekilişlerine sürekli katılıyorum bir gün bana da çıkacak inanıyorum 🙂

 4. Toki’nin projeleri gerçekten çok iyi oluyor, konya tarafında da çok iyi projeleri var 🙂
  Bu kuralara akrabalarımda katılıyor ama çıkmadı bi türlü 🙂

 5. Tokinin kuralarına bende bir süre boyunca katıldım ama çıkmıyor bir şekilde 🙂

 6. Paylaşım için teşekkürler 🙂

 7. Tokinin kura çekiminden kuzenim kazanmıştı geçen sene, çok başarılı bir kurum toki

 8. Tokinin bu kuralarını yakından takip ediyorum, ne zaman gelir acaba yeni kuraları bilen var mı?

  1. Merhaba İlayda Hanım,
   Sitemizi takipte kalın yeni kuralar duyuruldukça sizlerle paylaşacağız.

 9. Toki’nin kuraları çok iyi oluyor, sık sık kura yapılması bir çok insana fayda sağlıyor 🙂

 10. Tokinin kuralarına bende katılıyorum ama daha kazanamadım 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × one =