Faizsiz Sistemler

Kamu Evim

Küçük taksitler ile ev sahibi olmanın hayallerinin kuruyorsanız bu imkânsız değil! Kamu Evim taksitle ev almak konusunda yetiştirdiği uzman danışanları ile hizmet veriyor. Bu sisteme kooperatife kamu çalışanları ve yakınları, şehir dışındaki hemşeriler, esnaflar, işadamları ve tüm hemşeriler üye olabilir. Kırıkkale merkezinde bulunan Kamu Evim ofisine detayları konuşmak için uzmanlar sizi bekliyor.

Kırıkkale’de ilk kez yapılacak bu toplu konut projesi yatırımcılar içinde büyük fırsat gibi görünüyor. Konut edinmek günümüzdeki şartlara baktığınızda çok kolay değil ancak Kamu Evim ile ilk kez projelendirilecek bir şehirden ev satın alarak yatırım yapabilirsiniz.

Konut kredileri  artarken geleceğinize yatırım yaparak Kamu Evim Bayraktepe üstelik taksitle ev alma konusunda biradım attıysanız ara ödemeler ile borcunuzu erken kapatabilirsiniz.  Kredi notunuza göre ipotek ya da kefil istenebilir.

Ev almak hiç bu kadar kolay olmadı! Kamu Evim peşinatsız, kefilsiz, faizsiz ve banka ödemeleri olmadan Kırıkkale’nin ilk toplu taşıma  her hangi bir yerinden seçeceğiniz mülke sahip olmanıza destek veriyor.

Kamu Evim ve Çevre, Sosyal Alanlar

Bir ailenin ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip olunabilecek bir yaşam alanı Kamu Evim. Bu yaşam konseptinde neler var? Marketten güvenlik sistemine, hamamdan saunaya, yüzme havuzundan fitness centera, çok amaçlı toplantı salonuna cep sinemasından kamelyaya, oturma banklarından otoparka birçok avantaj var. Üstelik Kamu Evim çocuk ve gençlere oyun odasından ders çalışmasına, açık hava spor aletlerinden çocuk oyun guruplarına birçok eğlence alanı var. Dini açıdan mescit unutulmamış ve hidrofor, enerji besleme jeneratörü gibi her ihtiyaç düşünülmüştür.  Görsellere web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale’de hayata geçen toplu konut projesi Kamu Evim başvurularınız web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faizsiz, kredisiz,30 ayda teslim edilmesi planlanan sabit ödeme kolaylığı ile 72 ay sonunda borcunuzu da bitirebilirsiniz.

Kamu Evim Daire Özellikleri Nelerdir?

Projenin yükseleceği arsa Yahşihan ilçesi Bayraktepe mahallesinde yer alıyor. YİH karşısı tüm alt yapı hizmetleri kullanıma hazır ve yerleşime uygundur.

En önemli özeliklerden biri Ebeveyn banyosuna sahip olmasıdır. Merkezi TV sistemi ve her daireye 5 adet TV hattı çekilmektedir. Merkezi ısıtma sistemi, istediğiniz daireyi seçebilirsiniz.

72 ay vade sonunda banka kredisiz faizsiz şekilde evinize sahip olabiliyorsunuz.  Sosyal alanları ve şehir merkezine yakınlığı ile Kırıkkale Kamu Evim den ev sahibi olmak oldukça kolaydır. Özellikle üstün güvenlik sistemi ailenizin güvenliğini en iyi şekilde sağlayacaktır.

Kamu Evim Metrekare Dağılımı Nedir?

Kamu Evim lüks daireler sunuyor.  319 daire var ve bu dairelerden 62 adet 4+1, 63 daire 2+1 ve 194 adet 3+1 formatında dairelerden oluşuyor.

  • 2+1 daireler, 135 m2 brüt-103 m2 net
  • 3+1 daireler, 177 m2 brüt-142 m2 net
  • 4+1 daireler, 207 m2 brüt-167 m2 net
birevim

Yaşamevim

Önceki Yazı

HSBC Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × 3 =