Emlak & Konut

Çiftçi Towers Projesi

Çiftçi Towers projesi; prestijli bir yaşama sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Çiftçi Towers; İstanbul’un göbeğinde bir proje olmakla beraber teknolojinin ve estetiğin bir arada bulunduğu bir plan olarak beğeniye sunulmaktadır. 45’er katlı iki kulede 288 rezidans bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, rezidansların altında alışveriş merkezleri ve birinci kulenin ilk 10 katında ofisler vardır. Söz konusu ofislerin bağımsız bir bina gibi tasarlandığını belirtmek gerekir. Buna ek olarak, ortak mekanlar bulunmaktadır. Bu ortak mekanlarda yalnızca rezidans sahiplerinin kullanabileceği kapalı-açık havuz, spor merkezi, lounge alanları ve açık hava koşu parkuru yer almaktadır.

Çiftçi Towers Fiyat Listesi

Çiftçi Towers fiyat listesi; sunulan olanaklar kapsamında yüksek olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu bağlamda, Çiftçi Towers Zincirlikuyu daire fiyatlarından bahsetmek gerekir. 2+1 daireler; 11.139.000 TL’den başlamaktadır. 3+1 daireler ise 11.280.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Buna ek olarak, 4+1 dairelerin 19.740.000 TL’den başlayarak satışa sunulduğu bilinmektedir. Beş ve üzeri odaya sahip daireler ise  yine 19.740.000 TL’den başlayarak satışa sunulmaktadır. Çiftçi Towers; 292 bin metrekare inşaat alanına sahiptir.

Çiftçi Towers Nerede?

Çiftçi Towers nerede diye merak edenlere bu projenin İstanbul’un en değerli lokasyonlarının başında gelen Zincirlikuyu’da bulunduğunu söylemek gerekir. Buna ek olarak, Çiftçi Towers projesi; Maslak, Beşiktaş ve Mecidiyeköy zincirinin tam ortasında konumlanmıştır. Bu sayede, tam olarak merkezi bir konumda olduğunu söylemek mümkündür. Çiftçi Towers; bulunduğu konum itibariyle İstanbul’un en işlek caddesi üzerinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak, Çiftçi Towers sakinlerinin Barbaros Bulvarı’na, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine, TEM otoyoluna rahatlıkla ulaşımı söz konusu olmaktadır.

Çiftçi Towers Kat Planları

Çiftçi Towers kat planları; dairelerin tipine göre şekillenmektedir. Buna göre, 4,5+1 daire planından bahsetmek gerekirse; brüt alan 346m2’dir. Kullanılabilecek alan ise 250,6m2’dir. Bu dairede en geniş alanın salona ait olduğunu söylemek gerekir. Bunun dışında, üç yatak odası, üç banyo, mutfak, TV odası, çalışma odası, hizmetli odası, giriş holü bulunmaktadır. 2+1 daire planında ise brüt alanın 221m2 olduğunu söylemek gerekir. Kullanılabilecek toplam alan ise 159,9m2’dir. İki yatak odası, salon, mutfak, iki adet banyo, tuvalet, işlik ve giriş holünden meydana gelmektedir.

Çiftçi Towers Özellikleri

Çiftçi Towers özellikleri arasında verilen hizmetler ön plana çıkmaktadır. 24 saat resepsiyon hizmeti ve güvenlik hizmeti, depo alanları, her daireye özel kapalı otopark yerleri, acil durum ve servis asansörü, iki helikopter pisti bulunmaktadır. Buna ek olarak, rezidans sahiplerine özel lounge alanı bulunmaktadır. Parti ve davet alanlarına ek olarak toplantı odaları kullanıma sunulmaktadır. Spor ve rahatlama adına birçok tesis bulunmaktadır. Bunun dışında, Çiftçi Towers AVM; bir alışveriş merkezinden çok daha fazlasını Çiftçi Towers sakinlerine sunmaktadır. Dünya markaları ve eşsiz lezzet durakları, bu AVM içerisinde yer almaktadır.

birevim

Büyükyalı İstanbul Projesi

Önceki Yazı

Başkent Emlak Konutları Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

10 + 9 =