Faizsiz Sistemler

Finansevim Müşterileri İçin Ekonomik Destek Paketini Açıkladı

Finansevim bazı dönemlerde kampanyaları ile avantajlarını ikiye katlayarak üyelerinin yüzünü her zaman güldürmüştür.  Korona virüs pandemisi ile ekonomik durumları değerlendiren Finansevim yeni dönem içinde üyelerini unutmadı ve ekonomik destek paketini açıkladı.

birevim faizsiz ev

Özellikle Amerika’dan alınan verilere istinaden; ABD ekonomisi yeni korona virüsün yol açtığı işten çıkarmalar ve iş kapanışları nedeniyle Mart ayında toplam 701.000 iş kaybetti. İşsizlik, Şubat 1975’ten bu yana en büyük aylık artış olan Şubat ayında% 3,5’ten% 4,4’e yükseldi. Büronun istatistiklerine göre, işsizlikteki büyük sıçrama ekonominin eğlence ve konaklama sektörlerindeki önemli isabetlerle tetiklendi.

Önemli isabetler alan diğer sektörler arasında sağlık ve sosyal yardım, profesyonel ve ticari hizmetler, perakende ticaret ve inşaat bulunmaktadır. Ancak veriler, Mart ayının sadece ilk yarısını içerdiğinden virüsten ötürü yaşanan kriz gözler önüne seriliyor.  Muhtemelen birçok eyalet insanları evde tutmak ve hayatta kalmamızı çok etkilemeyen kuaför, güzellik merkezleri vs. işleri durdurulmasına bağlı olarak işverenlerin aldıkları önlemler gibi görünüyor.

Sn. Cumhurbaşkanı ve diğer bakanlarında sık sık dillendirdiği şekilde zaman dayanışma ve destek zamanıdır.  Finansevim’de kendi payına düşeni yerine getirerek ekonomik destek paketini açıkladı.

Peşinatsız, faizsiz küçük taksitler ile ev sahibi yapan Finansevim ekonomik destek paketi detaylarına aşağıda yer vereceğiz.

  • Mart 2020 tarihine kadar yasal takibe düşen borçluların yasal takip süreleri artık 120 gün olarak belirlenmiştir. Daha önce bu süre 90 gündü.
  • Teslimat sürecinde olan müşterilerin teslimat evrak, tapu işlem süreçleri vb. prosedürler ile ilgili Finansevim ücretsiz olarak personel göndererek ister evinizden ister işyerinizden evraklarınızı temin edecektir.
  • Finansman müşterilerini de düşünen Finansevim ailede Korona virüs teşhisi konulan biri varsa 10000 türk lirası sağlık destek fonu vererek 3 ay geri ödeme istenmeyecek şekilde planlamıştır.
  • Eğer sokağa çıkma yasağı gibi bir sebep söz konusu olursa; Finansevim Nisan, Mayıs, Haziran aylarında ev yâda otomobillerini alacak kişilere nemalanma desteği sağlamayı taahhüt etmektedir.
  • Eğer mart yâda Nisan ayında katılıma karar verirseniz sizlere ek destek sağlanacaktır.  KDV ödemelerinin yarısını Finansevim karşılayacaktır.
  • Eğer Mart, Nisan ve Mayıs aylarında katılım başvuru yapacaksanız ekspertiz, ipotek ve rehin masrafları Finansevim tarafından karşılanacaktır.
  • Dolar ve Euro yabancı para bozdurarak başvuru yapanlara ekstra indirim var. Bozdurma evrakı ile başvuru yaparsanız %5 indirim kazanacaksınız.
  • Ev Katılım bedelini peşin ödeyemiyorsanız üzülmeyin, Finansevim ekonomi paketinde buda düşünüldü. 12 ay taksit imkânına sahip olacaksınız. Otomobil katılım bedeli içinse 3 ay taksit imkânı sağlanacaktır.

Yatırımlarınızı yâda ev-otomobil hayallerinizi ertelememeniz için düşünülen ekonomik paket detayları için Finansevim web sayfasından ulaşabilirsiniz.

birevim

2 Milyon Dar Gelirli Aileye 1000 TL Nakit Destek Müjdesi

Önceki Yazı

Birevim 5 Günde 327 Teslimat Gerçekleştirdi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nine − one =