Bilgi Bankası

QNB Finansbank Bankası Ekspertiz Ücretleri

QNB Finansbank; Türkiye’nin en önemli bankacılık uygulamalarından birisine imza atmıştır. Enpara.com; Türkiye’nin şubesiz, ilk dijital bankası olarak bilinmektedir. 2012 yılının Ekim ayında Finansbank tarafından kurulan Enpara.com; bilhassa krediler konusunda sunduğu birbirinden avantajlı fırsatlar sayesinde kısa zamanda Türk bankacılık sektörünün ve tüketicilerin gözdesi haline gelmiştir. Enpara.com’un masrafsız ve ücretsiz olarak hizmet vermesi, birçok kişinin ilk tercihi olmasını sağlamıştır. QNB Finansbank sayesinde ev almak oldukça kolay hale gelmiştir. Bu bankada birden çok konut kredisi alternatifi bulunmaktadır. Standart konut kredisinde 180 aya varan vade imkanı vardır. Sabit faiz oranı uygulanmaktadır. Konut kredisi, Türk Lirası cinsinden kullanılabilir.

birevim faizsiz ev

QNB Finansbank Bankası Ekspertiz Ücretleri 2019

100 bin TL tutarında 60 ay vadeli konut kredisi almak isteyenlere QNB Finansbank tarafından aylık %1,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu noktada, kişinin geri ödeyeceği aylık taksit tutarı; 2.869,84 TL olarak bilinmektedir. QNB Finansbank Bankası ekspertiz ücretleri; 2019 yılının Haziran ayı itibariyle 705 TL olarak belirtilmektedir. QNB Finansbank’ta birden çok konut kredisi alternatifi bulunmaktadır. Evini Değiştiren Konut Kredisi için istenilen QNB Finansbank Bankası ekspertiz ücreti ise yine 705 TL’dir. QNB Finansbank’taki diğer konut kredisi türleri ise artan taksitli, azalan taksitli, kentsel dönüşüm kredisi, peşinatsız %100 konut kredisi ve konut projeleri olarak bilinmektedir. QNB Finansbank; yeni evin ekspertiz değerinin %100’üne kadar konut kredisi kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

birevim

Birevim İle 411 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Önceki Yazı

TDFF Sistemi Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

9 Comments

  1. Qnb bünyesine katıldıktan sonra Finansbank’ta çok hızlı olumlu gelişmeler olmaya başladı. Ekspertiz hizmeti ve fiyatı diğer bankalara oranla uygun ve kaliteli.

  2. Finansbank QNB bünyesine geçtikten sonra çok fazla ilerleme kaydetti. Ekspertiz hizmeti için istedikleri ücret bence makul 🙂

  3. Finansbank’ı ekspertiz konusunda pek güvenilir bulamadım ya da benim gittiğim şubedeki yetkili pek ilgili değildi.

  4. Finansbankta yıllardır hesabım var ve ev kredim içinde ekspertiz hizmetini Finansbank’tan almıştım 🙂

  5. QNB Finansbank ile yıllardır çalışıyorum her hizmetini denemişimdir, ailem için ekspertiz hizmetini denemiştik çok memnun kalmıştık.

  6. QNB Finansbank ekspertiz konusunda çok kaliteli, çok kısa sürede gerçekleştiriyorlar işlemi

  7. QNB Finansbank bankalar arasında en iyi hizmeti sunan banka bence

  8. QNB Finansbank bence ekspertiz konusunda çıtayı çok yükseltmiş çok başarılı 🙂

  9. QNB Finansbank ekspertiz konusunda gayet iyi bir banka

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − 6 =