TOKİ

TOKİ Bitlis Projeleri ve Proje Bilgileri

Toplu konut idaresi tarafından TOKİ Bitlis projeleri ile birçok vatandaş için sosyal alan oluşturuluyor. Bu sayede gerçek ihtiyaç sahiplerinin ev almalarına imkan tanınıyor. TOKİ Bitlis içerisinde ve ilçelerde gerekli görülen projelere imza atıyor. Ahlat sosyal konut uygulaması, Rahva polis okulu, Rahva sosyal konut uygulaması ve Tatvan Karşıyaka sosyal konut uygulaması bulunuyor.

Tüm bu projeler hızlı bir şekilde tamamlanması için çalışılırken aynı zamanda gerekli görülen noktalara yeni eklemeler yapılıyor. Ev ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına aralıksız devam eden kurumdan barınma ihtiyacını gidermek için ev almak isteyen gerekli olan başvuru şartlarını yerine getirerek adım atmalılar.

TOKİ Bitlis Başvuru Şartları

TOKİ tarafından ev almak isteyenlere tüm ülkemizde belirlenen şartlara uymasını bekliyor. Bu şartları yerine getirdiğinize inandıktan sonra şehrinizde bulunan projelerden birisine başvuru yapabilirsiniz.

Şehrinizde yapılan projeye katılmak için en az 1 yıldır orada ikamet ettiğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Hane halkı gelirinizin en az 4500 TL ve altında olması gerekiyor. Bu ailenizde ki tüm bireyler için geçerli bir detay olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacak kişinin 25 yaşından büyük olması gerekiyor ve ayrıca üzerine kayıtlı olan herhangi bir tabunun olmaması gerekiyor.

Özel başvurular için gerekli olan şartları da yerine getirdiğinizden emin olarak şehrinizde bulunan başvuru noktasına giderek sözleşmeye imza atarak çekiliş tarihinde sıranızı alabilirsiniz.

TOKİ Bitlis Konut Proje Listesi

Proje Adı Proje Tipi Proje Durumu Konut Sayısı
Bitlis Rahva 2. Etap (96 Alt Gelir) Konut + Sosyal Donatı İnşaat Aşamasında 272
Bitlis Hizan 104 Adet Konut İle Ada içi, Genel Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi İdare Konut Uygulaması İnşaat Aşamasında 104
Bitlis İli Güroymak İlçesi 192 Adet Yoksul Konutu, 1 Adet Sosyal Tesis, 1 Adet Cami, 1 Adet Büfe, Mutki İlçesi 1 Adet Cami İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi Alt Gelir Grubu İnşaat Aşamasında 192
Bitlis 302 Adet Konut, 129 Adet Dükkan, Adilcevaz İlçesinde 1 Adet Cami ve Toplum Merkezine Ait İlave Spor Alanları İnşaatı ile Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi Konut + Sosyal Donatı İnşaat Aşamasında 302
Bitlis Merkez Rahva 3. Etap Konut + Ticaret Merkezi Konut + Sosyal Donatı İnşaat Aşamasında 512
birevim

TOKİ Bingöl Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

TOKİ Bolu Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen − 2 =