Bilgi Bankası

Kuveyt Türk Katılım Bankası Ekspertiz Ücretleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası; 1989 yılından bu yana faizsiz finans alanında faaliyetlerini devam ettiren başarılı bir bankadır. Katılım bankacılığı denilince akla ilk gelen isimlerden birisi, Kuveyt Türk Katılım Bankası olmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın bir diğer başarılı olduğu alan ise hiç şüphesiz altın bankacılığıdır. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın müşterilerini memnun ettiği noktaların başında ise uygun kredi seçenekleri gelmektedir. Konut kredisini en uygun şartlarla müşterilerine sunmayı ilke edinen Kuveyt Türk Katılım Bankası; bunun yanı sıra katılım bankası olmasıyla belirli bir görüş sahibi insanların ilk tercihi olmaktadır.

birevim faizsiz ev

Kuveyt Türk Katılım Bankası Ekspertiz Ücretleri 2019

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın konut finansmanı sayesinde isteyenler hayallerindeki eve hayallerindeki fırsatlarla kavuşma şansı elde ederler. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda 120 aya kadar uzanan vade seçeneği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, konut finansmanı verilmesi esnasında satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar verilmesi söz konusudur. 100 bin TL tutarında konut finansmanı almak isteyen ve 60 ay vadeli geri ödeme seçeneğini kullanan kişi; %1,79 kar oranına tabi tutulmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası ekspertiz ücreti ise 2019 yılının Haziran ayı itibariyle 790 TL olarak hesaplanmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası ekspertiz ücretleri; konutun bulunduğu lokasyona bağlı olarak farklı olabilir. Buna ek olarak, ekspertiz işlemlerinde maliyet kadar ücretin tahsis edilmesi söz konusudur.

birevim

HSBC Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Birevim İle 411 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 Comments

 1. Kuveyttürk bence bu konularda en iyi banka, müşteri memnuniyeti odaklı bir banka 🙂

  1. Merhaba Muhammed Bey;
   Ekspertiz konusu biraz göreceli bir kavramdır. Sonuçta bu hizmeti banka veriyor olsada gelen kişileri davranışlarına bağlıdır. Kuveyt Türk ekspertiz ücreti konusunda diyorsanız haklısınız.

 2. Ekspertiz fiyatı olarak gayet iyiler, ancak bende ekspertiz hizmeti olarak Kuveyt Türk’ü çok iyi bulamadım ya da bana öyle denk geldi

 3. Kuveyt Türk hesabım yoktu, ekspertiz hizmeti için şubelerine gittiğimde çok hızlı bir şekilde işlemleri ayarlayıp hesap açıp kredi işlemlerimi başlatmışlardı.

 4. Çoğu banka gibi Kuveyt Türk bankası da Katılım Bankası adı altında ayrı bir faaliyete geçiyor uzun süredir. Ekspertiz ücretleri normal bankasındaki fiyatlarıyla aynı mıdır bilmiyorum ancak Kuveyt Türk her zaman müşteri odaklı çalışıyor 🙂

 5. Kuveyt Türk katılım bankası ekspertiz konusunda gayet başarılı sanırım yorumlara göre öyle gözüküyor 🙂

 6. Kuveyt Türk katılım bankası ekspertiz konusunda gerçekten çok başarılı bir banka 🙂

 7. Kuveyt Türk’ün yıllardır müşterisiyim ekspertiz hizmeti de aldım kendilerinden gerçekten çok başarılılar

 8. Kuveyt Türk katılım bankasının ekspertiz hizmetleri gerçekten çok iyi 🙂

 9. Katılım bankalarını bir türlü sevemedim ben 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fifteen + 18 =