Faizsiz Sistemler

Hatay Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İnsanların birçok hayalleri vardır, bu hayaller ise yeri gelir gerçekleşir yeri gelir sadece hayal olarak kalır. Ancak bizler çevremizdeki pozitif örneklere bakarak hayallerimizden vazgeçmemeliyiz. Bu hayallerden biri de insanların ihtiyaç duyup, sonrasında kendi zevklerine göre belirledikleri “ev sahibi olma” yani ev Alma hayalidir. Özellikle de Hatay gibi Türkiye’mizin güzel yerlerinden birinde kredisiz ve taksitle ev alma, hayali güzel ve yaşanılabilesi kolay bir durumdur.

birevim faizsiz ev

Neden Hatay’dan Ev Almalıyız?

Bunun başlıca nedenlerinden biri, tabii ki bizlerin hem şimdiki zamanımızda hem de geleceğimize yatırım yapmak olacaktır. Neticesinde soyumuzun sürmesi için belli başlı güvenceler gerekmektedir. En önemlisi de güven sağlayabilmek ve bu güvenin en önemli noktası da başımızı sokabileceğimiz bir evin olması olacaktır. Hatay’a gelince Türkiye’mizin çok güzel bir ilidir. Genellikle sıcak olur ve havası temiz olur, yemekleri güzel olur. Yazlık alma düşüncesi varsa ve Büyük şehirlerde yaşıyorsanız; Hatay ilimiz sizlere çok uygun olacaktır. Yaşadığınız yer özellikle Türkiye’nin batısında ise, baya bir yol yapacaksınız ama buna değecektir. Kendine has yemekleri ve birçok tatlısı ile Hatay sizlerin kafa dinleyebileceği güzel illerimizden biridir.

Kredisiz ve Taksitle Nasıl Ev Alırız?

Evet, duyduğunuzda belki komik, belki de imkânsız geldi ancak kredisiz ve taksitle ev alma bir hayal değil. Neticesinde bunca yıl duyduğunuz buna benzer birçok şeyde, bir sürü dolandırılma problemi çıkmıştır. Ancak devletimizin onayıyla gerçekleşen ve faizsiz finansman şirketleri kuruluşlarının yardımıyla yapılan bu sistem öncelikle sizlere sonrasında ise kuruluşların kazancını hedef alır. Bunun için ise şirketlerden birine başvurup; T.C kimlik numarası fotokopinizi, maaş bordro fotokopisini ve isteyeceğiniz evin bilgilerini kendilerine ulaştırarak kredisiz ve taksiyle ev alabilirsiniz. Neticesinde faizsiz finansman şirketleri ile her şey çok daha kolay.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Avantajları Nelerdir?

Kredisiz ev alma avantajları. Örneğin; bankaya gittiğiniz zaman sizler bu tarz bir başvuruda bulunmak isterseniz banka size böyle bir seçenek olmadığını söyleyecektir ve zaman kaybedeceksinizdir. Sonrasında ise kredi çekmeye zorunlu bırakıp, sizleri hem sizin belirleyemeyeceğiniz rakamlarla baş başa bırakıp mecburi olarak ön ödeme alacaklardır. Bu ön ödemeyle yetinmeyin üstüne üstlük bir sürü de aylık faiz ödemek zorunda kalacaksınızdır. İşte zaten bu kıyasa girildiğinde bile faizsiz finansman şirketleri bizlere bir sürü avantaj sağlamaktadır. Kredisiz ev alma şaka değil, gerçek. Bankaların tuzaklarına düşmeden bu işi halledebileceksiniz. Neticesinde Birevim işletmesi tam da bu iş için sizlere hizmet vermektedir.

Kredisiz Ev Alırken Ödeme Nasıl Gerçekleşir?

Kredisiz ve taksitle ev alırken en çok düşündürecek noktalardan biri de tabii ki ödemenin nasıl yapılacağı. Gelin sıralama olarak buna bir bakalım;

  • Kredi miktarı olmadığı için, direkt olarak ödeyeceğiniz miktar göze alınacaktır, çünkü ağır bir faiz ödemeyeceksiniz.
  • Sonrasında ise faizsiz finansman uzmanı ile seçtiğiniz ev üzerine bilgi alacaksınız.
  • En sonunda ise sizlerin uygun gördüğü ve sisteminde kabul edebileceği, cebinizi çok zorlamayacak şekilde ve kira ödeme tutarlarından bile daha az ödeyebileceğiniz o eve sahip olabileceksinizdir.

İşte kredisiz ve taksitle ev almak bu kadar kolay.

İletişim için: Hatay Birevim; 0326 225 04 46 nolu telefon numarası

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:23/C Antakya /Hatay

birevim

Hakkâri Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Iğdır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

ten + 15 =