TOKİ

TOKİ Bartın Projeleri ve Proje Bilgileri

TOKİ Bartın ilinde ve ilçelerinde vatandaşların barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için konut projelerine imza atıyor. Uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlar ile alt gelir grubuna dahil olan ailelerin bu sayede ev sahibi olması amaçlanıyor. TOKİ Bartın projeleri arasında devam edenlerden bazıları Dallıca Köyü Toplu Konut Uygulaması, Merkez 24 Derslikli Okul, Merkez Sosyal Konut Uygulaması bulunuyor. Bu projelere ihtiyaca göre yenileri eklenerek insanların her türlü ihtiyacına cevap verilmeye çalışılıyor. Bu projelere dahil olabilmek için başvuru şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Kurum gerçekten hak sahiplerinin evlere sahip olmasını sağlamak için başvuru şartlarına uyulmasına özen göstererek evleri devrediyor.

TOKİ Bartın Başvuru Şartları

TOKİ ülkede ki tüm konut projelerinde belirli şartlara uyulmasını şart koşuyor. Bu şartlar ile gerçekten ihtiyaç sahibi olan, hayatları boyunca bir evleri olmayan insanların evleri olmasını sağlamayı amaçlıyor.

  • Projenin yapıldığı il veya ilçeden en az bir yıldır ikamet ediyor olması gerekiyor.
  • TOKİ tarafından yapılan herhangi bir projeden daha önce ev almamış olmanız ve aynı zamanda aylık hane halkı net gelirinizin 4500 TL’nin altında olması gerekiyor.
  • Başvuru yapacak kişinin en az 25 yaşında olması gerekiyor ve üzerine kayıtlı herhangi bir tabu bulunmaması gerekiyor.

Bu temel şartlar sağlandıktan sonra gerekli olan evrakları hazırlayarak şehrinizde bulunan başvuru noktasına giderek sözleşmeyi imzalayabilirsiniz.

TOKİ Bartın Konut Proje Listesi

Proje Adı Proje Tipi Proje Durumu Konut Sayısı
Bartın Merkez (192 Alt Gelir) Alt Gelir Grubu Tamamlandı 492
Bartın 2. Bölge Konut + İlköğretim24, Ticaret Merkezi, Cami İdare Konut Uygulaması Tamamlandı 206
Bartın merkez Dallıca Mah. 192 konut, 1 adet sosyal tesis inşaatı İdare Konut Uygulaması Tamamlandı 192
Bartın İli, Ulus İlçesi , Samat Mahallesi 320 Adet Konut , 1 Adet 5 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve 1 adet Camii İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi Talep Organizasyon İnşaat Aşamasında 320
birevim

TOKİ Balıkesir Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

TOKİ Batman Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × two =