Faizsiz Sistemler

Diyarbakır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İlk evinizi satın almak, mali açıdan en büyük dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir. Bu büyük bir taahhüt ve şimdiye kadar yaptığınız en büyük satın alma olma ihtimali oldukça yüksektir.  Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak aslında 30 yıl önce başlayan avantajlı bir sistemdir. Birevim ile başlayan süreç günümüze kadar kendini geliştirerek kadar ulaştı. Kredi her birimiz için faiz yükü demek oysa faizsiz sistemde ülkemizin herhangi bir köşesinden ev, arsa, araba sahibi olabiliriz. Diyarbakır gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ilimizde nasıl ev satın alabilirsiniz?

birevim faizsiz ev

Ev satın almaya karar verdiyseniz, ancak bir ev satın almak için gerekli peşinata sahip değilseniz, işte size fırsat! Faizsiz tasarruf sistemi Birevim sizin için birçok ekonomik sistemde kampanyalar oluşturdu.

Diyarbakır’da faizsiz ev almak için hangi şartlar gereklidir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 18 yaşını geçmiş herkes ev sahibi olabilir.  Ve Birevim sistemlerinden birini seçerek işlemlerine kısa sürede başlayabilir.  Diyarbakır’da ev almaya karar verdiyseniz işte size bu süreci kısaltacak birkaç tüyo;

  • Peşinat konusunda endişelenmeyin, peşinatsız olarak Birevim sistemlerinden birini seçerek evinize kavuşabilirsiniz.
  • Evin maliyeti nedir?
  • Her ay ne kadar taksit ayırabilirsiniz?
  • Taşınma masrafları nedir?
  • Vergi masrafları nedir?
  • Tasarruf sistemlerinde kredi notu önemli olmasa da bir yerlere borcunuz varsa bunu da gider listenize ekleyerek harcamalarınızı listelemeniz önemlidir.

Size en uygun evi buldunuz, peki küçük taksitlerle ödeme yaparak evi nasıl satın alabilirsiniz?

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Diyarbakır’da Dilediğin Sistem ile Peşinatsız Ev Alma Fırsatı

Birevim her ekonomi grubuna özel yaptığı sistemlerde kısa sürede ev sahibi yapabiliyor.  Başvuru için TC. kimlik numaranız ve aylık maaş bordronuzu iletmeniz yeterlidir. Sonrasında yukarıda bahsettiğimiz şekilde almak istediğiniz evi belirlemeniz ve ödeme tutarını bildirmeniz gerekir.

Ara ödeme yapmak isterseniz taksitleriniz olduğundan daha erken bitecektir. Ödeme koşullarını kendinizin belirlediği sistemde ev sahibi olmak hem kolay hem de avantajlıdır.

Diyarbakır ve Yaşam Şartları

Diyarbakır’da yaşam şartları her büyük şehirde olduğu gibidir. Ancak oldukça eski bir yerleşim yeri olduğundan turistik açıdan oldukça yoğun ziyaretçi almaktadır. Bu sebeple yatırım açısından Diyarbakır’da faizsiz ev sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Son yıllarda cazibesi artan şehir gelecek yıllarda daha fazla aktif hale gelecek gibi görünüyor.

Konut Desteğinden Öte Birevim Avantajları

Konut desteğinden öte avantajları ile faizsiz finansman tasarruf sistemi dilerseniz kendiniz için dilerseniz çocuklarınız için en iyi yatırım noktalarından biridir.

Birevim sizi peşinata zorlamaz ve faizsiz ev almanıza destek olur.  Gelir durumunuza göre taksitlerinizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Konut, araba, arsa vb. ihtiyaçlarınızda günümüzdeki en avantajlı destek sistemidir.

Köylü ve esnaf için hazırladığı özel sistemler ile kişilerin ekonomik durumuna göre ödeme sistemi oluşturur.

Şimdi sisteme nasıl dahil olabileceğinizden bahsedelim! İnternet üzerinden form doldurabilirsiniz.  Bu şekilde size Birevim Danışmanı dönüş yapabilir. Ya da Birevim Diyarbakır Şubesi ile direk irtibata geçebilirsiniz. Yenişehir’de bulunan şubenin açık adresi; Kooperatifler, Akkoyunlu Cad. 28 / A, 21090 Yenişehir/Diyarbakır  Sabah 09:00 itibarı ile  (0212) 622 14 72 numaralı hattan ulaşmanız mümkündür.

birevim

Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Bursa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 + two =