Faizsiz Sistemler

Tasarrufevim

Her sabah işe gidip yorgun argın eve geldiğimiz o uzun ve yorucu çalışma günlerinin ardından hepimizin tek isteği birikim sahibi olmak. Para biriktirmek hepimiz için çok zor. Belirlediğimiz tutarı her ay maalesef bir kenara atamıyoruz. Her ay farklı bir ekstra masraf çıkıyor ve bizi hedefimizden alıkoyuyor. Tasarrufevim sayesinde hedeflediğimiz birikimi yapmak çok da zor görünmüyor. Birikimlerinizle almak istediğiniz otomobil ya da evi taksit taksit satın alma imkanı sağlayan Tasarrufevim sayesinde dilediğiniz evi ya da arabayı satın alabilirsiniz.

Tasarrufevim Ev Alma Yöntemleri

Tasarrufevim ile ev alma yöntemleri her bütçeyle uyumlu çünkü taksit miktarını siz kendiniz belirliyorsunuz. Tasarruf planlarını birlikte inceleyelim;

Bireysel Tasarruf Planı

Satın almak istediğiniz evin ya da otomobilin değerini belirleyin. Eğer peşinat yaparsınız ev ya da otomobilinizi daha erken teslim alabilirsiniz. Peşinatınız yoksa bireysel tasarruf planından yine de yararlanabilirsiniz. Ne kadar ödeme yapacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz. Sabit taksitli, teslimat artışlı, yıllık artışlı ödeme seçenekleriniz bulunuyor. Sabit taksitli planda her ay ödeyeceğiniz tutar aynı kalır, teslimat artışlı planda ev yada otomobilinizi aldıktan sonra ilk taksit tutarınızdan biraz daha yüksek bir tutar ödemeye devam edersiniz, yıllık artışlı planda ise ödediğiniz taksit tutarları her yıl artar. Teslim tarihi ise sizin ödeme hızınıza ve ödeme meblağınıza göre değişiklik gösterir.

Grup Tasarruf Planı

Grup tasarruf planında, bireysel değil grup olarak katılım sağlanıyor. Grup tasarruf planında farklı seçenekler sunuluyor. Grup tasarruf planında da ilk olarak sahip olmak istediğiniz taşınmazın tutarını belirlemeniz gerekiyor. Bu planda da peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarını da belirledikten sonra yirmidört, otuzaltı, elli, atmış, seksen, yüzyirmi, yüzseksen ya da ikiyüzkırkyedi kişilik gruplardan birine dahil olabiliyorsunuz.

Tasarrufevim Nedir?

Tasarrufevim ev ve araba satın alan müşterilerin ödeme ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten bir şirkettir. Kredi çekemeyen, kredi çekmek ya da vade farkı ödemek istemeyen müşteriler için farklı ödeme planları hazırlayan şirket son yıllarda taksitli ödeme seçeneklerinin sıkça tercih edilmesiyle alanında sağlam adımlarla ilerlemeye başladı.

birevim

Garanti Bankası Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Yaşamevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seven + 8 =