Bilgi Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ekspertiz Ücretleri

Türkiye Ekonomi Bankası, TEB, kredi almak isteyenlere en uygun şartlar altında kredi sunabilen oldukça avantajlı bir bankadır. TEB; düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle kira öder gibi ev sahibi olmanın yolunu tüketicilere sunmaktadır. TEB konut kredisi seçenekleri arasında Her Şey Dahil, Al Kirala, Esnek Kademeli, %100, Anapara Ertelemeli, Artan, Azalan, Dönem Ödemeli, İndirimli, Ara Ödemeli, Molalı konut kredisinin yanı sıra Konut sigortaları bulunmaktadır. TEB’in birbirinden farklı konut kredileri sayesinde isteyen herkes, kendisi için en uygun konut kredisini bulma şansına sahip olur.

birevim faizsiz ev

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Ekspertiz Ücretleri 2019

100 bin TL tutarında konut kredisini TEB aracılığıyla almak isteyenlere aylık %2,04 faiz oranı uygulanmaktadır. Konut kredisini altmış ay vadeli olarak geri ödemek isteyenler için aylık taksit tutarı; 2.904,73 TL olarak belirlenmiştir. TEB ekspertiz ücretleri; 2019 yılının Haziran ayı itibariyle asgari tutar olarak 702,14 TL olarak belirlenmiştir. TEB ekspertiz ücretleri hesaplanırken SPK tarafından gayrimenkul firmaları için düzenlenen asgari ücreti tarifesi dikkate alınmaktadır. Bunun yanı sıra, gayrimenkulün nitelikleri ve kapladığı alan, ekspertiz ücretinin belli olmasında son derece etkilidir. 702,14 TL olarak belirlenen TEB ekspertiz ücretleri; son olarak 2019 yılının Ocak ayında güncellenmiştir. Bu bağlamda, konut kredisi almayı düşünenlerin kredi alacakları dönem öncesi TEB’in resmi sitesine uğrayarak bu konu hakkındaki güncellemeleri takip etmesi gerekir.

birevim

Gayrimenkulde Düşük Faiz, Uzun Vade Kampanyaları

Önceki Yazı

Türkiye İş Bankası Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 Comments

 1. TEB fiyatlarında bu sene güncelleme yapmamış sanırım bir ekspertiz işlemimiz oldu 2019 fiyatlarından yaptılar

  1. Merhaba Yasin Bey;
   TEB bankası ekspertiz ücretlerinde daha güncelleme yapmadı. Ocak ayı itibariyle güncelleme beklenmektedir.

 2. TEB bankası gerçekten çok başarılı, ekspertiz işlemlerim 2 günde halloldu

 3. TEB bankasında 10 yılı aşkın süredir müşteri hesabım mevcut, ekspertiz konusunda ki fiyatları bana gayet makul geldi, işlemleri de hızlı sürüyor.

 4. TEB bankasının ekspert fiyatları bana bir tık pahalı geldi 🙂

 5. TEB bankasının ekspertiz hizmeti gerçekten çok iyi, çok hızlı hizmet veriyorlar:)

 6. TEB bankasının ürünlerini çok seviyorum ama, banka kartımı imzam olmadığı için devre dışı bıraktı ve imzamı güncellememe rağmen 10 gündür ne dönüyor ne bir şey 🙂

 7. TEB’in ekspertiz hizmeti çok pahalı bence, geçen gün fiyat talep ettim 5 gün oldu dönmediler

 8. Teb bankasının ekspertiz hizmeti gerçekten çok sağlam 🙂

 9. TEB bankasının ekspertizini bir kere kullanmıştım biraz memnun kalmadım açıkçası

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

11 − 4 =