Faizsiz Sistemler

İkizlerevim Nedir?

Günümüz şartlarında ev sahibi olmak gibi hayallere banka kredileri ile kavuşmak çok kolay değil! 2019 yılından bu güne hizmet veren İkizlerevim faizsiz finansman sistemleri size hızlı ve faizsiz mülk sahibi olma fırsatını sunuyor.

İkizlerevim inşaat ve yapı sektörü tecrübeleri ile takas yöntemini en iyi yöneten firmalardan biridir.  Yani İkizlerevim’e başvurarak dilerseniz size ait eve karşılık farklı bir ev sahibi olabilirsiniz.  Ülkemizde en kısa sürede konut ve araba teslimatı sağlayan faizsiz finansman takas şirketlerinden biridir.

Ev ya da taşıt sahibi olmak istiyorsanız ve ya mevcut ev ya da arabanızı değiştirme niyetinde iseniz yapmanız gereken İkizlerevim takas sistemini size anlatabilecek danışmanlar ile irtibata geçmektir. Aşağıda size İkizlerevim şubeleri hakkında bilgi vereceğiz.

İkizlerevim Tasarruf Sistemleri Nelerdir?

Eski Evini Getir Yeni Evini Al

Belki işiniz gereği ya da pandemi sebebi ile oturduğunuz ilçe ya da şehri değiştirmek istiyorsunuz. Peki, sahip olduğunuz evi takas ederek yeni taşınacağınız yerden ev almanıza yardımcı olan bir sistemin var olduğunu söylesek! Ne dersiniz?  Hayallerinizi ertelemenize gerek yok, takas yöntemi ile ev değişikliği yapabilirsiniz.

Eski Aracın Peşinat a sayılsın Yeni Aracının Sahibi Ol

Bir süredir aracınızı değiştirmek istiyorsunuz ancak aracın giderinden daha az tutara elden çıkacağı gibi sorularla aklınızı meşgul mü ediyorsunuz? Hiç gerek yok, İkizlerevim danışmanları sizin en uygun ve avantajlı şartlarda ev sahibi olmanıza olanak sağlar.

İkizlerevim Şubeleri Nerede?

İkizlerevim’in ana merkezi Gaziantep’tedir. Ancak web sayfasından yol tarifi dâhil şirketin şubeleri dâhil bilgi sağlayabilirsiniz.   Şimdilik 14 şube ile hizmet veren şirket danışmanları ile online olarakta görüşebilirsiniz.  Pandemi sebebi ile tüm önlemleri alan firma farklı şehirlerde yaşayan danışanları için pratik çözümler sunuyor.

İkizlerevim şubelerin de çalışan uzmanlar deneyimleri ile sizlere en avantajlı seçenekler de hizmet veriyor.  Ve zaman zaman devreye giren kampanyalar ile birden fazla avantaja sahip olabilirsiniz.  Şuan aşağıdaki kampanyalar geçerlidir.

  • Ev İçin Kampanyalar

13 ayda teslimat %20 peşinatla

3 ayda teslimat %50 peşinatla

4 ayda teslimat %40 peşinatla

7 ayda teslimat %30 peşinatla

  • Araba İçin Kampanyalar

2 ayda teslimat %50 peşinatla

3 ayda teslimat %40 peşinatla

5 ayda teslimat %30 peşinatla

7 ayda teslimat %20 peşinatla

İkizlerevim Şubeleri Tasarruf Hesaplama Nasıl Yapılır?

Küçük peşinatlar ile satınalma yaptığınızda peşinatlı sistem avantajlarından faydalanabilirsiniz.  Ancak peşinatınız yoksa endişelenmeyin; İkizlerevim peşinatsız avantajlı satın alma avantajlarını da sahiptir.  Şuan devam eden birçok kampanyası olan şirketin tasarruf hesaplama şekli seçeceğiniz ödeme sistemine göre değişkenlik göstermektedir.

Eğer ev ya da araç takası yapacaksanız. Elbette uzman incelemesi uzmanları ile yapılan çalışma ile ev ya da aracınızın bedeli anlaşılır. Ardından yeni almak istediğiniz ev ya da araç ile ilgili takas işlemleri devreye girer.

Hesaplama konusunda uzmanlar sizlere yardımcı olacaktır. Evinizin konforunda ilgili İkizlerevim temsilcisini arayarak gerekirse facetime görüşme ile hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak kapıyı aralayın.

İkizlerevim Tasarruf İçin Şikâyet Var mı?

Bir şirketin ne kadar güvenilir olduğunu artık sosyal medya aracılığı ile çözmek mümkün! Çünkü artık bir şirketin yapacağı hata saniyeler içinde karşınıza çıkabiliyor.  İkizlerevim şikâyet konusunda yaptığımız internet araştırmasında bir soruna rastlayamadık. Aksine sosyal medya hesaplarında gerçek kişilerin bilgileri yer alıyor.  Ve özellikle beğeni ve teşekkür yorumları dikkat çekiyor. Sizde kendi araştırmanızı Google üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.  İkizlerevim web sayfası üzerinde gerçek kişilere ait mutluluk hikâyelerine ulaşabilirsiniz.

birevim

Yeni Evim Nedir?

Önceki Yazı

Güvence Evim Tasarruf Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen + 9 =