Faizsiz Sistemler

Güvence Evim Tasarruf Nedir?

Hepimiz farkındayız ki, tasarruf yapmak günümüzde gerçekten çok zor! Pandemi vb. ekonomimizi zorlayan toplumsal etkenler de bu yıl bize para biriktirme konusunda çok yardımcı olmadı. Her ay düzenli olarak az da olsa bir tutar para ayırıyorsanız artık ev ya da araba hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım açabilirsiniz. Hatta hiç peşinatınız yoksa bile tasarruf edeceğiniz tutarı banka faizlerine kaptırmadan kısa sürede küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz.

Güvence Evim faizsiz finansman sistemi ile sadece organizasyon bedeli alarak sizi hayallerinize kavuşturan bir kuruluştur.  Kesinlikle faiz, ek dosya masrafı vb. ödemeler söz konusu değildir.  Örneğin bir ev alacaksanız 100.000 bin türk lirası ise küçük bir organizasyon bedeli farkı ile konut sahibi olabilirsiniz. Hem dini hem vicdani olarak faiz ödemesi yapmak istemiyorsanız doğru adrestesiniz.  Aşağıda size avantajları konusunda da bilgiler vereceğiz.

Güvence Evim Sistemleri Nelerdir?

Güvence Evim sistemlerinde peşinatlı ya da peşinatsız, çekilişli ya da çekilişsiz sistemlerde ev sahibi olabilirsiniz.  Sistemin birçok avantajı var ve biz size kısaca birkaç başlıkta anlatmaya çalışacağız.  Daha detaylı bilgi için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • İş yeri, arsa gibi gayrimenkuller alabilirsiniz.
  • Düğün yapmak için değerlendirebilirsiniz.
  • Çocuğunuzun iyi bir eğitim alabilmesi için kullanabilirsiniz.
  • Emekliliğinizde rahat bir yaşam için değerlendirebilirsiniz.
  • İşinize yatırım yapmak için kullanabilirsiniz.
  • Tatil planlarınız veya yurtdışı gezileriniz için tasarruf yapabilirsiniz.
  • Alacağınız mülk veya taşınmaz için ek faiz ödemezsiniz,
  • Dilerseniz peşinat ödersiniz,
  • Her ay ödemek istediğiniz tutarı kendiniz belirlersiniz.

Güvence Evim sistemleri her ekonomi grubuna uygun bir ödeme planı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken ilgili müşteri hizmetleri danışmanı ile irtibata geçmektir.   

Güvence Evim Şubeleri Nerede?

Orta ve dar gelirliye çok hitap etmeyen kredili faizli sistemlere alternatif ortaya çıkan faizsiz finansman sistemleri 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Tüketiciye avantaj sağlayan faizsiz konut ya da faizsiz araba vb sahibi olma yani tasarruf yöntemini benimsemiş şirketler ile Peşinatsız, Faizsiz, Vade Farksız, Küçük taksitler ile Türkiye’nin herhangi bir yerinde konut sahibi olabilirsiniz.

Günümüzde şubeler fiziksel olarak bulunsa da pandemi sebebi ile güvenliğinizi ön planda düşünen Güvence Evim müşteri danışmanları ile online görüntülü görüşme şansına sahipsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanından ev satın alabilir ya da işyerinizi yenilemek için yatırım yapabilirsiniz.

Güvence Evim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Güvence Evim Hesaplama Sistemi ile kısa sürede ihtiyaçlarınıza kavuşabileceğinizi belirtmiştik. Ancak hesaplama konusunda tam bir bilgi verebilmek için aylık ne kadar ödeme yapabileceğiniz, almak istediğiniz taşınmazın tutarı, vade gibi bilgilere ihtiyacımız var.

Genel olarak bankalar ile karşılaştırıldığında 1-10 fark ettiğini söyleyebiliriz.  Örneğin 100.000 bin türk lirasına bir ev almak isteseniz ve banka kredisini değerlendirseniz banka faiz oranına göre en az 80 bin türk lirası faiz ile toplamda geri 180.000 bin türk lirası ödersiniz.  Uysa Güvence Evim organizasyon e-bedeli bu tutardaki bir taşınmaz için 10 bin türk lirasını geçmez.

Siz şartlarınızı belirleyin ve Güvence Evim Danışmanları ile irtibata geçin.

Güvence Evim İçin Şikâyet Var mı?

Bir firmanın şikâyeti varsa bu sektörde barınması asla mümkün değildir.  Neden derseniz? Çünkü sosyal medya o kadar aktif ki;  bir tüketici firmayı internet üzerinden araştırmadan kesinlikle iletişime dahi geçmiyor.  Güvence Evim şikâyet olarak internet üzerinden arama yaptığınızda herhangi bir bilgiye ulaşamazsınız.  Firma müşteri memnuniyetini göz önüne aldığından yaptığı kampanyalar ile de danışanlarına sürekli artı avantajlar sağlıyor.

birevim

İkizlerevim Nedir?

Önceki Yazı

Değer Tasarruf Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 × 1 =