Faizsiz Sistemler

Birevim Mobilya Kampanyası – Taksitle Mobilya Alın

Birevim evlerimizin temel ihtiyaçlarından birisi olan mobilya kampanyası sayesinde rahat ödemeler ile ürüne sahip olmanıza imkan veriyor. Ev almak için Birevim’i tercih ettikten sonra evin içini doldurmak içinde bu yöntemi tercih etmek mantıklı bir seçim olacaktır. Ofislerine giderek veya müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız başvuru sayesinde sizde istediğiniz mobilya takımını istediğiniz ödeme koşullarıyla alabilir ve istediğiniz tarihte teslim alabilirsiniz. Tüm planın kendiniz tarafından yapılması sistem tarafından özellikle istenmektedir. Sizlerin de yapacağı şey onlara gitmek ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi aldıktan sonra doğru adımı atmak olacaktır.

birevim faizsiz ev

Taksitle Mobilya Almak

Taksitle mobilya almak için genelde temel ihtiyaç kredisi veya kredi kartı tercih ediliyor. Uzun dönemli ödemeyle alacağınız zaman vade farkı ödemeniz gerekiyor. Bu farkı ödemek istemiyorsanız yapmanız gereken işlem onlardan bu konu hakkında bilgi almak olacaktır. Tüm vadeyi kendiniz belirleyecek, ara ödeme veya peşinat yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sadece aylık 60 TL taksitle bu tasarruf sistemine giriş yapabilirsiniz. Toplam tasarruf limitiyse bu kampanyada 23 bin TL olarak belirleniyor. Bu limite dahil olan kampanyaya dahil diğer ürünleri de tercih etme şansınız var. Özel sözleşme imzalanarak sizinle aynı uygulamaya dahil olan insanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede düşük maliyetle istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Birevim Mobilya Kampanyası

Birevim mobilya kampanyası birlikte tasarruf finansmanı kapsamında devam ediyor. Sistem dahilinde mobilya ile birlikte toplam sekiz farklı ürün seçeneği bulunuyor. Scooter, buzdolabı, cep telefonu, bilgisayar, robot süpürge, oyun konsolu ve akıllı saat seçenekleri bulunuyor. Bu seçenekler arasından sizin ihtiyacınız hangisiyse onun için başvuru da bulunabilirsiniz. Tüm ürünlerde sistem aynı şekilde işliyor. Teslimat tarihini ve ödeme planını ayarladıktan sonra sıranız geldiğinde firma size ürününüzü teslim edecektir. Yapılacak olan özel sözleşme sayesinde hem siz hem de firmaya dahil olan herkes güvence altına alınmış olacaktır. Bu sistemde amaç insanların istedikleri ürüne daha fazla ücret ödemeden aylık düzenli tasarruflarla sahip olmalarına imkan tanımaktır.

Birevim Tasarruf Yöntemleri

Birevim tarafından talep edilen ürünleri almak için herkes başvuruda bulunabilir. 18 yaşından büyük olmak ve TC vatandaşı olmak bunun için yeterli kabul edilmektedir. Sizlerin bu konuda yapması gereken işlem onlara ulaşmak olacaktır. Hızlı bir şekilde sahip olmak isterseniz tek sayılı tasarrufları tercih edebilir, ancak vade önemli değil maliyeti düşük isterseniz düşük olanı tercih edebilirsiniz. Bu konuda size birçok alternatif sunuluyor. Bu alternatiflerin tamamında dikkat edilmesi gereken nokta hepsinin düşük maliyetli olmasıdır. Amaçlanan sizlerin istediğiniz her türlü ürüne en düşük maliyetle sahip olmanızı sağlamaktır. Sadece katılım ücreti ödemesi yaparak yukarıda sayılan sekiz ürün arasından istediğinizi almanıza fırsat verilecektir.

birevim

Birevim E-scooter Kampanyası – Taksitle E-scooter Alın

Önceki Yazı

Birevim Oyun Konsolu Kampanyası – Taksitle Oyun Konsolu Alın

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Mobilya ve eş eşyası sektörüne de girmeleri çok iyi olmuş 🙂

  2. Birevim mobilya kampanyası çok iyi, ama göreceğiz bakalım alanların yorumlarını göreceğiz 🙂

  3. Birevim mobilya sektörüne çok güzel bir giriş yaptı 🙂

  4. Birevim mobilya sektöründe de çok iyi giriş yaptı, kampanyaları çok güzel 🙂

  5. Birevim bu sektörde de çok başarılı olacak bence 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 3 =