Faizsiz Sistemler

Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Satın almayı düşündüğünüz evin, sektörde sağlam itibara sahip güvenilir bir inşaat müteahhidi tarafından inşa edildiğinden emin olmalısınız, değil mi? Peki, Gaziantep’te taksitle ev alma fırsatı için finans olarak kimi tercih etmelisiniz?

birevim faizsiz ev

Ev seçimi ve satın alınması zorlu bir süreç olabilir. Bu yazı yalnızca bu süreçte size yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Banka kredi faizleri öyle yükseldi ki, faizsiz tasarruf finansmanının avantajları bu günlerde çok daha fazla ortaya çıktı.

Birevim 30 yılı aşkın deneyimi ile binlerce insanı küçük taksitler ödeterek ev sahibi yaptı. Üstelik kredisiz ev almak ve faizsiz şekilde avantaj sağladı. Ev almak için peşinatınız yoksa üzülmeyin. Çünkü Birevim ile peşinatsız ödeme sistemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Gaziantep’te Ev Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Mahalle ve çevredeki tesisler, esas olarak satın almayı düşündüğünüz evin olası değerini etkileyecektir; bu nedenle, söz konusu konuda gerekli özeni göstererek hareket edin.
  • Bir ev satın almayı düşündüğünüz bölgede ortalama güncel piyasa değeri üzerinde bir araştırma yaptığınızdan emin olun.
  • Satın almayı düşündüğünüz konutla ilgili olarak ödenmemiş herhangi bir birikmiş vergi, elektrik, su veya katkı payı borcu olup olmadığını öğrenin.
  • Müstakbel eviniz ile ofisiniz arasındaki mesafe çok önemlidir.
  • Okul çağında çocuklarınız varsa, evin yakınında okul olup olmadığını kontrol edin.
  • Sosyal çevrenizde inşaatla ilgili konularda bilgi sahibi olan herhangi bir birey; ondan inşaat kalitesi, tesisat ve yalıtım koşulları hakkında güvenilir teknik bilgiler edinebilirsiniz.
  • Konutu yatırım amaçlı satın almak istiyorsanız; Konunun emlak komisyoncuları ve yerleşik komşularını araştırarak bölgedeki ortalama kira getirisini araştırmanız tavsiye edilir.
  • Bütçe kontrolünüz için olası bakım, tadilat ve tadilat ihtiyaçlarından doğacak maliyetleri göz önünde bulundurmanız sizin için önemlidir.
  • Evin sözleşme süresi içinde size teslim edilmesini sağlamak için ilgili inşaat şirketinin güvenilirliğini, performans geçmişini ve mali durumunu incelemenizi ve bununla birlikte yapılacak olan “Satış Ön Sözleşmesini” incelemenizi tavsiye ederiz.
  • Binanın sertifikalı bir “Taşıyıcı Sistem Projesi” olup olmadığını, “Deprem Yönetmeliğine” uygun inşa edilip edilmediğini, temele “Su yalıtımı” uygulanıp uygulanmadığını veya da ilgili yük taşıyıcı sistem hiç tamir edilmemişse ve varsa böyle bir onarımın nedenlerini araştırmak ve zemin etüdü raporunu almak ve zemin koşullarını gözden geçirin.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Gaziantep’te peşinatsız ev alma avantajı

Gaziantep deyince akla öyle mistik bir şehir geliyor ki, ne yazsak az kalır.  Gaziantep gibi güzide bir şehirde ev sahibi olmak gerek yaşamak gerekse yatırım için inanılmaz avantajlıdır. Ev almaya karar verdiyseniz gelir gider dengenize bakarak her ay ayırabileceğiniz tutarı hesaplayın.  Sonrasında ise almak istediğiniz evin bütçesini öğrenin.  Sonrası kolay aşağıda belirttiğimiz iletişim numaralarından iletişime geçerek kısa sürede ev hayalinizi gerçeğe çevirin.  Nasıl ev alınır, detaylıca yazmaya gayret ettik. Hayallerinizi ertelemeyin Birevim’de her ekonomi grubuna özel seçenekler var.

Gaziantep Şahinbey Şubesi

Çukur Mah. Hürriyet Cad. No: 1/J Şahinbey / Gaziantep

0212 622 14 62

Gaziantep Şehitkamil Şubesi

İncili Pınar Mah. Kıbrıs Cad. Zeugma İş Merkezi No:2/B Şehitkamil / Gaziantep

0342 230 16 90

birevim

Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Diyarbakır Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen + eleven =