Güncel Haberler

Senetle Araç Satışı Nasıl Yapılır?

Senetle araba satışı bugünlerde oldukça yaygınlaştı ve güvenilir bir uygulama olarak her geçen gün daha fazla tercih edilmeye devam ediyor.  Satın alacağınız aracın   ekspertiz raporu en önemli noktadır.  Senetle araba alacağınız zaman firmanın referansına dikkat etmenizi öneririz.  Kredi faizi altında ezilmek istemeyen birçok kişi günümüzde senetle araba sahibi olmaktadır.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Otomobil senetle alındığında aracı öncelikle araştırmak gerekir. Sonrasında peşinat verilir.  Ancak faizsiz finansmanı ile araba almak isterseniz peşinatsız ödeme sistemlerine de sahipsiniz.  Araç noterden devir alınırken ödemeler vb. yapılır. Senetler imzalanarak fotokopiler hazırlanır. Aylık ödemeler yapıldığında satıcı her ödemeye karşılık gelen senedi alıcıya teslim eder.

Kendinizi güvenceye almak istiyorsanız ödemeleri banka yolu ile yapmalısınız.  Ödemeler yapıldıkça, ödenen senetler alınır ve borç bittiği zaman aracın üzerindeki rehin kaldırılır.

Faizsiz finansman sisteminde küçük taksitlerle araç sahibi olabilirsiniz.  Yazının sonunda peşinatsız ve senetle küçük taksitlerle ev sahibi olmanın en avantajlı yoluna değineceğiz.  Şimdi senetle araba alma konusuna değineceğiz.

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Daha yüksek fiyat etiketi olmayan kaliteli bir araç arıyorsanız, kullanılmış bir araba satın almak iyi bir seçenek olabilir. Kullanılmış bir araba mantıklı bir seçenek olsa da alıcıların yine de akıllı seçimler yapması gerekiyor.

Bir araç satın almadan önce ne yapmalısınız? Elbette kapsamlı araştırma yaparak ani satın almayı önleyin. Bir hevesle araba satın almak riskli bir çabadır.. Otomobilin markasını, modelini ve tarzını araştırarak ve sigorta ücretlerini ve finansmanını inceleyerek, kendinizi yıllarca keyif alacağınız bir arabaya yakıştırabilirsiniz.

Bilgi Güçtür. Satın almak istediğiniz arabayı araştırmadan önce bir araba satış alanına gitmek zorunda değilsiniz!  Bir araba hakkında bilmek istediğiniz hemen her şeyi online platformda öğrenebilirsiniz. Kullanılmış bir araba yani ikinci el bir araba satın almayı düşünüyorsanız, söz konusu araba modeli için son satış fiyatlarını araştırın. Bu veriler size büyük bir pazarlık gücü verecektir.

Senetle faizsiz finansman araç alma avantajı

Tasarruf yaparak araba almak istediğinizde 30 yılı aşkın süredir güvenilirliğini kanıtlamış olan faizsiz finansman firmaları destek vermektedir. Doğru planlama ile küçük taksitlerle faizsiz araç sahibi olabileceğiniz finans sisteminde her gelir grubuna özel bir yapılanma söz konusudur.  Peşinatlı ya da peşinatsız senetle araç almak için Birevim ödeme sistemlerinden faydalanabilirsiniz.  Almak istediğiniz aracın tutarını öğrenin ve her ay ne kadar taksit ödeyeceğinizi kendiniz belirleyin.  Birevim web sitesinden form doldurun ilgili uzman 24 saat içerisinde size dönüş yapsın.   Ara ödeme avantajınız da mevcut.  Mali durumunuza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

  • Peşinatsız araç,
  • Senetle Araç,
  • Küçük taksitlerle araç satın almak için irtibat bilgilerine yukarıda yer verdik.

 

 

birevim

Birevim ile Kazanç Dolu Bir Dönem Başlıyor!

Önceki Yazı

Ev Alıp Satarken Para Nasıl Alınır?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × two =