Faizsiz Sistemler

Çanakkale Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Çanakkale ülkemizin güzide şehirlerinden biridir. Sizin için bu güzel şehrimizde avantajlı ev sahibi olmanız için fırsatları araştırdık. Çanakkale’de kredisiz ev almak mümkün mü? Yazımızın sonuna kadar okuduğunuzda taksitle ev almak ve kredisiz ev almak hakkında en doğru bilgiye ulaşacaksınız. Ayrıca Çanakkale ve yaşam şartları hakkında da size genel bilgiler sunacağız.

birevim faizsiz ev

Çanakkale’de Faizsiz Taksitle Ev Sahibi Ol

Çanakkale şehri, doğal güzellikleri ve eşsiz doğasıyla yaşamak için en güzel şehirlerden biridir. Taksitle ev almak artık günümüz şartlarında mantıklı bir seçenektir. Birevim gibi güvenilir sistemler günümüz şartlarında taksitle ev almak için en güvenli seçenekler arasındadır. Birevim şubesini ziyaret ettiğinizde bu sistemin ne kadar kolay ve güvenli olduğuna şaşıracaksınız. 30 yıldır sektörün güvenilir markalarından biri olan Birevim sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Peki taksitle nasıl ev alınır?

Hiç kuşkusuz herkes en uygun ödeme koşulları ve taksitleri ile faizsiz olarak borçlanmak ister bu ister ev ister araba ister arsa almak için olsun güvenilir ve hızlı olması tercih edilir. İstediğiniz şartlarda hayalinizdeki evi almak işte bu kadar kolay Birevim şubesine giderek size en uygun taksitlendirmeyi öğrenip hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz, üstelik bunu yaparken faiz ödemenizde gerekmeyecek.

Uygun ödeme koşullarından oluşan kira öder gibi hazırlanmış size özel ödeme planınızla hayalinizdeki eve kavuşmayı ertelemeyin. Sadece sizin için değil çocuklarınız içinde avantajlı bir yatırım olacaktır.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Çanakkale’de Yaşam Şartları ve Konut Sahibi Olma

Çanakkale Troya, Assos, Alexandria Troas, Apollon Smintheus, Parion gibi birçok ören yerlerine sahip olduğu gibi, eşsiz denizi ve kumsallarıyla da ünlüdür. Ünlü Çanakkale boğazı Marmara ve Ege’yi birbirine bağlar, uzunluğu İstanbul boğazının iki katıdır. Çanakkale’nin eski isimleri Hellespontos ve Dardanelles’tir. Çanakkale’nin bir kısmı Marmara bir kısmı ege bölgesinde yer almaktadır. Kara ulaşımı olarak çok rahat bir konumda bulunmaktadır. İstanbul ve İzmir ile 5 saat Ankara ile 7 buçuk saat mesafede bulunmaktadır. Hava yolu ile ulaşım ise havaalanının şehir merkezinde olması sebebiyle çok daha kolaydır. Havaalanı şehir merkezine sadece 5 km mesafede bulunmaktadır. Çanakkale’nin İlçeleri; Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice’dir. İklimi geçiş iklimidir Akdeniz ve Karadeniz iklimin etkileri görülmektedir. Kaz Dağlarının temiz havası ve oksijen deposu ormanları sebebiyle ender güzelliktedir. Tarım ve balıkçılık önemli geçim kaynaklarından biridir.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi gibi büyük ve köklü bir üniversiteye de sahiptir. Gerek eşsiz doğası gerek insanların sıcakkanlılığı temiz havası ve iş imkanlarıyla Türkiye’de yaşanabilecek güzellikte bir şehirdir. Bu güzel şehrimizde faizsiz ve kira öder gibi hemen ev sahibi olabilirsiniz. Çanakkale’de ev sahibi olduğunuzda bunun ne kadar doğru bir yatırım olduğunu göreceksiniz. İşte size iletişim numarası;

Çanakkale Şubesi

İsmetpaşa Mah. İnönü Cad. Mehmet Gürel Apart. No:149/1

Merkez / Çanakkale

0286 212 58 74

birevim

Gümüşhane Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Edirne Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × two =