Faizsiz Sistemler

Benimevim

Bankaların kredi faiz oranlarının artmasından sonra piyasanın canlanması için alternatif yöntemler tasarlanmaya başlanmıştır. Tasarrufa dayalı birikim elde edilen yöntemler de alternatifler arasındadır. Üstelik yöntemlerin işlevsel bir hale getirilmesi ile birlikte katılımcı sayısının inanılmaz boyutlara geldiği gözlemlenmektedir. Benim Evim, içerdiği kampanyalar ve müşterileri ile ilgili tavırları olan firmalardandır. Benim Evim firmasına katılımcı olanlar tasarrufları kapsamında ister konut ister araç sahibi olabilmektedir. Bu alanda tercihler katılımcıların istekleri ve ihtiyaçları çerçevesinde belirlenmektedir.

Benim Evim Sistem Avantajları

Tasarrufa dayalı olan sistemlerde alternatif uygulamalar gerçekleştirildiği bilinmektedir. Ülkemizde yaygın olarak firmalar peşinat ödeme zorunluluğu içerseler bile organizasyon ücretleri başlığı altında katılım ücretleri talep etmektedir. Benim Evim sistem avantajlarının en önde geleni firmanın bu tür bir katılım ücreti istememesi ile başlamaktadır. Bireyler sistemden ev ya da araç teslim alana kadar organizasyon ücreti ödemek zorunda bırakılmamaktadır. Aynı şekilde sistemlere katılım da tamamen bireylerin kontrolü altındadır. Bu da kişilerin peşinat ödeyerek de ödemeyerek de firmanın vermiş olduğu hizmetleri temin edebildiklerini göstermektedir.

Benim Evim Nedir?

Katılımcı olmak isteyenler maddi açıdan bir zarar yaşamamak için işlerini garantileme konusunda teminat talep etmektedir. Bu da ancak Benim Evim hakkında daha detaylı bir bilgi edinimi çerçevesinde gerçekleşmektedir. Öncelikle firma diğerlerinden farklı olarak yerel olmak özelliği göstermektedir. Gaziantep yerel firması olduğunu yayınlayan yetkililer, hizmet sunumları konusunda kendilerini giderek geliştirmektedir. Bu sayede katılımcılar faiz ödemeleri yapmak zorunda kalmadan ister konut ister araç alabilmektedir. Üstelik seçimlerde istenilen şekilde hareket edilebilmektedir. Örneğin araçlar sıfır alınabileceği gibi ikinci el modeller arasından da tercih edilebilmektedir.

Benim Evim Kimin?

Yerel bir firma olan Benim Evim içeriklerinden de anlaşıldığı üzere ben kavramı bulunmamaktadır. Başkan mesajında da bu durumun altı çizilmektedir. Çünkü gerçekleştirilen açıklamalar bireysel değil toplu olarak hareket edildiğini göstermektedir. Katılımcılardan herhangi birinin bir sıkıntı yaşaması halinde ortak çözüm önerileri sunulacağını belirten başkan, ben değil biz vurgusunu tekrar tekrar yapmaktadır.

Benim Evim Şubeleri

Benim Evim şubeleri hakkında araştırma yapılması alternatif sonuçlara erişim sağlanmasına kapı aralamayacaktır. Bu durumun ilk nedeni daha önce de belirtildiği üzere firmanın yerel şekilde hizmetlerini devam ettirmesidir. Sitesinde yer alan iletişim kısmı incelendiğinde Gaziantep / Şahinbey merkezinde bir büro olduğu görülmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak yoluna devam eden firmanın farklı yerlerde şube açmak olasılığı da bulunmaktadır. Fakat yerel bir marka olması yüzünden şube çalışmalarının alternatif illerde değil ilçe merkezlerinde gerçekleşmesi beklenmektedir. Bunun yanı sıra firmadan gelen resmi bir açıklama bulunmadığı da unutulmamalıdır. İlerleyen zamanlarda bir şubeleşme süreci yaşanması halinde duyurular resmi hale getirilerek katılımcılar ya da meraklıları ile paylaşılacaktır.

Benim Evim Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemlerde ana ilkeler her daim karşılıklı güvene dayanmaktadır. Firmaların vaatlerini yerine getirmemeleri de müşterilerin ödemelerini gerçekleştirmemeleri de istenen sonuçların temin edilmesinin önünde birer set kabul edilmektedir. Benim Evim yorumlarından da anlaşıldığı üzere yörenin en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Üstelik katılımcılar sistem hakkındaki görüş ve düşüncelerini izinleri doğrultusunda site içerisinde paylaşabilmektedir. Karşılıklı güven prensibi ile işleyen alım süreçlerinde gelen yorumlar yeni katılımcıların sabretmeleri ve ödemelerini aksatmamaları şeklindedir. Çünkü ancak bu şekilde bir faiz ödemesi yapmak zorunda kalmadan konut veyahut araç temin edilebilmektedir. Siz de sunumu yapılan yöntemler çerçevesinde alımlarınızı gerçekleştirebilmek için verilen iletişim numaralarından ya da direkt şubelere giderek yetkililerle görüşme sağlayabilirsiniz.

birevim

Yapı Kayıt Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?

Önceki Yazı

Ev Garanti

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 + twelve =