Faizsiz Sistemler

Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Yüksek faiz ya da peşinat derdi olmadan ev almak ister misiniz? Giresun’da nasıl ev alabilirsiniz? 30 yılı aşkın süredir alışılmış finans modellerini değiştiren Birevim faizsiz finans sistemi ile ev hayallerinize kavuşacaksınız.

birevim faizsiz ev

Giresun’da Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Mümkün!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler bazen peşinatsız olduklarından bazen de kısa vadeler sebebi ile banka kredilerine başvuru yapamıyor. Ancak bu durum artık avantaja dönüştü. Birevim ile faizsiz üstelik peşinatsız sizin belirlediğiniz taksitler ile ev sahibi yapabiliyor.

Özellikle dar gelirli aileler için bir cankurtaran olan sistemde tasarruf finansmanı kalıcı ve avantajlı bir sistem sunuyor. Binlerce kişiyi ev sahibi yapan Birevim faizsiz tasarruf finansmanı günümüzde hala 30 yıllık deneyimi ile yoluna devam ediyor.

Birevim akılcı, dürüst ve avantajlı fırsatlar ile şeffaf ve dinamik iç yapısı ile her geçen gün yeni danışanları üstelik ülkenin dört bir yanından fırsat ağına katıyor.

İnsanlar ev alma hayallerine adeta küçük kira ödemeleri gibi ulaşabiliyor. yüksek taksit ve peşinat zorunluluğunu ortadan kaldıran Birevim modelleri her ekonomi grubuna özel şekilde hazırlanmıştır.

Taksitle Konut Satın alabilirsiniz

Banka ayağından baktığınızda taksitle mülk satın almak, depozito ödediğiniz anlamına gelir; kalan miktar taksitle ödenebilir. Ülkemizde mülk edinme taksitlerinin vadesi birkaç aydan beş yıla kadar değişmektedir. Temel olarak 12 aya kadar olan taksitler daha düşük faizlidir.  Bu, herhangi bir faiz veya başka ücret ödemediğiniz anlamına mı geliyor?  Hayır, banka kredilerinde faiz ve ek masraflar söz konusudur.

Peki hem taksitle hem de faizsiz ev almak mümkün mü? Evet, Birevim 30 yıldır bu işi yapıyor ve web sitesi ve sosyal ağlardan evlerini teslim alan gerçek kişilere ulaşabilirsiniz.

Sistemin avantajlarından biri ekonomik durumunuza göre taksit tutarlarınızı belirleyebiliyor olmanızdır.  Küçük taksitler ile dilerseniz kuralı yani çekilişli dilerseniz kurasız ödeme sistemlerinden birini tercih ederek hayallerinizin konutuna kavuşabilirsiniz.

Giresun’da Yaşam ve Ev Sahibi Olma

Giresun’da satılık ev fiyatları 100.000 bin Türk lirasından başlıyor. Elbette köy yerine şehirde bir konut düşünüyorsanız o zaman tutar artıyor.

Giresun en büyük şehirlerimizden biri ve yatırım için mülk satın almak için en cazip şehirlerden biridir. Ülkemizde birçok ilin tarihi çok zengindir, Giresun’da bunlardan biridir.

Giresun’da Ev sahibi olmak istiyorsanız gelir gider tablosu çıkarın ve bu tabloya göre tasarruf ettiğiniz aylık tutarı bulun. Sonrası kolay almak istediğiniz evi belirleyerek Birevim uzmanları ile irtibata geçin.  Sizden peşinat ve faiz beklemeyen bu sistemi değerlendirerek hayallerinize kavuşun.

Birevim Giresun Şubesine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Aşağıda iletişim bilgilerini paylaştık ancak pandemi döneminde facetime görüşme tercih ederseniz buda mümkündür.

0212 622 14 60

Hacı siyam Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 / 9B Merkez / Giresun

birevim

Çankırı Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Erzincan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × one =