Faizsiz Sistemler

Ev Garanti

Geçim sıkıntısı yüzünden ev satın almaya bir hayal gözü ile bakan ciddi bir kesim bulunmaktadır. Fakat insanların yaşamlarını kiracı olarak devam ettirmeleri bir süre sonra kira masrafları ile bir konut alınabileceğini göstermektedir. Ev Garanti hayata geçirdiği projeler sayesinde her kesimden bireyin rahat bir şekilde konut alabilmesini sağlamaktadır. Üstelik sisteme katılım sağlamak da ödeme planları gibi detayları belirlemek de hem kolay hem de kısa süre içerisine tamamlanmaktadır.

Ev Garanti Ürünleri

Evgaranti, ürün sunumlarında alternatif yöntemler vermektedir. Bu sayede katılımcılar bütçelerine göre tercih yapabilmektedir. Üstelik ürünlerin tercih edilmesinden önce yetkililer tarafından verilen bilgiler çerçevesinde en doğru kararların temin edilmesi garantilenmektedir. Firmanın aktif olarak verdiği hizmet içerikleri; Altın Anahtar ve Altın Ev olarak iki temel başlıkta toplanmaktadır.

Altın Anahtar

Altın anahtar sistemi, konut sahibi olmak istemesine karşın yeteri kadar birikimi olmayanların beklentilerini karşılamaktadır. Aylık küçük birikimlerle kısa süre içerisinde konut sahibi yapan bu sistem, bireylerin ödeme güçlerine göre değişim gösteren katılımcılarla bir grup oluşturmasını sağlamaktadır. Oluşturulan grupta bulunan herkes konut sahibi olduğunda tapular teslim edilmektedir. Öncesinde ise tapu olarak sayılan yasal bir belge sunumu gerçekleştirilmektedir. Böylelikle karşılıklı tarafların hakları korunmuş olmaktadır.

Altın Ev

Evgaranti ürünlerinin tamamı kişilerin kolay şekilde konut alımı sağlamasına yönelik çalışmalar bulundurmaktadır. Altın Ev başlığı altında tamamlanan kampanyada bireyler aylık olarak sekiz yüz TL gibi bir taksit ödemesi yapmaktadır. Bu sayede konut imarlı olan arsalar bireylere tapusu ile birlikte teslim edilebilmektedir. Sistem konut alımlarını Türkiye’nin en büyük projesi olarak bilinen Nef City üzerinden sağlamaktadır.

Ev Garanti Nedir?

Katılımcı olmak isteyenler için Evgaranti hakkında detaylı bilgi sunumları gerçekleştirilmektedir. Sistemin nasıl işlediğinden amacının ne olduğuna kadar alternatif açıklamaların bulunduğu sunuma göre Evgaranti; hemen herkesin konut sahibi olabileceği tasarrufa dayalı sistemlerden biridir. Sistemin dikkat çeken özelliklerinden biri ise içerisinde tercih edilebilecek alternatifler bulundurması ve ödemeler konusunda katılımcılarına büyük yardımlar yapmasıdır.

Ev Garanti Kimin?

Tasarrufa dayalı sistemler sunan firmaların açıklamalarında alternatif isimlere rastlamak mümkündür. Evgaranti kimin konusu ise daha başka sonuçlara götürmektedir. Çünkü bu firma bir iştirak olarak tasarlanmıştır. Konut ve arsa teminlerinden de anlaşılacağı üzere Nef iştiraki olarak hizmet hayatına başlayan firma, gerek satış oranları ile gerekse müşterileri ile ilgilenme derecesi ile şimdiden ismini duyurmuş kuruluşlar arasında sayılmaya başlamıştır.

Ev Garanti Şubeleri

Konut satın almak isteyen kişiler farklı firmaların şubelerini ziyaret ederek bilgi sahibi olmaktadır. Evgaranti için de aynı durum söz konusudur. Üstelik firma, resmi internet sitesinden adresinin yanı sıra alternatif iletişim numaralarını da paylaşmaktadır. Bu sayede katılımcı olmak isteyenler yetkililere böyle de ulaşarak bilgi temin edebilmektedir. Evgaranti şubesi Sarıyer İstanbul’da bulunmaktadır. Bir Nef iştiraki olmasından ötürü firmanın Türkiye genelinde şubesi bulunmadığı görülmektedir. Ancak projenin tamamlanmasından sonra zaman ne gösterir henüz bir yorum yapmak mümkün değildir. Firmanın her daim şube sayısını artırmak gibi bir şansı elinde bulundurduğu bilinmektedir.

Ev Garanti Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemler üzerinden arsa ya da konut sahibi olmak kimi zaman uzun süre beklemeyi gerektirebilmektedir. Bekleme süresinin artması ise kimi firmaların hizmet kalitesinin düşmesine yol açmaktadır. Evgaranti şikâyet ve yorumlar başlığı altında da bu tür içeriklerin olması beklenmektedir. Ancak Nef iştiraki olan firmanın hizmetleri oldukça yeterli ve sistemli şekilde verilmektedir. Vaatlerini yerine getirerek katılımcılarının mağduriyet yaşamasına engel olan firma hakkında piyasada bulunan yorumların olumlu olduğu görülmektedir.

birevim

Benimevim

Önceki Yazı

Kirada Oturmak mı, Ev Sahibi Olmak mı?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 + 2 =