Faizsiz Sistemler

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Bursa şehri, ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. İstanbul yakınlarında, Marmara Denizi’nin karşı ucunda yer almaktadır. Büyüleyici manzaralara sahip olmasının yanı sıra  kış sporları için cazip olan Uludağ’a sahiptir.

birevim faizsiz ev

Şehirde yaşam kolaydır. Özellikle turistik cazibe merkezlerinden biri olmasını köklü tarihine borçludur. Tüm bu avantajları ile gün be gün cazibesi artan Yeşil Bursa şehrinde kredisiz ev almak mümkün mü? Taksitle ev almak banka kredileri ile mümkün ancak kredisiz ev almak için ne yapılabilir?

Bursalılar Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Oluyor

Dilerseniz Bursa şehir merkezinde dilerseniz ilçe ya da köylerinde ev almak için yazımızı okumaya devam edin. Özellikle pandemi sebebi ile kira yükünün idrakine daha iyi vardık. İstediğiniz evi istediğiniz koşullar ile almanıza olanak sağlayan faizsiz sistemde yapmanız gereken her ay ne kadar tasarruf edeceğinizi hesaplamaktır. Ardından en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilir ya da telefon ederek kısa sürede ev sahibi olmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

30 yılı aşkın süredir hizmet veren firma sektörün en eski firmalarından biri olarak varlığını sürdürüyor. Bursa’da faizsiz, kredisiz ve üstelik taksitle ev alma fırsatını değerlendirin. Bursa’dan nasıl ev alınır?

Danışanlarına en kolay finansman çözümlerini sunan Birevim ülkenin her yanında ve elbette yeşil Bursa’da da birbirinden avantajlı projeler ile ev sahibi yapıyor.

Köşede birikmişi olmayan herhangi gelir grubuna ait bir kişi rahatlıkla küçük taksitlerle ev sahibi olabiliyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

İstediğin Her Evi Alma Şansı

Hayaliniz çiftlik olabilir ya da küçük bir dağ köyünde bir kulübe, belki şehir merkezinde okul ve hastaneye yakın ev bakıyorsun ya da şehir merkezinden uzak site içinde bir rezidans, neyi hayal ettiğiniz önemli değil! Almak istediğiniz konutu seçin ve ödeme taksit tutarlarınızı belirleyerek Birevim uzmanları ile irtibata geçin.  Bursa’nın dilediğiniz noktasında yer alan bir ev ya da rezidansı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Siz finansmanınızı kendiniz yapın! Birevim danışmanları size destek versin.

Konut Desteğinden Öte

Sınırlı ekonomik imkanları bulunan aileler için sunulan faizsiz finansal çözümler sayesinde geleceği şekillendirmek sanıldığı kadar zor değil! Gelecek için birikim yapma fırsatlarını değerlendirmek elinizdedir. Sadece konut desteği değil aynı zamanda işyeri, araba, ev ve arsa gibi satın alımı konusunda konut desteğinden öte avantajı yatırımlara sahipsiniz.

Bursa ve Yaşam Şartları

Bursa’da yaşamak, çoğu kentimizde olduğu gibi, özellikle de karmaşıklık ve kentleşme açısından benzer özelliklere sahip dünyadaki diğer ülkelerle karşılaştırıldığında; yaşam ortalama bir maliyet ile devam edebiliyor. Asgari ücret, insanoğlunun makul, orta maliyetli bir yaşam ihtiyacını karşılar ve bu mesele, her bireyin mali yeteneklerine ve yaşam ihtiyaçlarına bağlıdır. Bursa’da yaşamanın maliyeti, temel gıda ürünleri, toplu taşıma ve aylık daire kiraları, eğitim masrafları ile restoran, kulüp ve diğer faaliyetlerin maliyetlerini içermektedir. Bursa’da ev sahibi olduğunuzda tek maaş ile rahatlıkla geçinebilirsiniz. Bu sebeple faizsiz ve kira öder gibi hemen ev sahibi olmanızı öneririz. Aşağıda Birevim Bursa Şubeleri ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa İnegöl Şubesi

Cuma Mah. Nuri Doğrul Cad. No:40 İnegöl / Bursa

0212 622 14 55

Bursa Nilüfer Şubesi

İhsaniye Mah. İzmir Yolu Caddesi

No:128 Nilüfer Bursa

0212 622 14 81

birevim

Diyarbakır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Hakkâri Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 2 =