Faizsiz Sistemler

Birevim İle 411 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Faizsiz sitelerin en büyüklerinden olan Birevim, müşterilerine 411 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunmaktadır. 70, 85, 100, 120, 150, 190, 250 veya 400 kişilik tasarruf gruplarına dahil olarak ödemek istediğiniz tutarları belirleyebiliyorsunuz. Gruplarda en düşük ödeme tutar 411 TL Olmaktadır. İsterseniz 500 TL, 1000 TL, 2000 TL gibi farklık tutarlarda taksitler ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Birevim’in tasarruf yapma modeliyle peşinatsız ve faizsiz ev hızlı, kolay ev sahibi olabilirsiniz.

Fark Ödemeden Faizsiz Taksit

Birevim’de almak istediğiniz eve hiç fark ödemeden kolaylıkla sahip olursunuz. 480 kişiye kadar oluşturulan tasarruf programları sayesinde orta ve alt gelir grubunda bulunanlar da ev sahibi olur.

Borcunuz Erken Bitiyor

250 kişilik tasarruf programına giren bir kişi, peşinat vermeden, taksitleri küçük küçük öderken toplam borcu teslim tarihine göre 86 ila 107 ay arasındadır. Peşinat verenler ise borcunu çok daha erken bitiriyor.

Peşinatsız 411 TL Taksitlerle

İsteyen hiç peşinat vermeden ev sahibi oluyor. Birevim’de faiz, vade farkı yada başka farklar yok. Bütçenize uygun taksitlerle almak istediğiniz evin değeri neyse onu ödüyorsunuz.

2. EL Ev Alabilme İmkanı

Birevim ile yeni ev alabildiğiniz gibi 2. el ev de alabilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz yerinden beğendiğiniz herhangi bir evi alabilme özgürlüğü Birevim’de…

Kuveyt Türk Katılım Bankası Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

QNB Finansbank Bankası Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR