Faizsiz Sistemler

Yaşamevim

Hayallerimizdeki yaşam nerede olursa olsun bir konuta ihtiyacımız var.  En iyi şartlarda ve konforlu bir hayat için seçtiğiniz evinize Yaşamevim fırsatları ile kavuşabilirsiniz.  35 yılı aşkın süredir hizmet veren Yaşamevim tecrübesi ve yatırım zenginliği ile en güvenilir faizsiz tasarruf şirketlerinden biridir.

birevim faizsiz ev

‘Hayallerinizdeki Yaşam Fırsatı’ sloganı ile sektörde ismini oldukça sık duyduğumuz Yaşamevim sizi kira öder gibi uygun koşullar ile ev sahibi yapıyor.  Sektöre yön veren yeni fikirler üreten kadrosu ile ekonomiye hareket getiren bir kurumdur.

Yaşamevim eğer paranızdan tasarruf yaşını doldurduysanız hemen yaşamevim danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Peki, Yaşamevim’e başvurmadan hangi işlemleri yapmalısınız?

Türkiye’nin herhangi bir yerinden konut satın alabilirsiniz. Öncelikle hayallerinizdeki konutu bulun ve fiyatını öğrenin. Ve kendi gelir gider tablonuzu oluşturun her ay düzenli olarak ne kadar ödeme yapabilirsiniz? Evinizi seçerken ileriye dönük yatırım değerini de göz önüne alarak;

 • Konuma dikkat edin,
 • Dekor vb gözünüzü boyamasın,
 • Ödeyebileceğiniz en iyi mahallede en ucuz evi alın,
 • Beğendiğiniz evin bulunduğu mahallede ev fiyatları artışta mı?
 • Okul, hastane vb yaşam alanlarına yakın mı?

Siz bu noktaları çözdükten sonra geriye sadece tek şey kalıyor. Yaşamevim ile irtibata geçerek evinizi faizsiz kolay ödeme avantajları ile satın almak.

Bir mülk satın alacaksanız mülkün değerini anlamak için uzman incelemesi ile almanızı öneririz.  Bu rapor eve değerinden fazla ödemenizin önüne geçecektir.  Ekspertiz raporu evinize en uygun fiyatlar ile kavuşmanızı sağlar.

Yaşam Evim Ödeme Şekilleri Nelerdir? 

Bir evi en uygun fiyata emlak için en uygun yöntem elbette nakit paradır. Emlak sürecini kolaylaştırır. Ancak nakit bir birikim yapmak günümüz şartlarında kolay olmayabiliyor. O zaman Yaşamevim gibi faizsiz tasarruf merkezleri bizlere yardımcı oluyor.

Ayrıca Yaşamevim danışmanlarına her sorunuzu yöneltebilirsiniz. Evrak işlerini yaparken kafa karıştırıcı herhangi bir şart veya koşul varsa, soru sormaktan çekinmeyin! Bu şimdiye kadar yapacağınız en büyük alımlardan biridir ve tam olarak ne için kayıt yaptırdığınızı bilmelisiniz. Yaşamevim danışmanları her sorunuza gerekli yanıtı verecektir.

 • Sıralı Model
 • Serbest Model
 • Konut Değeri Artışı Modeli
 • Hızlı Sıralı Model

Tüm modellerde esas olan almak istediğiniz konutun ücretini öğrenmeli ve sonrasında her aya ne kadar taksit ödeyebileceğiniz konusunda net olmalısınız. Bu şekilde istediğiniz konuta kıska sürede sahip olabilirsiniz.  Bu noktalar evinizin teslim tarihini belirleyen noktalardır. Peşinatlı yâda peşinatsız almanız dâhil konutunuzu teslim tarihini etkileyecektir.

Yaşamevim Avantajları Nelerdir?

 • Yaşamevimde peşinat zorunluluğu ve ağır yüksek taksitler yok!
 • Faiz, vade farkı, kira yardımı uygulaması gibi ekstra sizi strese sokacak uygulamalar bulunmuyor.

Yaşamevim ile alacağınız evin değeri neyse onu ödersiniz.

birevim

Tasarrufevim

Önceki Yazı

Kamu Evim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 Yorumlar

 1. Yaşam Evim’i arabamı almak isteyen kişi sayesinde tanıdım ve gördüm ki adam şube müdürü nedeniyle o kadar çok güveniyordu ki…….. işte sadece güveniyordu. Sonuçta bir ay önce sırası geldiği halde ve 10 gün önce arabanın resimlerini ve belgelerini gönderdiğimiz halde HALA parasının ne zaman yatırılacağını bile ÖĞRENEMEDİ, cevap verecek kimseye de ulaşamadı. Şİrket hem müşterisini hemde beni dolaylı olarak mağdur etti ve hala da etmeye devam ediyor ne bir haber ne konuşacak bir görevli var. Kısace; hem paranızı hem aklınızı kaybetmek istemiyorsanız bu tür organizasyonların hepsinden muhakkak U Z A K D U R U N…..

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × two =