Faizsiz Sistemler

2019 Eminevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları

Banka kredilerinin hızla arttığı günümüzde artık sadece tek sisteme mecbur değiliz. Ev ve araba almak için farklı seçeneklerde var. Özellikle faizsiz ev ve araba edindirme konusunda öncü olan Eminevim 1991 yılından bu yana istikrarlı şekilde sektörün gelişimine fayda sağlamış hatta rakipler yetiştirmiştir. İşte faizsiz ve vade farksız ev edindirme sistemlerinden EminEvim modelinde noter huzurunda canlı yayın çekilişler devam etmektedir.

Her ay düzenlenen kurada bulunduğunuz guruba göre evinize kaçıncı sıradan kavuşacağınızı öğrenirsiniz.

2019 Kura Çekiliş Canlı Yayınları

1991 yılından bu yana yüzlerce çekiliş düzenleyen EminEvim’in “Altın Günü Sistemi”nde yüzlerce kişi evlerini kolay ve hızlı şekilde teslim aldı. Çekilişler canlı yayında yapılıyor ancak sonrasında internet portallarından videolara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Aylık çekilişler tüm ödeme sistemleri için noter huzurunda yapılıyor. EminEvim her kişiye özel ödeme planı ve seçenekleri sunabiliyor.  Sektörde uzun yılların verdiği deneyim ile isterseniz erken teslim seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Çekiliş sonucunu beklerken eğer ödeme zorluğu çekerseniz taksitleri dondurma seçeneğiniz var. Ayrıca diyelim ki sisteme girerken belli bir ev seçtiniz; ancak sonrasında konut değerini azaltma veya yükseltme imkânına sahip olursunuz.

Erken ev sahibi olma seçeneği ile noter huzurunda yapılan canlı kura yöntemi size güvenli ve evin maliyetine ek bir masraf eklemeden avantajlı alışverişe olanak sağlayacaktır.

2019 Çekiliş Sonuçları

1991 yılından beri; gruplarda çekiliş ile müşterisinin ev yâda arabasına ne zaman kavuşabileceğini planlayan EminEvim, Ocak ayından Aralık ayına kadar 12 ay boyunca kura ile müşterisinin çekiliş sırasını belirlemektedir.

EminEvim yılların verdiği tecrübe ile yoğun bir müşteri profiline sahiptir. Birinci evinin taksidini bitirerek ikinci evinin çekiliş sırasını bekleyen yâda referans veren değerli müşteri profiline daha fazla avantaj sağlamak için sürekli yeni kampanyalar yaparak destek vermektedir.

Çekiliş sonuçları sosyal medya hesaplarından resimli ve videolu olarak sunulmaktadır. Eğer canlı yayını kaçırdıysanız endişe etmeyin. Kolaylıkla internet portallarından yâda sosyal medya hesaplarından gerçek kişilerin bulunduğu çekiliş sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

En güvenilir sistem olan noter huzurundaki çekilişler ile sıranızı belirledikten sonra tek yapmanız gereken beklemektir.  Her adımda müşteri temsilcileri sizleri dinleyerek farklı taleplerinize yâda sorularınızda yanıt verebilmektedir.

353. Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Eminevim’in 353. kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

352. Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Eminevim’in 352. kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

351. Çekiliş Sonuçları

Türkiye’nin faizsiz ev alma sistemlerinden Eminevim’in 351. kura çekiliş canlı yayınını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Video’da çekilişte kazanların isimler belli olmaktadır.

birevim

Katılımevim’in Katılım Şartları Nedir?

Önceki Yazı

İstanbul TOKİ Kura Çekilişi Bugün Yapılıyor

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

10 Comments

 1. Kuralarda bir türlü yüzümüz gülmedi umarım bize de çıkacak

  1. Merhaba Orhan Bey;
   Bu tarz çekilişler biraz şans işi, inşallah en kısa zamanda hayallerinize kavuşabilirsiniz.

 2. Başvuruları belli tarihlerde mi alıyorlar, bende başvurmak istiyorum ama sitelerinden iletişime geçtim halen dönen olmadı

  1. Merhaba Rümeysa Hanım;
   Doldurduğunuz formlara gün içerisinde veya yoğunluk nedeniyle ertesi gün dönüş olmaktadır. Size Birevim firmasını da tavsiye edebiliriz.

 3. Eminevim yıllardır çekilişle ev sahibi yapıyor milleti ve son zamanlarda bu tarz firmalar çok rağbet görmeye bşaladı

 4. Eminevim 2020 çekiliş tarihleri ne zaman acaba?

  1. Merhaba Serap Hanım,
   Çekiliş tarihleri başvuru yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belli tarihlerde değildir.

 5. Eminevim 2020’deki çekiliş tarihleri ne zaman acaba?

  1. Merhaba Yılmaz Bey;
   Eminevim firması bildiğimiz kadarıyla her ay çekiliş yapmaktadır. Tam net bilgili firmadan öğrenebilirsiniz.

 6. Eminevim gerçekten bu kura sistemini iyi yapıyor. Sanırım ülkemizi bu sistemi getiren firma bile olabilir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nine + nineteen =