Faizsiz Sistemler

Kredi Çekmeden Taksitle Ev – Araba Sahibi Olun

Türkiye’nin ekonomik şartlarından dolayı her geçen gün yaşam şartları zorlanmaktadır. Bununla birlikte alım gücü de düşmektedir. Ülkemizde yaşayan bireylerin ve ailelerin en çok önem verdiği konulardan biri olan ev veya araba sahibi olma hayali için araştırma yaptık. Kredi çekmeden taksitle ev ve taksitle araba sahibi olma hayalleriniz devam etmektedir.

birevim faizsiz ev

Son yapılan konut kredisi indirimi inşaat sektöründe hareketlenmeye sebep olsa da istenilen dönüşler alınmamıştır. Binlerce konut kredisi başvurusu faiz oranların yüksek çıkması nedeniyle birçok aileyi ev almaktan vazgeçirmiştir. Aynı durum taşıt kredisi kullanacak aileler içinde geçerlidir. Sıfır ve ikinci el araçların günümüzde çok yüksek olması ve bununla birlikte taşıt kredisi faiz farkının eklenmesi araba fiyatlarını çok uç rakamlara getirmiştir.

Bankaların Konut Kredisi Hesaplama Tablosu

Aşağıdaki tablo güncel olmakla birlikte, 120 ve 240 aylık taksitler bazında en uygun konut kredisi oranlarıyla hazırlanmıştır. Konut kredisi tablosu 200.000 TL üzerinden hesaplanmıştır.

Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Ödeme
120 Ay 0,99% 2.856 TL 343.571 TL
240 Ay 1,57% 3.217 TL 773.901 TL

Faizsiz Sistem EV Hesaplama Tablosu

Aşağıdaki tablo güncel olmakla birlikte, 120 ve 240 aylık taksitler bazında ödeme tablosu hazırlanmıştır. Ücretler ortalamadır, net bilgiyi formu doldurarak öğrenebilirsiniz.

Vade Çalışma Bedeli Aylık Taksit Toplam Ödeme
120 Ay 20.000 TL 1.666 TL 220.000 TL
240 Ay 20.000 TL 833 TL 220.000 TL

Bankaların Taşıt Kredisi Hesaplama Tablosu

Aşağıdaki tablo güncel olmakla birlikte, 60 aylık taksitler bazında en uygun taşıt kredisi oranlarıyla hazırlanmıştır. Taşıt kredisi tablosu 84.000 TL üzerinden hesaplanmıştır.

Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Ödeme
60 Ay 1,42% 2.246 TL 135.225 TL

Faizsiz Sistem ARABA Hesaplama Tablosu

Aşağıdaki tablo güncel olmakla birlikte, 60 aylık taksitler bazında ödeme tablosu hazırlanmıştır. Bu tablo 84.000 TL üzerinden hesaplanmıştır. Ücretler ortalamadır, net bilgiyi formu doldurarak öğrenebilirsiniz.

Vade Çalışma Bedeli Aylık Taksit Toplam Ödeme
60 Ay 8.400 TL 1.400 TL 92.400 TL

PEKİ NASIL EV – ARABA SAHİBİ OLACAKSINIZ?

Uzun yıllardır sektörde var olan ve birçok bireyin veya ailenin faizsiz EV ve ARABA sahibi olduğu faizsiz sistemler sayesinde hayallerine kavuşabilirsiniz. Eskiden çok meşhur olan altın günü mantığıyla sektörde yer alan firmalar sayesinde istediğiniz ücretler doğrultusunda sisteme dahi olabilir ve sizin belirleyeceğiz tutar kadar aylık ödeme yapabilirsiniz.

Faizsiz, Peşinatsız ve Taksitle EV ve ARABA sahibi olma fırsatı sunan Faizsiz Sistemler, dar ve orta gelirli ailelere çözümler sunmaktadır. Faizsiz Finans desteği veren firmalar sadece çekilişe katılan ailelerden hayallerindeki ev veya araba ücreti üzerinden %8 ile %12 arasında çalışma bedeli almaktadır. Bu sayede 200.000 TL değerindeki bir evi sadece 220.000 TL’ye sahip olurken 84.000 TL değerindeki bir arabayı sadece 92.400 TL’ye sahip olabileceksiniz.

Konut Kredisinin Artıları ve Eksileri

Teslim Süresi: Hemen
Ödeme Şekli: Taksitle (Banka Tarafından Belirlenir)
Ev Sahibi Olma İhtimali: Herkes
Faiz: VAR
Ara Ödeme: YOK
Hizmet /Evrak Bedeli: VAR

Faizsiz Sistemin Artıları ve Eksileri

Teslim Süresi: Hemen (Çekilişte Çıkan Aya Göre Eviniz Teslim Edilir)
Ödeme Şekli: Taksitle (Siz Belirlersiniz)
Ev Sahibi Olma İhtimali: Herkes
Faiz: YOK
Ara Ödeme: YOK
Hizmet /Evrak Bedeli: VAR

Faizsiz Sistem firmalarından yararlanmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız. Yetkililer en kısa zamanda geri dönüş yapıp, koşul ve şartlar hakkında tarafınız geri dönüş yapacaklardır. Artık dar ve orta gelir düzeyine sahip aileler de ev ve araba sahibi olacak.

birevim

TOKİ Bayburt Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

TOKİ Bilecik Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 − 16 =